90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:486
Počet zobrazení:5 243

Na americké Manowar by v našem okénku došlo dřív nebo později, ale vzhledem k nedávné smrti jejich dlouholetého bubeníka Scotta Columbuse patří dnešní čtvrteční ráno právě jim.

I když jsou členové kapely založené v roce 1980 již pánové v letech, na pódiu to umí pořád pěkně rozpálit a kožené oblečky jim stále dobře padnou. ;) Však jste měli možnost přesvědčit se o tom na vlastní oči na loňském Masters of Rock.

Za svou kariéru vydali zatím 11 studiových alb, 5 kompilací a několik DVD. Nejprodávanějším albem Manowar je stále Kings of Metal (1988), z kterého pochází hity jako Heart of Steel, Kings of Metal a Hail and Kill.

Jsou zapsáni v Guinnessově knize rekordů za nejhlasitější hudební vystoupení z roku 1984.

 

Komentáře (122)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vic z fallouta 2, me nevadi jak vypadaji v kozenkach, me jde spis o to jak zneji o tom je ta hudba, i kdyby vypadali jako bukvice z modre ustrice tak je budu poslouchat, jde mi o sluch a ne o oci:-) o tom je prave hudba:-)))

190

Odpovědět

tak to je heavy metal....moje mládí

180

Odpovědět

jeden z nejlepších textů co jsem zatím slyšel.....dobře rozumím i bez překladu. Hudba by ale mohla být lepší, kytary jedou tak na průměr a bubeník jede pořád to stejné, ale doufám že nejsem jediný komu nabíhá husí kůže kdyz poslouchá refrén :)

180

Odpovědět

WTF? manowar by měl mít hodnocení aspoň 9.5 :D

180

Odpovědět

Splnili jste mi sen...

180

Odpovědět

kdo pojede na metalfest? :) amon amarth, arch enemy, sabaton, cradle of filth a hrodama dalsich supr kapel :)

180

Odpovědět

Snowi: jo pro normálního člověka určitě ale jsem opravdu antipražák (na na lidi jen na místo) a krom toho studentík takže...všude daleko :)
V tom případě pro tebe mám výbornou zprávu...nejsem z Moravy naděje neumírá
Ještě řekni že jsi z jížních čech a jdem na kafe :D

180

Odpovědět

TombStone: z Prahy nejsem. stejně, já měla vždycky za to, že do Prahy je to odevšad z Čech cca 1-2 jízdy. :D ale jestli jsi z Moravy, tak to nám není pomoci.
amadeus: díky. ;)

180

Odpovědět

Ty překlady tady jsou fakt výborne, je to lepší než hledat text kdesi na netu:) jen je škoda že čtvrtek je jen jednou týdně:)

180

Odpovědět

Snowi: chjo sice je to povzbuzující myšlenka ale mám pocit že náš vztah nemá cenu :( :D
Svět je proti nám zlato. 100% jsi odněkud z prahy nebo pro mě ještě větší dálky...ale neboj naděje umírá poslední (cool smajlík) :D

180

Odpovědět

TombStone: co jsem si naposled na záchodě všimla, tak jsem opravdu neoddiskutovatelně holka ;) podle jistých poznávacích znaků, které si ještě z biologie pamatuju ;)

180

Odpovědět

vědět jistě že snowi je holka tak se zamiluju :D

181

Odpovědět

Kdyby na MoR víc hráli než kecali nějaký blbosti, možná bych z jejich vystoupení neodešel. Pokaždý když tam byli jenom kecali a nic nehráli. A klidně se tu vsadim, že až sem přijedou příště, bude to uplně stejný. To ovšem nemění nic na tom, že hrajou skvěle. :)

180

Odpovědět

To vaše metalové okénko se mi líbí čím dál víc!!!

180

Odpovědět

zkuste se zaposlouchat jen do tý basy to je takovej balzám na uši!!!!

180

Další