79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:414
Počet zobrazení:4 400
Pokud má Epická žranice nějaké fanoušky, určitě je tímto videem potěším. Hlavní protagonista je v tomto díle totiž děsivější a nechutnější než ve většině ostatních. :D Jde o speciál ke Dni matek a tak si porodíme nějaké to děťátko z krocana. Kdo by ovšem hádal, že půjde o malého krocana, ten nezná Epickou žranici.

Přepis titulků

Epická žranice. Někteří říkají, že jsme potomky zlých masových kyborgů. Ale to my nejsme. Máme ku*va maminky. Které jsou zodpovědné za zlé masové kyborgy. Mamka vždy chtěla, aby ze mě byl doktor. Podívej se na mě teď, mami. Nejsem žádný doktor “krocaní zadek“.

Jsem doktor krocaních zadků. A tenhle krocan je mrtvý. Zku*vený speciál dne matek pro všechny zku*vené ku*vy. Pro všechny, co ojeli moji mámu. Mluvím s tebou, tati. Speciální zásilka (šťastný Den matek) Nemáme ponětí, co s tím. Kde je ta díra? To je asi noha.

Tady je krk, který musíme přeříznout. Tohle? Ne, to je zadek. Jak se tam dostaneš? A je to. Ten krocan bude nějakou chvíli trvat. - Jakou chvíli? - Má v zadku ještě led. Pořádně toho krocana okoupeme.

Cibule a brambory, úplní šéfkuchaři. Tak trochu. Vybalíme našeho králíčka z obalu. Vypadá to jako tělo mimozemšťana. Trochu ho posypeme kořením. Nebyla by to Epická žranice bez slaniny! Správně, Petere? Jděte se vycpat.

My si vážeme slaninový provaz. Už mě ta malá trouba unavuje. Kupte nám někdo lepší a větší troubu. Tahle vana je rezervovaná pro sex a salmonelózu. V Epické žranici si užíváme s přáteli, nakupujeme na internetu a strkáme zvířata do jiných zvířat. Nezáviďte.

Matko, všechna ta slaninová sůl, JD neboli náš kamarád Jack Daniels. A nic s tím neuděláš. Pořádně krocana namažeme. Šoupneme ho do pece. Svalovec s brýlemi okukuje vlastní biceps. Podlijeme krocana. Podlijeme krocana čistým alkoholem Naprosto úchvatné dílo.

Spousta JDho. A pořádně to mícháme. Měli bychom tomu říkat slaninové brnění, ty podělaná lamo. Vezmi si tohle mateřské mléko. Jack Daniels a mateřské mléko. Svalovec s brýlemi to pije od doby, co přišel na svět.

Není to krocaní dítě. Máme v něm speciální dítě a je nacpané tady nahoře. Podívejte se na to. Lubrikovaný omáčkou z Jacka Danielse, takže by to měl být snadný porod. Pojď za mnou, kamaráde, pojď ty macku. Jen pojď, jo.

Podívejme se na tebe. Tady je pupeční šňůra. Podívej se na nás, mami. Porodili jsme tohle dítě zabalené v bastardu krocanovi. Víš, co děláme s dětmi v Epické žranici? Všechny naše děti sníme. Příště sníme modrou vafli. Překlad: Zoidy www.VideaCesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co tak nove dily ?

180

Odpovědět

Blue waffle :D

180

Odpovědět

Nevim proc ho mate v serialech kdyz neprekladate ..... viz http://www.youtube.com/user/EpicMealTime stejne jako s freddiew

180

Odpovědět

tak jsem googlil Blue Waffle a našlo to jak "klasický" modrý waffle tak něco co jsem nechtěl nikdy vidět :-D

180

Odpovědět

Nechcete jako další díl přeložit ten s deadmau5sem ??

180

Odpovědět

we eat all the babies :D :D :D

180

Odpovědět

Blue waffle mě naprosto dojebalo xD xD xD

180

Odpovědět

Fuj, JD s breast milk... Nechutný :D

180

Odpovědět

Šíleně nechutné, ale to bude asi záměr :D - 8/10

180

Odpovědět

Nevyhledávejte pojem "blue waffle"...
Jinak, epická žranice = paráda.

181

Odpovědět

je to brutal ale zaujimalo by ma, kolko infarktov uz kazdy z nich mal :)

180

Odpovědět

nepřijde vám že jsou tlustější? :D

180

Odpovědět

to by mě zajímalo jestli to co nalili k tomu chlastu bylo fakt mateřský mlíko

180

Odpovědět

Len prekladajte a prekladajte tento serial...patri medzi moje naj serialy :)

180

Odpovědět

Tohle začínábej normální gastronomicky p***o, jen tak dál :0)))

180

Další