95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 695
Počet zobrazení:19 748

20minutový krátký film z cirkusového prostředí, v němž si jednu z hlavních rolí zahrál Nick Vujicic, kterého mnozí znáte z videa Bez rukou, bez nohou, bez starostí. Video je rozděleno do dvou částí. 1. část: 2. část:

Přepis titulků

Překlad: LaBleue www.videacesky.cz CIRKUS MOTÝL Podívejte! Půjdeme se tam podívat? POUŤ ATRAKCE, RARITY, KURIOZITY Netrap mě, Sammy. V našem cirkusu najdeš všechno, co chceš. Ale tady mají i kolotoče.

Můžeme, pane Mendezi? Proč ne? Tak jdeme. Je čas na rande s vousatou dámou, hoši. Kdo jde se mnou? Navštivte čarodějku. Pojďte. Posaďte se. Předpovím vám osud. Pojďte. Já tě dostanu!

Dostanu tě, jen počkej! Dámy a pánové, přistupte blíže! Uvidíte nejpodivnější hříčky přírody. Račte vstoupit. Vstupte, dámy a pánové, uvidíte madam Lalu... Neváhejte a vstupte, panstvo. Nejlepší představení ve městě! Račte vstoupit. Nejlepší představení ve městě! Je to žena neuvěřitelné váhy. Má obrovskou chuť k jídlu.

Jí celá kuřata! A nyní prosím za mnou. Pomalovaný muž. O jeho cestách po světě vypovídá každý coul jeho těla. Od hlavy až k patě. A nyní... Dámy a pánové, pohleďte! Hříčka přírody.

Člověk – pokud ho tak vůbec lze nazvat - k němuž se i Bůh obrátil zády. Máme pro vás... muže bez končetin. Jen se podívejte. To je hrozné... Podívej se na něj. Běžte, děti. Jsi úžasný.

- Nech ho na pokoji! - Co to vyvádíš? To je v pořádku. Nic se nestalo. Moje chyba. Možná jsem se přiblížil trochu moc, že, příteli? Hezký večer přeji. Pro příště se nauč trochu ovládat, mrzáku. Výborně, Wille.

Zdá se, že sis to rozmyslel... a už nechceš do těch jejich nóbl představení. O čem to mluvíš? Ty nevíš? To byl Mendez. Právě jsi plivnul na principála. Cirkusu Motýl. Motýlek...

Motýlek... Já z tebe umřu smíchy, Wille. Mám hlad. Jdu si pro cukrovou vatu. Člověk – pokud ho tak vůbec lze nazvat - k němuž se i Bůh obrátil zády. Muž bez končetin! Moc dobré.

Smím prosit o tanec? Děkuji. Poppy... Nedonesl bys mi kufr? Je tak těžký... Ale pro tebe je lehký, protože jsi tak silný... Na voze je mrtvola! Co?

No vida. Podívejte se na to. To je úžasné. Pojď se trochu ohřát k ohni, mužíčku. Já jsem Sammy. A ty? Já jsem Will. Kde máš ruce a nohy? Sammy!

Co je, mami? Bude vystupovat v našem cirkusu? Možná budu. Moment, my tady ale nemáme vedlejší program s kuriozitami. Jak to myslíš? Každý cirkus ho přece má. Chodí se na nás dívat lidi ze širokého okolí. A proč se na vás chodí dívat, Wille?

Ale ten váš by mohl být jiný. Ne. Na ohromování něčími nedostatky nic podnětného není. Wille... Tady u nás jsme šťastnější. A můžeš tady zůstat, jak dlouho budeš chtít. Ale já dělám jinačí představení. A nyní...

uvidíte ukázku neuvěřitelné ohebnosti lidského těla. S radostí vám představuji... Annu. Vzdušnou královnu. A nyní nejsilnější muž, jakého jste kdy viděli. Mistr visuté hrazdy... a nejstarší vzdušný akrobat. Poppy!

Páni! Přijďte k nám do cirkusu! Jsme tu jen dva dny. Přijďte se podívat. Cirkus Motýl. Pouhé dva dny. Dobrý den. Můj chlapec by rád pozdravil nejsilnějšího muže ve městě. Tvůj táta je určitě silnější, ale já jsem hned za ním. To je něco. Budete taky vystupovat, pane?

Ne, to zrovna ne. Raději půjdeme. - Moc vám děkujeme. - Není za co. Viděl jsi to, tati? Já budu jednou nejsilnější na celém světě. Budu zrovna jako on. Uzvednu všechno, co budu chtít. Ano, chlapče. Dokážeš, cokoli budeš chtít.

Komentáře (105)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mnoho lidí zná příběh tohoto muže ale už ne tolik lidí zná proč je tak veselí ja to vím protože našel smysl života kterým je Ježíš Kristus

3328

Odpovědět

Haleluja

290

Odpovědět

Jedním slovem: Nádhera...

270

Odpovědět

Tento film je o naději a o tom, že každý člověk se může proměnit v krásného motýla, ať již přichází z jakéhokoliv (horšího) prostředí, kterým je ovlivněn. Někdy stačí jen impuls, někdy pořádné nakopnutí, aby rozepjal křídla a letěl... V tomto příběhu má Mendez, pricipál cirkusu, právě tuto roli, tento vliv na ostatní. Nenásilně a nenápadně dává možnost ostatním "stát se motýlem". Každé "ztracené duši" přeji takového člověka, aby ho dostala do cesty. A Nick Vujitic - jednoduše úžasná bytost:)

220

Odpovědět

pardon že som to dal dvakrat :D mal som medzitym modru smrt :D

180

Odpovědět

Nekomentujem aký je tento film skvelý... to už tu je :) Stiahnuť môžete napríklad aj tu http://uloz.to/x2BkuCJ/s-poselstvim-butterfly-circus-the-cz-tit-avi

180

Odpovědět

O tom aký je super už bolo napísané.. :) Stiahnuť si ho môžete napríklad aj tu http://uloz.to/x2BkuCJ/s-poselstvim-butterfly-circus-the-cz-tit-avi

180

Odpovědět

Motýlí cirkus mi byl doporučen kamarádkou. Dívala jsem se i s dcerami a ty byly taky unešené - je jim 3, 6 a 10 let. Je to po dlouhé době jeden z nejkrásnějších filmů, který by mohli promítat povinně ve všech školách, aby si děti uvědomily, co je v životě opravdu důležité. Díky takovýmto lidem, člověk mění své hodnoty.

220

Odpovědět

Krasne,kde sa hrabe 90a vyzsie minutazne filmy.Tolko emocii akrasy len v cca 23 min.Krasne a dakujem za preklad naozaj :-)

190

Odpovědět

Bůh řekl Samuelovi:Nehleď na jeho vzhled a na výšku jeho postavy; tohoto jsem zavrhl, protože nedívám na to, na co dívá člověk.

210

Odpovědět

Skvělý....nemám slov

200

Odpovědět

Nádhera...Neubránila jsem se slzám v očích....

210

Odpovědět

Aspoň jednou za den se musím podívat na začátek a konec té druhé části - jak mu tam říká to s tím triumfem a pak jak se k němu přitulí ten kluk s berlemi. Vždycky mi to vžene slzy do očí. To je tak krásný film! Je vidět, že ho natočili křesťané, ti skuteční, kteří milují Boha a chtějí předávat Jeho myšlenky dál...

213

Odpovědět

Monika: Stáhnout se dá normálně z Youtube, je tam hned několikrát pod názvem The Butterfly Circus.

180

Odpovědět

Znám již dlouho příběh tohoto muže a můžu jen souhlasit,že opavdu toho hodně dokázal.Chápu že každý máme svůj názor,ale odsuzovat a ne zrovna pěkně mluvit o člověku,kterého nezná ten dotyčny,je opravdu velice nestoudné a měl by se nad sebou zamyslet.
Mimochodem,nevíte kde by se dal sehnat tento film cirkus Motýl,popřípadě stáhnou :-)

180

Odpovědět

Je to nádherný film a o to více že vlastně popisuje realitu. Nick i ve skutečnosti našel víru a já jsem moc rád že ji takhle krásně dokáže předávat. Nick, my dear bro, see You later :)

190

Další