Epizoda 4 (S01)Dudesoni (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:210
Počet zobrazení:5 371

Máme tu opět úterý večer a to znamená další porci šílených kousků v podání partičky Dudesons. Dnes vás čeká demoliční derby, pořádná finská zima i slunce mexických pláží, kde si Dudesoni zařádí s Bamem Margerou a členy jeho show Viva La Bam, která se vysílala na MTV. Předchozí díly najdete zde. EPIZODA MÁ 3 ČÁSTI!

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT MINULE JSTE VIDĚLI DEMOLIČNÍ DERBY DUDESONI Jsou tvý nohy v pohodě?

Jarno se snaží najít místo, odkud bude nejlepší záběr, ale někdy se to zvrtne. Kdyby ho ty dveře praštily jen o 5 cenťáků vejš, zlomily by mu nohy. Jarno říkal: "Ale ne, já vyskočil." - Já skočil. - Jo, jasně. Byl to čistej zásah. Měl jsem ten den štěstí. Nejlepší pocit je, když se po nehodě seberete, jako by se nic nestalo.

Finálové kolo. V TÉTO EPIZODĚ ZIMA ZA POLÁRNÍM KRUHEM VTÍPEK VE SPRŠE DUDESONI V MEXIKU OHNIVÝ HOLIČ TOTO JE ŽIVOT DUDESONŮ FINSKÁ ZIMA Pokud to někdo neví, Finsko se táhne až úplně nahoru na sever.

Je to studené místo k žití. Zima je asi moje nejoblíbenější období. - Hodně sněhu... - Já miluju sníh. - Nesnáším sníh. - Někdy je trošku zima. Ledová voda, furt mrzne. Nesnáším zimu. Miluju zimu. ŽIVOT V ZIMĚ NA RANČI DUDESONŮ Jukko, chyť mě!

Stejně ale ve Finsku žiju rád. Lidi tady mají něco společného. To studený počasí. To... mají společné. NAHÁČ JUKKA - Jukka se rád ukazuje nahej. - Je to exhibicionista. Jukka si užívá bejt nahej kdekoliv. Pokud nemá šanci ukázat svý koule, ukáže aspoň prdel.

Jsem rád nahej. Je to přirozený. Jukka je rád nahej, protože mu mezi nohama visí taková malá dětská ručička. Když tam máš jen malíček, nechceš ho ukazovat. - Ale ty jo. - Já jo! Jdem do klubu! Vypadněte odsud! Rozmlátím ti tu kameru! Dej svý pracky z naší kamery!

Ve Finsku, když jdou lidi v zimě na jezero, tak se často proboří a utopí se v ledové vodě. Nikdy nechoďte na tenkej led. VAROVÁNÍ! PÁD DO LEDOVÉ VODY ZPŮSOBUJE PROCHLADNUTÍ. KTERÉ MŮŽE VÉST KE SMRTI! DOMA TOTO NEZKOUŠEJTE! Nechoďte na tenkej led. Váš pták pak vypadá takhle malej. Týhle zimy už máme plný zuby. Vstávej, ty kůže líná!

- Vstaň. - Už je čas? Nasedej do auta, jedem.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mne dostalo "doplaval jsem do finska.ale zjistil jsem ze tam jukka neni tak jsem se vrátil" XD

190

Odpovědět

oo oni su dobry xD a neviete ako s avola ta pesnicka co je v tretom videu ? na 7min :)

180

Odpovědět

168-267-1057

181

Odpovědět

sežeňte mi číslo na tu rošťandu v 2. díle :D

190

Odpovědět

Totální výbuch u slapu s rybou :D A jako kvalitní díl a absolutní pochopení pro majitele hotelu. Nicméně se těšim až přijde další díl, díky za překlad.

180

Odpovědět

Snowi...Tak to snad brzo zveřejní na youtube...Už sem totiž zkoukl všechno co sem odnich našel..Jenom mně o tajk nebaví když nevi co mluví =D A Jackass nejsou tak bláznivý a odvážný jak dudesoni.... =D

180

Odpovědět

To je banda magoru tohle :D

180

Odpovědět

Markus: asi se točit bude. teď dělali nějakej cirkus, jezdili s Jackass 3D filmem...

180

Odpovědět

kouky mas pravdu isiel tam Jarppi s Jukkou iba

180

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo v tom Mexiku byl jen Jarppi s Jukkou? :o

180

Odpovědět

To de.A asi nevíš jestli ještě furt natáčí =D

180

Odpovědět

Určitě nepřestávat překládat :)

180

Odpovědět

E - blbej pokus o nové jackass ? uvědom si že dudesoni začly dřív než jackass... omg

181

Odpovědět

Markus: na jejich youtube kanálu je ještě 13 dílů a zbytek jsem zatím nedohledávala. natočeno je zatím asi 5 sérií po cca 7 dílech.

180

Odpovědět

prvně jsem si myslel, že to bude blbej pokus o nové jackass, ale musím uznat že máj dobré nápady... až na tu rybu vystřelenou "do vesmíru" (R.I.P)

180

Další