88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:422
Počet zobrazení:7 252
Akčních filmů se točí nepočítaně, stejně tak existuje spousta akčních herců. Avšak kteří jsou ti nejlepší? Který z těchto 10 přijde nejlepší vám? Nebo který zde podle vás schází? Abych předešel naprosto pochopitelné spoustě komentářů po zhlédnutí videa, tak vás požádám, abyste se na něj dokoukali až úplně do konce. Uvidíte, že tam je.

Přepis titulků

10 největších akčních hrdinů Významné role: Krvavý sport, Dvojitý zásah, Univerzální voják, Timecop Významné role: Vládci vesmíru, Zúčtování v Malém Tokiu, Univerzální voják Významné role: Nico - víc než zákon, Těžko ho zabít, Přepadení v Pacifiku, Aljaška v plamenech Významné role: Kurýr, Zastav a nepřežiješ, Rallye smrti, Safe Významné role: Přepadení ve vzduchu, Demolition Man, Šerifové, Blade Významné role: Romeo musí zemřít, Polibek draka, Utržený ze řetězu, Boj Významné role: Rachot v Bronxu, Křižovatka smrti, Tenkrát na východě Významné role: Smrtonosná past, Mercury, Poslední skaut Významné role: Rambo, Postradatelní 1 a 2, Demolition Man, Soudce Dredd Významné role: Terminátor, Komando Predátor, Total Recall Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ty v**e ... Jako dát JCVD po Seagalovy je odporný. Seagal je nejhorší akční herec všech dob a JCVD by měl být alespoň o ty dvě místa výše .... jinak celkem souhlas ... :)

00

Odpovědět

Rád bych tam viděl Scotta Adkinse (Ex2, Neporazitelný 2 a 3) a Vina Diesela. Možná The Rocka. Jinak jsem spokojenej. A nejlepší akční herec ? Sly Stallone :)

22

Odpovědět

Bruce Lee tam chybí určitě. Sice jeho filmy jsem upřímně nikdy neviděl, ale to, že je to legenda akčního žánru, o tom snad žádná.

Jinak já osobně bych tam zařadil Vin Diesla. To je taky drsňák, jak má být :))

"Podělanej Chuck Norris." :)) (viz Vybíjená) :))

232

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli je to měřeno podle kvality herectví, počtu zlomených kostí nebo opravdové výšky. :D Byť to by se tam asi Jet Li a Jackie Chan neumístili. :D Ale třeba Van Damma s Lundgrenem bych ani neoznačoval za herce. Dělá to nějaký freestyle a považuje se to za "martial artist" (omlouvám se za anglický výraz, ale bojový umělec je taková přeci jen umělotina).

191

Odpovědět

Jakie Chan - a co ty klasicky ze 70/80/90tek ty byli jeho best ;-D Police Story, Kantonsky Kmotr, cokoliv s nazvem Drak, nebo Bozska relikvie..

190

Odpovědět

Docela fajn je Jackie Chanova filmová série Škola hada (Snake in the Eagle's Shadow), Mistrův syn (Drunken Master), Legenda o opilém Mistrovi (Drunken Master II).

181

Odpovědět

Chybí Bruce Lee ...

180

Odpovědět

Nejradši mám filmy kde hraje Jason Statham, asi proto že většinou jsou to filmy o autech.

187

Odpovědět

Nevím proč, ale Steven Seagal je mi tak šíleně nesympatický...

2212

Odpovědět

Absolutní souhlas! Nevím proč, ale jeho jedinýho nemám rád a na jeho filmy nekoukám. Kvality mu ale neupírám. (:

200

Odpovědět

+MiduMá 8. dan v aikidu a patří mezi největší mistry tohoto bojového umění. :) Už jen proto si zaslouží obdiv. 8. dan uděluje pouze rodina a nejbližší spolupracovníci rodiny Mistra Ueshiby, takže je to opravdu úspěch tento stupeň získat. :)

180

Odpovědět

+MiduA ani jsem nenapsal, co on to vlastně dělá, ale snad jsou všichni obeznámeni s aikidem. :)

180

Odpovědět

Spíš je to pozvánka na Expendables 2. Ten film musí dostat všechny milovníky 90. let. Stallonovi se povedlo natočit to, o čem polovina chlapů snila :)

202

Odpovědět

To asi nebude náhoda, že je Jackie zrovna 4. :-) (4Chan)

1911

Odpovědět

#1 & #2 idiot!

1816

Odpovědět

Škoda že nikdy nezfilmovali hru Duke Nukem... Pro Lundgrena jasná role! :D

221

Odpovědět

Vadí mi, že u Lungrena nejmenovali film Rudý škorpion, jakožto srdcovka mého mládí a kde mu ta role fakt sedla.

191

Odpovědět

a tiez Rockyho

201

Odpovědět

Jackie ten tam nemá co dělat, akčních filmů má málo, většinou jsou to komedie s místy bojovými scénkami.

18104

Odpovědět

what da fak did i just read? you sir are an idiot. Since when is fighting not action?

187

Odpovědět

Nejlepší je Jackie, ten má vlastní sub-žánr. A taky ho nikdy nezastupoval kaskadér.

205

Odpovědět

prostě banda trapných neherců, neschopný zahrát jinou, než "akční" roli s poker face a vyvraždění půlky planety holýma rukama, a to všechno samozřejmě za světový mír, nebo záchranu unesené dcery. filmový odpad. samozřejmě čest výjimkám.

18151

Odpovědět

Nič proti vkusu ale nie každý má rád Nórske psychologické drámy či podobné "filmové skvosty" ;) Pri filme sa máš hlavne baviť a obzvlášť pri filmoch s týmito frajermi máš vypnúť mozog a relaxovať užiť si vau efekty a zasmiať sa nad skvelými hláškami... Rest in pieces (expendables 2) U mňa je práve Expendables 2 najlepší film tohto roku ktorý prekonal aj ten slávny Marvelovský Avengers ;)

2011
Další