Pod kontrolou

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:101
Počet zobrazení:4 805

Francouzská youtuberka Andy nám ukáže, jaké by to bylo, kdybychom mohli mít všechno, co si přejeme.

Přepis titulků

Hledáte něco? Ne, ani ne, já... Vlastně ano, ale zapomněla jsem co. Tak to je. - Co rozbijete, to zaplatíte. - Nic se nerozbilo, nebojte. - Tohle je na prodej? - Vše je na prodej. Tak já si to vezmu. Ve starožitnictví prodáváte novou hru?

Víte co? To máte dárek. Vážně? - Ano, tak šup, vezměte si to. - Dobře. Tak děkuju. Na shledanou. - Chybělo ti moje tělo snů? - Ne, jsem tu, protože prší. NOVÁ HRA: STISKNĚTE X Prostřeš stůl, prosím? Za chvíli tu budou. Už jdu.

Ne, to ty prostřeš stůl. - Vždyť už je prostřeno. - Co? - Nejsi nějaký svalnatý? - Posiluju. Vždyť nesportuješ. Co to... To ne! To je boží. - Co to děláš?

- Nemůžu projít, je tam talíř. - Ahoj. - Ahoj. Měli jsme se vyfiknout? Ne, to nic není. - Máte novou výzdobu? - Ne. - Dlouho jsi tu nebyla. - Naposledy včera. Něco vám ukážu. - Máme nové auto. - Jo? My taky. - Fakt?

Které? - Škodovku? To červené. - A jo. - To s tou mašlí. Miláček mi ho dneska dal. - S platem saniťáka? - Chirurga. To jde takhle povýšit? Teda vy jste hnusní. Mnohem lepší. Zlato, víš, být chirurgem je hodně stresující a...

Ne, ne! Jsi láska mého života. Ostatní ženy ti nesahají ani po kotníky. Vezmeš si mě? Co se to... Co to... Ale... Co to... - Takže svatba nebude?

- Bude. Nic nedělám. Nevím, co to... To nedělám já! Ne, to ne. Ne! Ne! Ne! To jsou ale blbci. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Libí se mi, více od ní

11

Odpovědět

Ani hezká tvářička nedokáže zachránit neoriginální a nepovedenou skeč.

29

Odpovědět

Zajímavý nápad který by šel určitě využít lépe. :D Motherlode...

62

Odpovědět

console peasant

102

Odpovědět

Není úplně škaredá…
Konce by to při povaze lidí (Bože, dej ať sousedovi chcípne koza) vzalo nepěkné.

22