57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:307
Počet zobrazení:7 666

Druhé video od skupiny The Well Stuffed Beaver. Tentokrát něco "z rodinného života" amerického snajpra.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

namet gud. herec teplej.

12

Odpovědět

Za mě dobrý

60

Odpovědět

Po vizuální stránce není moc co vytknout. Střih, kamera, colour-grading.... to všechno funguje. Ale ten obsah a dialogy jsou fakt slabé=(

71

Odpovědět

Hej decka, nevim co blbnete, vzdyt ta jejich anglictina mi z toho vseho prijde nejvtipnejsi. Jinak cely skec měl docela sťávu, akorát ten konec mi přišel docela trapnej. To minule se mi libilo asi vic, ale pravda je, ze ten konec mělo taky slušně špatnej. To jsou Češi? Podle toho šprechtění jsem je tipoval na Švédy :D

40

Odpovědět

Prosím ne.

36

Odpovědět

Však to je 10x lepší než většina českých filmu po roce 2005 tak co tu držkujete ... kamera, kostýmy i vtip tu funguje ....

133

Odpovědět

To není zase tak vysoká laťka... :D

210

Odpovědět

+StifyPrávěže to není žádná laťka a přesto se někteří čeští režiséři odváží znova něco točit ... ale tohle mě fakt bavilo ... hraje si to na takovýho českýho Key and Peele, ale podle mě uspěšně ... češi to asi nikdy nebudou mít tak dokonalý jako Key and Peele ale u nich ty vtipy taky nejsou kolikrát vtipný a jak už tu bylo řečeno kdyby to udělali právě oni tak to má nejhuř 9/10 ... proto jsem jím dal 10/10

00

Odpovědět

Je zvláštní jak se z fajn komunity, které tu vesměs je, stane banda rejpalu když se objeví video od čechů. Nikdo si nestěžuje že třeba Němec má v angličtině Německej přízvuk, a vrtat se v tom že je to vlastně malorážka, když o to vůbec ve videu nejde je taky hloupost.

Kdyby stejny video přidal třeba key and peel, tak to má nejhůř 9/10

172

Odpovědět

ehm... K&P nikdy nič tak chabé nenatočili... a tých skečov majú niekoľkonásobne viac :)

316

Odpovědět

+ehmNenech se vysmat, sem tam maji taky pekny sracky. Tady se prekladaly jen ty lepsi kousky...

40

Odpovědět

+ehmK&p je jedna velka sracka. Uz aby Obama tahnul od valu a toho tlustyho zmrda sundali.

21

Odpovědět

už by stačily tyhle videa od českých autorů.. " sniper " zřejmě neví jak se má dívat do puškohledu, role si měli prohodit a přízvuk je neskutečně otravný

84

Odpovědět

...a jak se má správně dívat do puškou ledu?:-)

14

Odpovědět

Motherfuckers - čubčí hlavy? To je děsnej překlad :D...jinak co experiment Zombie apokalypsa a Key and Pelee? Možná se tu o tom někdo z adminů zmiňoval, ale šlo to mimo mě :)

22

Odpovědět

Ok zombie apokalypsu jsem přehlédl, ale co je s Keyem?? :)

00

Odpovědět

Nevím co tady každý držkuje. Mě video pobavilo a oproti předchozímu to nebylo tak zdlouhavé. Holt každý má asi jiný vkus... někoho pobaví tohle a někoho zase padající vafle.

102

Odpovědět

Super ;-) Je skvělé, že se tu objevují česká videa.
A pro rýpaly, jde o skupinu, která stojí za Pečeným Sněhulákem :-D
https://www.youtube.com/playlist?list=PLlRs6xHLmB80nNUHriIWoDlISHvsqGaBC

31

Odpovědět

To bude možná ten problém, ta skupina.

21

Odpovědět

Ano, viděl jsem něco od toho sněhuláka včera, protože mě to zajímalo a řeknu tohle: Česká soda ve své době sedla jako p***l na hrnec, ale tohle? Bylo to něco s call centrem a smál jsem se spíše té ubohosti :-D .

10

Odpovědět

Vzdálenost cíle 460 metrů.....udává, zatímco míří na roh ulice cca 40-50 metrů vzdálený............cítím přítomnost čaroděje!

82

Odpovědět

Prosím, prosím, už ne! To je fakt hrozný, koukat na to, jak se trápí. Aby něco bylo vtipné, tak to musí být přirozené a nesmí být vidět, jak se to snaží být vtipné za každou cenu a jak se to tam silou hrne.
Kdyby se týpci vyměnili, tak by to k filmu sedělo víc. Jo a titulky pořád blbnou. Angličtinu nekomentuju, to je to nejmenší, co by vadilo.

106

Odpovědět

Když se podívám třeba na http://www.videacesky.cz/skece/nefunguje-mi-ostruzina , tak ani tam se nejedná o žádné veliké umění, ale krásně to odsejpá a pobaví. V podstatě je to děsná ptákovina, ale je to parádně podané :)

31

Odpovědět

Nevím, proč to zkoušíte dál. Pro mě to není ani vtipné, ani anglické...

1017

Odpovědět

Co zkoušíme? Byli jsme požádáni o vložení videí, přišla nám fajn, tak jsme je vložili.

264

Odpovědět

Když se ti video nelíbí navážej se do autorů a ne do předkladatelů a redaktorů, Ti chudáci se na tu tragickou záležitost museli koukat taky.

210

Odpovědět

...ehm...

41

Další