85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:708
Počet zobrazení:7 204

Nové epizody Equals Three se dnes bohužel kvůli problémům s přehráváním nedočkáte. Zoufat však rozhodně nemusíte, protože Ray nedávno spustil svůj nový projekt s názvem Your Favourite Martian a jako první příspěvek se tam objevil následující hudební videoklip, který není nic jiného než óda na Rayovy koule. Tak co myslíte? Je Ray nadaný hudebník, nebo by se měl radši držet svého řemesla? Novou, nebo popřípadě starší epizodu očekávejte příští pondělí ve 20:00.

Přepis titulků

Překlad: Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www. Překlad: Brousitch www.videa Překlad: Brousitch www.videacesky Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Holka... Vím, že jsi mě opustila.

Ale je tu něco, co jsem ti zapomněl ukázat. Tak na to mrkni, kotě. Opustila jsi mě. To ne! Rozešli jsme se. Už je to doba, co jsme spolu naposledy mluvili. Můžeš mi dát ještě jednu šanci? Protože mám v kalhotách něco, co mi tě vrátí zpátky. Chci zas být tvůj kluk, ale ty mě opustíš, jako bych byl Jennifer Aniston.

Vím, žes řekla, že už nikdy nezavoláš, ale holka... Tos ještě neviděla moje koule. Moje koule jsou boží, to ani nevíš jak. Jsou zatraceně velký. A jak tedy? Jsou tak velký, až je to odporný. Jako kdyby se mi v trenkách zabydleli dva Ewoci. Jsou fakt velký, ty nejdou utajit. I Cartman tvrdí: "Sakra, ty jsou tlustý."

Jsou tak velký, že by ti přejely nohy. Proto když couvám, dělají: Jak můžu být delikátní, když mé koule honí Indiana Jonese. Všichni v Disney Worldu mi pořád říkají, že na ně Epcot Center kouká se závistí. Když je ve skutečnosti potkáte na ulici, budou bojovat s Godzillou ve filmovém pokračování. Hádám, že doufáte, kdy budu zase zpět, protože moje koule jsou tak velké, že mi budou dělat předskokana.

Moje koule jsou epický a nechci se chlubit, ale ovlivňují v oceánu přiliv a odliv. Když je Slunce ve správné poloze, tak může se stát, že nastane úplné zatmění mých koulí. Tyhle věci se prostě dějí a až ti je ukážu, tak se ke mně vrátíš. Mám se porovnat s brontosaurem?

Nic moc, refrén patří pořád mně. Mám to, co ty potřebuješ. Sice jsi řekla, že už nezavoláš, ale takovýhle koule jsi ještě neviděla. Chci zas být tvůj kluk, ale ty mě opustíš, jako bych byl Jennifer Aniston. Vím, žes řekla, že už nikdy nezavoláš, ale holka... Ještě jsi neviděla moje... Tos ještě neviděla...

Ještě jsi neviděla moje... Tos ještě neviděla... Ještě jsi neviděla moje... Tos ještě neviděla moje... Holka, ještě jsi neviděla moje koule. Říkal jsem ti, aby ses vrátila. Musela jsi na to zapomenout. Asi máš koulzheimera.

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to je typek:D

200

Odpovědět


Odpovědět

Ray je fakt nejlepší, ty jeho hlášky všech, a tahle písnička nejlepší! Taky že má na Youtube nejvíc shlednutí na tom jeho kanále Yourfavoritemartian. Do ted to tu posloucham, you you you you aint seen my balls :D

191

Odpovědět


Odpovědět

podpisujem sa za krtkonovu žiadosť... táto zombie skladba je ešte lepšia

192

Odpovědět

Byl bych moc vděčný za přeložení další písničky :) http://www.youtube.com/watch?v=YCVMuevcCvY&annotation_id=annotation_115218&feature=iv

190

Odpovědět

muze mi nekdo hodit odkaz na stazeni jako mp3? :)

190

Odpovědět

už jsem to milionkrát viděl na jeho kanále a ono je to i tady :-D

190

Odpovědět

Atleti si stěžují na hru Koule.

http://www.lidovky.cz/atleti-si-stezuji-na-hru-koule-rozhlasovi-radni-si-hru-musi-poslechnout-1on-/ln-media.asp?c=A110131_102157_ln-media_hs

190

Odpovědět

BTW ano hudbe by se venpvat mel :DD

190

Odpovědět

10/10 jak tenhle styl muziky nemam rad , ale tohle sem si hnedka hodil do mobilu ;)) :D

190

Odpovědět

Ty zpívající koule všeho druhu jsou nejlepší :D

190

Odpovědět

diki za to že čítate odkazy svojích fanušikou THx :)

190

Odpovědět

O tom že je Ray nadanej hudebník sme se mohli přesvědčit už u písničky Doin your mom :) btw.video je super!!

190

Další