80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:333
Počet zobrazení:5 963

Jako dnešní bonusové video přidáváme opět po delší době jeden český kousek. Jedná se o krátký film, který vznikl v rámci soutěže 48 Hour Film Project, která se konala od 28. do 30. září v Praze. Filmaři, kteří se do soutěže přihlásili, dostali zadaný žánr, větu, která se musí ve filmu objevit, rekvizitu a postavu a film museli natočit, sestříhat, ozvučit a vyexportovat do 48 hodin. Vy nyní můžete zhlédnout výsledek práce režiséra Lukáše Hrdého a jeho štábu. K dispozici jsou navíc trochu netradičně i anglické titulky v obrazu.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neee! Nej superman! jakto???

00

Odpovědět

Odpovědět

zeby to niekto kupil ? da sa to niekde este vidiet? thx

181

Odpovědět

Čekal jsem že to bude blbost, ale nakonec to byllo dobre a i mě to pobavilo.

182

Odpovědět

Jééé, Anežka! Slušelooo :)

180

Odpovědět


Odpovědět

nevíte někdo co je to za písničku na konci?

181

Odpovědět

Písnička se jmenuje Hey Hey Superman a nahrál jsem ji pro režiséra, protože je to skvělej kluk ale jinak zatím nikde nevisí....mám ale začínající kapelu Sleeping Men složenou ze samých šikovnějších muzikantů než jsem já a trochu takovej zvuk máme. Můžete nás najít na http://www.facebook.com/sleepingmen a ideálně přijít na náš první větší koncert 15.11. v Matrixu cca od 19:30 - a POZOR - možná tam potkáte štáb tohohle bezva filmu a holku pro kterou...jsem ji složil - snad ta songína není moc otravná a líbila se .)

183

Odpovědět

+david.havas@topzine.czNechcete tu písničku někam uploadnout? Youtube, bandzone? :))

180

Odpovědět

Já bych to nazval spíš " Sperman " :) (Né, že by o tom v tom díle šlo, ale aspoň by více vynikl ten název) :D

1817

Odpovědět

akorád mě sralo, že ty jeho "myšlenky" byly normálně nahlas, a slova herců jsem vůbec neslyšel... nebejt těch anglickejch titulek, tak nevim co tam říkali.

1823

Odpovědět

Musim říct, ze český filmaře doslova nesnašim, českým hercům neveřim ani nos mezi ušima a kdokoli z český filmový branže je jen přiživník co by pro dobro naroda měl byt odpraven hned jak vyleze ze školy. Dnešní český seriály jsou k tomu dostatečným duvodem.

Tohle ale bylo ine kafe, možná se nám blejská na lepší časy.

1814

Odpovědět

Jediný video co mi tady jede :D

186

Odpovědět

asi tak:D

184

Odpovědět

není nad to si sem občas dát něco od čechů ;-) musím říct že krátkomentážní fillmek se velmi poved :-) však sem už podle prostého názvu čekal pecku :o)

185

Odpovědět

Souhlas, rozhodně příjemně překvapilo.
Jinak z 48 Hour Film Project ještě doporučuji "No Country for Young Men / Tahle země není pro mladý", http://youtu.be/1fo88tAS_pw Které se dostalo do TOP 10 z celého světa.
Doporučuji dokoukat až do konce. :)

182