90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 491
Počet zobrazení:17 304

Na doporučení uživatele Kubíček z Chluma, Vám přinášíme další počin od DJ Lubela, jehož Špatná díra si vydobyla stálou pozici v žebříčku Patnáct nejlepších videí. Už podle titulku můžete poznat, že se bude jednat o romantickou píseň, která však obsahuje trochu netradiční vyznání lásky. V klipu již nehraje Taryn Southern, ale nahradila ji neméně půvabná Tiffany Dupont.

Přepis titulků

www.videacesky.cz Překlad: Brousitch Korekce: BugHer0 BYLO NEBYLO... Moc ti to sluší. Jo, díky. Asi to udělám. Jsi si jistý, že je to dobrý nápad? Ne. Ale musím to zkusit.

Je maturitní večírek, já jsem sám a cítím se opravdu trapně. Naproti přes tělocvičnu stojí dívka mých snů, ale ani neví, kdo jsem. Při pohledu na ni mi srdce začne tlouct, sotva popadám dech, to nepopírám. Vím, že jí toho nemohu moc nabídnout, ale jejího pitomýho přítele bych určitě zbil. Asi mě nikdy nebudeš chtít, ale má láska k tobě je opravdová. Kamkoliv teď půjdu, holka, budu se tam kvůli tobě osahávat. Budu kvůli tobě masturbovat ve sprše. V jídelně během oběda.

Budu si se sebou hrát v autě mých rodičů. Kvůli tobě. Budu kvůli tobě masturbovat na pláži. U zubaře, až mi bude čistit chrup. Po dnešním večeru už tě nikdy neuvidím. Ale budu kvůli tobě masturbovat po celý život. Neodsuzuj mě za to, jak vyjadřuji svou lásku. Můžeš napsat báseň o mé masáži se šťastným koncem.

Nikdy tě nebudu držet a hrát si s tebou v písku. Jdi a žij si svůj život, protože já se budu milovat se svou rukou. Budu kvůli tobě masturbovat, jako bych byl tvůj fanoušek. Během dne Martina Luthera Kinga a během Halloweenu. Pohladím se každý večer chanuky. Budu kvůli tobě masturbovat v zámoří. Na Eiffelově věži a při setkání s královnou. Klidně s ním jdi, zlato.

Budu v pořádku. Protože kvůli tobě budu masturbovat po celý život. Život bez tebe je tak prázdný. Žádný muž nemůže honit donekonečna. Ale k čemu je tolik oddanosti? Vypotřeboval jsem všechen lubrikant. Zlato, byl jsem slepý, ale teď už to vidím. Budu masturbovat, zatímco budeš stárnout po mém boku. Každé narozeniny a každé výročí.

V porodnici, až se narodí naše první dítě. Budu masturbovat jenom kvůli tobě. Až si budeme hrát s vnoučaty v domě s pečovatelskou službou. Ty jsi ta, kterou potřebuji, musel jsem to nějak přehlédnout. Takže budu masturbovat... Budu masturbovat... Takže budu masturbovat... kvůli tobě...

právě... teď! www.videacesky.cz

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je náhodou fakt docela slušná romantická písnička. Když se soustředíte na ten text a odmyslíte si, že zpívá o masturbaci.

273

Odpovědět

Opravdu vkusné a jedinečné vyznání:-) Super

241

Odpovědět

Nejlepší je ten bubeník na začátku :D

210

Odpovědět

Tohle je dokonalej chlap, jejho písničky mě vždycky hrozně chytnou, jen tak dál !!!! xD

201

Odpovědět

Stáhl jsem si video,ale mám to bez titulků. Zkoušel jsem to přes ten download helper a stejně je to bez titulků. Dá se to nějak stáhnout komplet? Mimochodem, perfektní písnička :-)

200

Odpovědět

Tak ono fiend znamená i fanoušek :) Ale souhlasim, ďábel by asi byl lepší ;) Jinak vážně skvělá písnička, zpívám si jí pořád :D :D

190

Odpovědět

Strašná pecka.:D Super překlad. Jenom kolem 2:45 si myslim, že nemasturbuje jako fanoušek (fan), ale jako ďábel nebo demon (fiend). Ale možna se pletu...

180

Odpovědět

Perfekt song to je :) Jenom okolo 1:15 je věta: "But I sure beat her douche bag boyfriend", kde slovo "beat" je přeloženo jako zbil. Přitom "beat" má více významů a aspoň podle mého názoru by se tam více hodilo spíš něco ve smyslu: "určitě jsem lepší jak on". Pochybuju, že Lubel by toho borce zmlátil :) Ale tak možná se taky pletu :) Každopádně great song :)

201

Odpovědět

Chceme viac pesničiek s DJ Lubel-om

190

Odpovědět

Super, velmi chytlavé :D

180

Odpovědět

Souhlas

180

Odpovědět

Bylo by super kdyby tady tehlech pisnicek od nej bylo vice, protoze me to vzdycky rozesmeje....:D

190

Odpovědět

Vime stahni si do prohlizece mozzila firefox doplnek Download helper a nahore v baru budes pak mit ikonku 3 barevnou spust video rozklikni sipecku vedle obrazku a klikni ta no video co se zobrazí v nabídce vyber místo uložení a máš to...

180

Odpovědět

Hej moc bych to chttěl stáhnout i s těma titulkama nevíte někdo jak na to ? :)

180

Odpovědět

Dj Lubel je proste frajer
prelozite jeste nejake jeho dokonale strestene texty?

180

Další