66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:146
Počet zobrazení:2 931
Vypadá to, že firma Google svými chytrými brýlemi v oblasti wearables (elektronika, nošená na těle jako doplněk) zdaleka neskončila. Právě totiž vyvíjí další vychytávku v podobě chytrých hodinek. Pro tento doplněk připravuje nové rozhraní - Android Wear, které dokáže spolupracovat s mobilem a je navržené tak, aby vám servírovalo užitečné informace, aniž byste je museli sami vyhledávat. Pojďme se podívat, jak to všechno zatím vypadá.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na 0:45 řiká Ill be there in two- To se obvykle překládá jako budu tam za dvě minuty. Pardon, musel jsem si trošku rejpnout :P

00

Odpovědět

Nevím jestli zrovna potřebuji, aby moje hodinky věděli kolik g exkrementů jsem vyprodukoval, na jakém místě, a kolik jsem tlačením spálil kalorií. Technika jo, ale zase mám rád určité hranice, kde ostatní už nepotřebuji :)

30

Odpovědět

To je proste vec ktera nikdy nebude realne vyuzitelna ani pouzitelna.
1. gps signal je dost spatnej a vubec neni presnej a kazdym rokem to bude akorat horsi a horsi dokud se neprijde s alternativou
2. mluvit na vec jde lidem proti srsti.. to uz se overilo za nekolik let napriklad u Xbox Kinect.. nebo i Iphone Siri.

Proste dalsi kravina podobne jako google glasses ktere byli jedno velke hype a potom se po nich slehla zem.

34

Odpovědět

naozaj perfektné :) skvelé pretože človek už nebude musieť vyťahovať s vrecka telefón, bude to o mnoho prirodzenejšie + ak dokážu vyrobiť hodiny ktoré si zachovajú normálnu velkosť a pri sledovaní na displej bude môcť obsahovať aj 4,8 palca tak potom to bude ešte len paráda ... pre mňa perfektné plus v techológiách :)

24

Odpovědět

nejsi trosicku blbej? jak muzou mit hodinky normalni velikost a pritom 4.8" display ?
Cobole tahni zpet do jeskyne. 5" = 12cm.. takove hodinky to je asi trosku kravina ne.

58

Odpovědět

Ač mám rád různé technické výmysly a rád si s tím hraji, tak mi to přijde už trochu přehnaný. Kdo ví, třeba to za pár let budu mít na ruce a možná fungovat tady Google Now jako ve státech, tak to bude jiné, ale takhle nevidím jediný důvod, proč zobrazené události nesledovat na telefonu. Těžko říct, na kolik to bude autonomní, ale nepředpokládal bych GSM modul, spíš BT konektivitu k telefonu a jestli má člověk pak ve finále vyhrnovat třeba rukáv u košile nebo vyndat telefon z kapsy je jedno. Nevím nevím, no. Uvidíme, jak se to ujme a co to v reálu přinese.

41

Odpovědět

To bude podvádění při testechXD

130

Odpovědět

Bude to drahý jak prase, ale o Moto 360 zauvažuju. Vypadá to libově a na solidní smartwatch čekám už dlouho. Zatím se nejvíc přiblížili s Pebble Steel, ale tohle působí o dost líp.

52

Odpovědět

To Ibex: U rozhovoru s vývojáři v čase 02:02 neříká STK, ale SDK (software development kit) ;)

60

Odpovědět

Díky, už opraveno ;).

11

Odpovědět

A bude se ta blbost muset taky nabíjet každý den? :D

127

Odpovědět

Nj mať google v PC, v kapse v mobile, na očiach, na ruke. Kde ho nabudúce nastrčia? Na zadok? aby sledoval môj denný metabolizmus na záchode?

287

Odpovědět

A co google vymyslí příště? Kopie lidských schránek, které budou poháněny informacemi, které zjistili o daném jedinci z vyhledávání, emailů, dokumentů, telefonu, glass.

Say Stop to Racism!

520

Odpovědět

Hezké ale celkem k hovnu.... Jediné dobré využití by to mělo kdyby se tam dali na displayi zobrazit ručičkové hodiny ale to už je lepší si je rovnou koupit. Jináč jak dlouho tomu asi tak vydrží baterky ? Tipl bych si tak 5 minut.

97

Odpovědět

Konečně, tohle má aspoň pointu ... ne jako Samsung Gear, což je jen prodloužený displej telefonu který sám o sobě nic neumí ... a největší terno bylo, že to může natáčet a fotit. :D

61

Odpovědět

Siri, Google Glass atd. Nejsem sice ze ,,star trek generace´´, ale člověk si připadá, jako kdyby žil v budoucnosti. Tohle jsou zárodky toho, co je v takových futuristických seriálech a to je přece úžasné!

326

Odpovědět

Tj, než si to uvědomí sebe sama a začne nás bombardovat atomovkama...

186

Odpovědět

+BedasGOB Device* zaznamenal Vaší stížnost a připravuje pro ni vyčerpávající odpověď. Prosím, zůstaňte po příštích 5 minut na své současné pozici. Děkujeme


* Google Orbital Bombardment Device

201

Odpovědět

Film "Her" to předpovídá dokonale...

52

Odpovědět

Hmmm -ze začátku jsem si myslel, že je to Apríl :D

330

Další