Ensiferum - Wanderer

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:3 752

Snowi dnes bohužel nestihla Metalové okénko připravit, takže ji zastupuji já. Ensiferum je finská skupina z Helsinek, která hraje folk metal. Členové kapely označují svůj styl jako "heroický metal". Osobně toho o nich moc nevím, ale přesto je píseň Wanderer jednou z mých nejoblíbenějších. Pouštím si ji spolu s Eye of the Tiger, kdykoli jdu běhat.

Omlouváme se za zhoršenou kvalitu, ale lepší bohužel nebyla na YouTube k nalezení.

Živé vystoupení:

Přepis titulků

Po čase se krvácivé rány zahojí narozdíl od těch, co jsou skryté hluboko uvnitř. Jako třeba jizvy uvnitř nomádské duše. Ty se hojí velmi pomalu. Ani pokřik sta nepřátel ho nepřiměje pocítit v nitru strach. Ale když zapadne slunce a dorazí chlad, s drtivou samotou v temnotě noci.

Pojede napříč zemí a časem, aby našel cestu z téhle nekonečné noci. V srdci mu zuří bouře a plamen spaluje jeho duši, ale poutníkovým údělem je cestovat sám. Holýma rukama vzal mnoho životů. Po svém boku měl stovky žen. Od kouzelných lesů až po zamrzlý sever je znám na každém moři a ještě dál.

Jak měsíc dorůstá a kruh je uzavřen. Lehne si a čeká na spánek. Ale pokaždé mu na mysli vyvstane krajina. Všechny krásy, které nechal za zády. Pojede napříč zemí a časem, aby našel cestu z téhle nekonečné noci. V srdci mu zuří bouře a plamen spaluje jeho duši, ale poutníkovým údělem je cestovat sám.

Pojede napříč zemí a časem, aby našel cestu z téhle nekonečné noci. V srdci mu zuří bouře a plamen spaluje jeho duši, ale poutníkovým údělem je cestovat sám. Pojede napříč zemí a časem, aby našel cestu z téhle nekonečné noci. V srdci mu zuří bouře a plamen spaluje jeho duši, ale poutníkovým údělem je cestovat sám.

Díky moc. Díky. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ensiferum moc dobré neznám nic lepšího já je prostě žeru dávají mi ohromnou sílu do života

200

Odpovědět

luxusni, ik dyz ve finstine to zni lip :)

190

Odpovědět

Mrtě song mohly byste od nich přeložit i další ;)

190

Odpovědět

galendor> to sme dva :D

180

Odpovědět

Kurva já ty Ensiferáky zkrátka žeru :D

190

Odpovědět

Hate-me : to je zajímavé, zrovna tyhle kapely lidi jsou z těch co znám největší paka. :D Asi máme jiná měřítka. :D

199

Odpovědět

jo ted sem si vzpomnel ze tu nic nebilo od Korpiklaanu. Třeba vodka je supr song :D

180

Odpovědět

Johny...tohle je ale fakt...znám kluka...nevím jak má vysoké IQ ale je daleko chytřejší než všichni učitelé od nás dohromady...navíc v naší bejvalé třídě..z těch chytrých lidí...všichni poslouchají metal....Tristania,Children of Bodom,Bullet for my Valentine,Nightwish...napříště moc prosím něco od Bullet fro my Valentine...nejlepší by bylo hearts burst into fire nebo waking the demon...

190

Odpovědět

Vědci zjistili že metal poslouchají nadprůměrně inteligentí lidé, aby se vypořádali se svojí genialitou,tak zdravím vás budoucí vědci a kolegové :-D

191

Odpovědět

Dlouho jsem nic do metalového okénka nenapsal, ale teď musím :) Děkuji za další píseň mé oblíbené kapely, paráda :)

190

Odpovědět

Prosil bych o přeložení Iron maiden - The number of the beast, myslim ze to je song kterej stoji za přeložení :)

191

Odpovědět

@poslitome : treba wikipedie :DDD

180

Odpovědět

celkem dobre, ale mohlo by se tu objevit neco od Kornu (evolution,hold on,atd.)

180

Odpovědět

sakra ... proč to má tak nízký hodnocení? tohle je přeci úžasná písnička

192

Odpovědět

Díky Snouí, já vždy říkal že když člověk po něčem touží, má otravovat a nenechat se :-D Tak co třeba Black Sabbath- Die Young ? Taková nádherná vypalovačka si zaslouží místo v síni slávy. :-P

181

Další