93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:3 349

Legendární hra Deus ex v roce 2000 způsobila revoluci ve hrách. Propracovaný temný svět, nanotechnologie, poutavý příběh, několikero cest k vyřešení úkolu.  Druhý díl byl přijat daleko chladněji zvláště kvůli špatnému předělání z konzole a rozdínému pojetí hry. Po téměř 8 letech se série Deus ex vrací  s 3. dílem nazvaným Human Revolution. Hra má vyjít 28. února 2011.

 

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem tu narazil na tento trailer. Sakra budu si to muset zase zahrat. Dohrál jsme to když to byla novinka, ale urcite to stoji za dalsi dohrani :)

200

Odpovědět

uplna bomba..dohral sem uz dvakrat...a ani nepamatuju u ceho sem se naposled tak bavil a jestli vubec

190

Odpovědět

Jednoznačne nejlepší hra roku 2011. Jedničku sem nehrál, dvojku jen tak nekousl, ale tohle mě úplně dostalo. A nemá smysl se bát krátký hrací doby, 30 hodin v pohodě vydrží ;)

190

Odpovědět

Presne príliš to vistihuje čo sa vo svete naozaj deje z tohto film nebude :(

191

Odpovědět

myslím si, že na film sa to nedostane keďže svet sa uberá práve týmto smerom ako to vidno v tejto hre...

190

Odpovědět

Pokuď se někomu líbí muzika v traileru, jedná se o autora Michaela McCanna a jeho skladbu Icarus.

190

Odpovědět

Jednicka byla spickova hra, super atmosfera a pribeh, klidne na film by to bylo. Dvojku sem nehral.

190

Odpovědět

Docela bych bral, nějakej film na tenhle motiv, vůbec to nevypadá špatně

180

Odpovědět

Vypadáto jako dobrej trailer k filmu.... přímo ze hry ani obrázek... zpracování ale za 8...

180

Odpovědět

To leffi: Tak prejdi na konzole, sam jsem tento prechod provedl pred cca 2 roky a nemuzu si ho vynachvalit, byl jsem zaryty PCckar a nakonec mam PC na filmy a akorat tak na CS a BT:Heroes a xbox360 na zbytek her

181

Odpovědět

konečně navrat cyberpunku jen doufam že se to pujde po stopach jedničky a ne dvojky

181

Odpovědět

jednicka je pro mnohe dosud nejlepsi hrou vubec a tvurci si toho jsou myslim vedomi, tak snad to nezklame jako fallout 3

180

Odpovědět

Trailer nádhernej, ale to co to naznačuje už tak pěkný není. Neviděl jsem zatim gameplay, ale děsim se nejhoršího. Bude to graficky nádherný, ale krátký, na milion dílů a primárně na konzole, což bude vopruz po stránce neoptimálního ovládání :(

180

Odpovědět

Hrál jsem jedničku a ta mě nebavila vůbec, dokonce ji řadím mezi nejnudnější hry, se kterými jsem měl tu čest, ale tohle vypadá zatím dobře (samozřejmě ne jenom trailer, ale i gameplaye).

186

Odpovědět

Hmm..snad se z toho nestane čistočistá rubačka. Famózní jednička byla spíše stealth akcí (pokud jste nešli po cestě Guntera Herrmana) tak doufám že se po zmršené dvojce hra navrátí tam, odkud vzešla. Btw: Zdá se, že jde o prequel k deus ex 1, tudíž by se měla mechanická augumentace spíše rozbíjet a nefungovat, což bylo vyřešeno až augumentací nanotechnologickou ("Kdybych dostal čtvrťák pokaždé, když jsem musel Herrmanovi opravovat koleno")

180

Další