56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:4 280

Larry David se bojí o svůj popkorn, ale nechce přiznat pravý důvod.

Přepis titulků

- Dobře, stejně jako předtím, ve 14h? - Jo, zítra. - Uvidíme se zítra. - Dobře. - Budu se těšit. - Hele, no tak... - Já vím, úplně se na mě lepí. Nelíbí se mi to. Vypadnu odsud, pokud uvidím, že na sebe saháte. Lidský kontakt mi přijde odpudivý. Vím, že si myslíte, že si dělám srandu, ale nedělám. Ne, díky, nechci.

Já si trochu dám. Nemůžu se dočkat, až ten film uvidím. Taky se těším. Skočím si ještě na záchod, než to začne. Uvidíme se uvnitř. Podržím ti popkorn. To není třeba. Ne, v pohodě, přece si ho nechceš vzít na záchod.

Podržím ti ho. Vezmu si ho s sebou na záchod, to je dobrý. Vezmeš si na záchod popkorn? To je hnusné, nenechávej popkorn na záchodě, je to nehygienické. Ne, ne, ne, ne, nechám si ho. Jím a čůrám. Ty jíš a u toho čůráš?

Jo, mám to tak rád. Proč nechceš, ať ti ho podržím? Jde vidět, že s tím máš nějaký problém. - Není to problém. - Ale je. Nechceš abych ti ho podržela, protože si myslíš, že ti ho sním? Sníš můj popkorn? To je hloupost... Bojíš se, že ti ho sní? - To je blbost. - Začíná to být nepříjemné... - O čem to mluvíš?

- To je moje žena. - Já vím... - Ty ji obviňuješ... Nevím, jestli budeme i nadále obchodní partneři. - Cože? - To je špatné, opravdu. Hráblo ti? Mám svoje zásady. Jo, já vím, to jde vidět. To jde vidět? Cože?

Co to **** znamená? No, že je to skvělý vynálezce... Podrž to. Co to **** znamená? Na, vem si ho, můžeš ho podržet. Vem si ho, já ho nechci.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nechápu to špatný hodnocení, vždyť je to vtipný :)

111

Odpovědět

Ta tlusta mindza mela dostat co proto.

61

Odpovědět

Dino, už môžeš prestať s tým Larrym Davidom. Pochopili sme, si jeho fanúšik, ale už stačilo. Mne sa vtipný nezdá a podľa hodnotení ani ostatným.

82

Odpovědět

Tak to je jasné, že každý má jiný smysl pro humor (já osobně třeba nemusím Conana), od toho je tu těch videí tolik - aby si každý mohl vybrat, co mu sedí nejvíc.
Jinak kdyby Larry David stál opravdu za nic, nevzniklo by 9. řad legendy jménem Seinfeld.. :)

109

Odpovědět

Neviem či ho viac nasralo to ako v tom hrabala alebo to množstvo ktore si nabrala :D

90

Odpovědět

Proč před ní utíkal? Jenom nevěděla, co to slovo znamená :-D

30