Večer s Kevinem Smithem – 18. část

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:3 220

Tak a je tu poslední díl Večeru s Kevinem Smithem. Na závěr vám Kevin poví něco o své účasti ve Vřískotu 3 a o budoucnosti Jaye a Mlčenlivého Boba.

Doufám, že jste si tento jakýsi "seriál" užili, ať už jste fanouškem tohoto komiksáka, nebo jste se jím stali až v průběhu sledování. :-)

Poznámka: Pauly Shore - Komediální herec s přezdívkou "Weasel" a hláškou "Čau kámo".

Přepis titulků

Měl jsem to naplánovaný, ale je to jiný, než jsem čekal. Zahrnoval tvůj plán zbraň? - Zahrnoval tvůj plán zbraň? - Pardon...? - Zahrnoval tvůj plán zbraň? - Jasně že ne! Tak netřeba spěchat. Takže má otázka: Píšete komiksy, psal jste Daredevila, Green Arrowa a budete psát The Brave and the Bold. A točíte filmy.

Zajímalo mě, jestli si něčeho natolik vážíte, že byste se objevil v nějakém filmu nebo seriálu. Nejde o to, jestli si toho vážím, ale kolik mi zaplatí. Dejte mi dost peněz a přijdu. - Vřískot 3! - Cože? Vřískot 3 - dokonalý příklad. Bob Weinstein mi volal: "Chceš být ve Vřískotu 3?" "Ne." "Zaplatí ti." "Tak jo." To nebyla moje vina.

Říkám mu: "Já ti nevím." "Ale no tak." "Zeptám se Jasona, když bude souhlasit, tak to beru." Volám mu: "Chtějí, abysme byli ve Vřískotu 3." "Zaplatí nám?" "Snad jo." "Tak fajn." Myslím, že jsme dostali minimální herecký plat, což bylo asi 1200 dolarů. A za 2 týdny poslali šek. Přišli jsme a každý dostal svůj přívěs. Hvězdy asi zrovna byly pryč, tak jsme měli jejich přívěs.

Tak jsem si prohráb kalhotky Courteney Cox a tak. Zkoušel si je. Ale jsme v přívěsu a oni nám dali denní diety, peníze na plac. Skvělé tajemství filmu. Dostanete honorář, ale taky týdenní diety, za který si koupíte jídlo, cigarety, cokoliv, při práci na filmu. Což je zvláštní, protože jídlo a cigarety vám dávají. Vlastně to tedy jsou prachy na koks a děvky.

Byli jsme tam jenom den, tak nám dali 300 dolarů a tričko Vřískotu 3. Říkám si: "Hezký" a sleduju telku v přívěsu. A slyším jeho, jak vyběh ze svýho přívěsu a utíká k mýmu a... Otevřu a on: "Dali mi 300 dolarů, ty vole! "300 dolarů a tričko. Tobě taky?" "Jo. Dali mi 400." "Kecáš!" "Jo... Dali mi 300." "To je hustý, bysme měli dělat furt!" "Ale my to děláme furt.

Většinou v našich filmech a dostaneme víc." "Ne. Měli bysme jít do každýho hororu a ukázat se tam. Šlo by to? Být den v každým hororu a dostat 300 dolarů a tričko?" "Asi jo. Nebo dál točit svý filmy, kde dostaneme víc než 300 dolarů a tričko. Můžeš si nechat všechno oblečení." A on nato: "Ale... 300 dolarů a tričko!" Takže on byl nadšenej. Jestli já? Rád bych byl v Sopranových. Odehrává se to v Jersey, takže... A samozřejmě nejstylovější zářez by byli Simpsonovi.

Někdo říká: "Nechtěl byste být ve Star Wars?" Ani ne. Jabba už je obsazenej, tak koho bych hrál? Zavalitého stormtroopera. Honí Anakina Skywalkera a jeden z nich je pozadu. Sundává helmu, aby si zakouřil. "Debilní Impérium..." Ale Sopranovi a Simpsonovi by byli super. Teď, když jsem to řek, to nedostanu.

Ale díky. - Fajn. Díky. - Dík. - Zdravím. Jsem Jen Dudanowicz. - Ahoj. - A zajímalo by mě... - Jak že se jmenuješ? - Jan. - Příjmení? - Dudanowicz. - Hláskuj. - D-U-D... Řekla jsem mámě, že si vezmu někoho s jednoslabičným... Jen odpověz. Hláskuj své příjmení. D-U-D-A-N-O-W-I-C-Z. - Vzdělání hodné 35 000 dolarů.

- Ano. Ptej se. - Dokonce 36. - Vážně? Má otázka: Uvidíme zase ve filmu Jaye a Mlčenlivého Boba? Jay a Mlčenlivej Bob už se nevrátí. Nikdy. Vidíš? Nebučte. Vrátí se animovaně ve filmu. V hraný verzi fakt ne. Podívejte na mě.

Stárnu. A Mewes... Díkybohu za make up. Protože Mewes... Vypadá na 49 let. Ve skutečnosti. Je dobrý včas přestat, dokud jste žádaný. Nechcete být Pauly Shore. Kdysi byl fajn. Říkám to proto, že... Pamatujete, jak všichni v jednu dobu: "Weasel... Čau kámo."

A potom najednou: "Seru na Paulyho Shora!" Nechci zažít tuhle fázi. "Čau kámo, Weasle." bylo fajn. Ale pak: "Seru na tebe! 'Mlčenlivej Bobe'... Spíš Mlčenlivej čurák!" Co na to říct? "Fajn, Mlčenlivej čurák..." Takže je lepší včas skončit. Odejít z večírku v nejlepším. Jez do polosyta...

než sníš 19 zákusků. Stačí 17 a půl... Někteří lidi tvrdí, že už jsme měli přestat před 4 filmy. Je asi na čase skončit... Navíc co ještě udělat po tom posledním? "Jay a Mlčenlivej Bob ve vesmíru! Sjeli se v raketě! A 'vylítli do nebe'. Někdo řek, že chce 'přípálit' a oni rozuměli 'odpálit'." Byli jste super. Dík, že jste přišli. Dobrou, Worcestere!

Dobrou noc, Kent State. Dobrou, Wyomingu! Dobrou! Díky, mám vás rád. Naschle, Cornelle! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skvělej člověk.

00

Odpovědět

Moc vám děkuju za tyhle překlady... :-) Přivedly jste mě tak ke skvělým filmům... Mimochodem... Byl ještě v seriálu Joey ne?

180

Odpovědět

Dík, to rád slyším. Co koukám na CSFD, tak prý byl ;) Já kdysi viděl asi jen první a možná i druhou řadu a tam se tedy ještě neobjevil...

180

Odpovědět

Velká škoda, že je to poslední díl.
A nezná někdo ten song na konci?

190

Odpovědět

Výborný! Děkuju za skvělou práci, ale mohli by jste překládat další "show" s ním jako:
http://www.csfd.cz/film/286460-kevin-smith-too-fat-for-40/
http://www.csfd.cz/film/249387-kevin-smith-sold-out-a-threevening-with-kevin-smith/
http://www.csfd.cz/film/228496-an-evening-with-kevin-smith-2-evening-harder/
Které jsou všechny ve stejném duchu jako tenhle večer :)

180

Odpovědět

Rádo se stalo a viz níže ;)

180

Odpovědět

Večery s Kevem mi budou chybět :( Super jako vždy! :) More Smith!

181

Odpovědět

Díky moc za překlad, teďka jsem to dokoukala a moc jsem se u toho bavila. V průběhu sledování jsem si postupně stáhla pár Kevinových filmů, které jsem předtím ani neviděla. :)

180

Odpovědět

btw, teraz som zistil, že existuje aj Večer s Kevinom Smithom 2. Neplánujete ho časom zahrnúť medzi svoje seriály?

190

Odpovědět

+ Kevin smith: burn in hell a too fat for 40

180

Odpovědět

+SpoonerA ještě jsi vynechal třetí díl "Sold Out" ;) Dohromady jsou tedy čtyři, z nichž poslední "Burn in Hell" je zcela čerstvý, z letošního roku.

A jasně, pokud bude zájem, tak určitě bych se do toho někdy v budoucnu pustil. Zatím jsem tedy viděl jenom "dvojku" a jak už jsem tu kdysi psal - sice tam nejsou IMHO tak epické historky jako tady s Princem a Supermanem, ale pro změnu tam chodí po britských univerzitách a tam je obecenstvo na mnohem vyšší úrovni. Mají chytrý otázky a jsou vtipný, což si tam i sám Kevin pochvaluje.

190

Odpovědět

+SpoonerJá právě viděl poslední dva (snad nejsou přeložené ani na titulky.com), jsou zábavné, ale zvlášt u burn in hell mi přišlo, že se kevin dost změnil.

180

Odpovědět

+SpoonerNinjer: Tak na co k***a čekáš?Fakt blbá otázka typu: když o to bude zájem, nemyslíš?:D k***a, je o to zájem, překládej!!a rychleji sakra!Když už z těch reklam něco má vedení (snad i ty) tak to přelož. je to pecka!

186

Odpovědět

Výborná práce, díky! :)

180

Odpovědět

Vďaka za preklad. Titulky síce k filmom už nepotrebujem, ale aj tak som sledoval všetkých 18 dielov tu. Aspoň som sa z toho mohol tešiť dlhšie. A večery to boli veru príjemné, hneď tomu idem hodiť 5 hviezd na csfd :)

180

Odpovědět

Proč má to video 10 minut, když po 6 minutách je konec?:D

1813

Odpovědět

lebo tie styri minuty su zaverecne titulky, este nieco si nepochopil?

180

Odpovědět

+GetToTheChoppaFááááákt 8-O, a je nebe modry?! Ty ňoumo, asi vím, že to jsou titulky, ale když už jsou tady usekly úryvky a scénky z pořadů, tak proč i tohle nezkrátit?...Fakt nepotřebuju vědět jména tupych amíků co tam pokládají dotazy...

186

Odpovědět

Jsem rád, že Kevin má určitou objektivitu a ví kdy se má přestat. Například Ed O'Neil znám jako Al Bunda chce natočit po těch letech další díl Ženatého se závazky...nebo desáta série Červeného trpaslíka...na jedné straně zvědavost jak by to vypadalo a na té druhé zase strach.

Pane jo....tričko a 300 dolarů...

180

Odpovědět

Vždyt natočil clerks 2 s jayem a silent bobem :P

180

Odpovědět

Tak teď když skončil Kevin na škole neuvažujete přeložit jeho videa se Stanem Lee taky docela zajímavá podívaná :) ?

190

Odpovědět

Se Stanem Lee asi ne, protože to se asi budou bavit o komiksu a to by, obávám se, tady mnoho lidí nezaujalo. Ale jinak určitě ještě nějaká videa s Kevinem budou ;)

180

Odpovědět

+NinjerBavěj no :D (o tom jak vymejšlel ty postavy atd. ) ale nikdy neříkej nikdy teď když je ten comicsovej hyp všude z filmů (Avegners,The Dark Knight) tak se lidi možná rádi dozvědí něco o comicsech :)

190

Odpovědět

ahoj, neplánuješ ty titulky nějak spojit, aby seděly na celej film? to by bylo super :)

180

Odpovědět

Jo, taky mě to napadlo... Pokusím se pak na to podívat, snad to zmáknu ;)

180

Odpovědět

Tohle je u mě jeden z největších borců. Je super, když někdo vypadá jako on, a dokáže si z toho udělat srandu a je nad věcí. I já jsem musel zkouknout všechny díly, protože musím říct, že když to dohromady má asi 3 hodiny, tak to má velikou konkurenci Carrovi:D

180

Odpovědět

Rozhodne som si tie casti uzil do sytosti, krasne to obohatilo VČ.. dakujem ;)

180

Odpovědět

Souhlasím, ♥ jeho humor i filmy, a sem rada ze se tento jakýsi “seriál” tady objevil.

180
Další