Přidat do sledovaných sérií 19
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 875
Počet zobrazení:34 835

A máme tu další batmanovskou parodii z dílny College Humoru. Tentokrát Bruce Wayne nedokáže jen tak vyhnat z hlavy jednu divokou vzpomínku... Toto video si ROZHODNĚ NEPOUŠTĚJTE, pokud jste ještě neviděli film Temný rytíř povstal!

Přepis titulků

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Kde je ta rozbuška? Zlomil jsem tě. Jak to, že ses vrátil? Snad sis nemyslel, že jseš jedinej, kdo dokáže z tý díry utýct. Já neutekl. Dítě Ra's Al Ghula přece vyšplhalo ven. Ale on není jeho dítě. To já.

Cože? Mirando? Talia Al Ghul. Přišla jsem dokonat otcovo dílo. Ale vždyť jsme to spolu dělali. Ano, já vím. A bylo to dost... hardcore. Třikrát.

Byla to jen krutá lest, abych si získala tvou důvěru. Tak krutá lest? Hlásím se na další rundu. Bylo to boží. Když je třeba dokončit misi, nic není zakázáno. To máš recht. Zakázaný nebylo fakt nic. Bylo to jako porno na švédským stolu. - Bruci, to už stačilo.

- Vraťme se k tématu. Určitě vás zajímá, jak se to stalo, pane Wayne. Jestli si to dobře pamatuju, semlelo se pár věcí... tys mi ho pak vykouřila... - Můj otec... - Fakt důkladně. Můj otec Banea nikdy nepřijal. - Jak se ti to líbilo? - Už končíš? - Ten den jsem se nesprchoval. A to potírám zločin v gumovým obleku. To by skolilo i tchoře.

- Kruci, chlape... - Otec v něm viděl jen netvora... který se nedá zkrotit. - Tys mýho netvora zkrotila... - A zas. Už sklapni, ano? - ...svou pusou... - Přestaň! - ...a dvěma dalšími otvory... - Tak dost. - ...v pořadí, které by tě překvapilo. - To stačilo! Zadek, pusa, předek. Tak jo.

A dost! Mluvíš tu o mé milované. Jsem její ochránce. To je srandovní. My žádnou ochranu nepoužili. A to jsem se jí ptal. - Ty zasranej... - Ne, Bane, to nic. Budou to jeho poslední slova. Její poslední slova byla: "Plivni mi do pusy!" Tobě to fakt pořád nedochází? Gotham vyletí do vzduchu a já tě bodla. - Já tě bodnul první. - Jasně. - Svým ptákem.

- Pochopila jsem. Jen to chci objasnit chlápkovi, co dejchá náhubkem. Tohle není poprvý, co jeden z nás vrazil tomu druhýmu do břicha 20centimetrovou čepel. 20 cenťáků to nebylo. Ale když jsem to udělal já jí, byla v sedmým nebi. A dost! Brzy pocítíš žár 12 milionů duší, které jsi zklamal. Takže chceš říct, že...

když se tohohle červenýho čudlíčku správně dotkneš... - dojde k explozi? - Přesně tak. - Je nám to jasný. - Víš, že mi to jde. Umím celou abecedu. A jako Alfréd. - B jako Batman. - Je to klitoris, chápu. - Chápu, nemusíš mi to předvádět. - Našel jsem ho! - Jsem ten nejlepší detektiv na světě.

- Vrať to... Ano. Jak se ti líbí, když ti něco tvrdého projíždí tělem? - Fakt nic? - I mě napadá tak deset narážek. Promiňte, ale... teď jdou fórky stranou, protože ztrácím dost krve. - Ty jsi idiot. - Kašlu na to. Jdu vyhodit Gotham do vzduchu. Sbohem, můj drahý. Počkat. Ty fakt bulíš? Kristepane... Jeho obličej je celej mokrej...

- jako já, než jsme začali... - A je zpátky! - a ty, když jsme skončili. - Už to zmáčkni! Gordon zablokoval můj signál. Nevadí. Právě sis koupil 11 minut navíc. A ty by sis měla koupit nový kalhotky. Čórnul jsem ti je, když sis odskočila na záchod. - To je nechutný.

- Budí ve mně spoustu vzpomínek. Nechceš si šňupnout? Kterou z těch trubiček čicháš? No tak. Teď ti dovoluji plakat.

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je klenot

30

Odpovědět

Parádní překlad. Nevím co tady někteří remcají, když si nepřeloží ani návod na otevření zmrzliny.

70

Odpovědět

Tohle je do p****e nejdokonalejší prasáckej skeč, jakej sem kdy viděl! A že sem těch sraček viděl hodně! Tohle prostě nemá chybu! "A is for Alfred!"

2942

Odpovědět

Kvůli tomuhle videu (resp. jeho popisku) jsem se poprvé podíval na Dark Knight Rises :))
Po druhém díle série s Jokerem jsem kdysi ztratil veškerou chuť se těšit a podívat na třetí kousek... To trvalo dokud jsem zde nenarazil na toto video, díky! Joker a celý film s ním mi absolutně nesedl, i když pro většinu fanoušků Batmana je the best one. Ale ten třetí se mi líbil opravdu hodně, možná i víc než Batman Begins.

A tohle video, podobně jako ty další od CH k Batmanovi je super! Díky za překlad a vůbec za celé VideaČesky! I když sem vlastně nechodím kvůli překladům, ale víc pro dobrý výběr videí ke shlédnutí, který bych jinde tak pěkně uspořádaný asi nenašel :))

3710

Odpovědět

nefunguje

228

Odpovědět

Už ano.

412

Odpovědět

+BugHer0A já ti za to děkuju :)

482

Odpovědět

Bombaaa :D Kterou trubickou dejchas? :D

Mimochodem, pekna zenska ;)

692

Odpovědět

"You have my permission to cry" ..perfektní :D:D

920

Odpovědět

mimochodem, těmi videi jste mě donutili se podívat na všechny nové batmany ..a za to vám děkuji:))

470

Odpovědět

Takže to máme komisaře Gordona, Hádankáře a Banea, ale pořád toho chlapa nemůžu dostat z hlavy, když volal na technickou podporu :D

360

Odpovědět

Do hajzla toto bolo dokonalé, Batman jako totálny perverzák a to zakončenie, kterou trubičkou dejcháš ma zabilo xD

450

Odpovědět

chcel som sem napisat nejaku oblubenu hlašku ale musel som sa smiat na kazdej druhej vete :DDDD

311

Odpovědět

Díky, že jste tam dali upozornění, já ten film ještě neviděl, tak si video (zatím) nepustím :)

228

Odpovědět

Ten tam střílí jednu za druhou frajer. A tim hlasem:DDDDDD

321

Odpovědět

:D ...to jsou sady :D ...od Collage Humor jedna pecka video lepší než druhá :D .. a tihle BADMANI obzvláště 10/10 jedině :D

301

Odpovědět

Takhle sem se snad ještě u parodii na batmana nepobavil:D
10/10

295

Odpovědět

lol to je dobry

223

Další