Přidat do sledovaných sérií 1
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:6 757

První díl (Vypadá to na mně dobře?) minisérie Deux Jeoza z korejského kanálu 72sec TV nám v rychlosti ukáže, co se člověku honí hlavou, když jde do obchodu žádat o vrácení peněz. V druhém díle (Myslím, že na nás promluví) se zase dozvíme, co se v hlavě odehrává, když vás osloví neznámý muž, který chce vaše telefonní číslo.

Přepis titulků

Vidělas ty její oči? Ne, nedívala jsem se. Usmívala se, než jsme přišly. Nevidělas to? Teď se usmívá. Teď se usmívá, ale předtím se koukala jinak. Možná ví, proč jsme tady. Jak by to mohla vědět? Pravda.

Asi si nebude pamatovat, že jsem tu byla včera. Určitě. To není možný. Včera jste tu nakupovala, že? Chcete zpět peníze? Epizoda 1. Vypadá to na mně dobře? Páni, jak to věděla? - Nestyděla ses, když jsme vešli? - Ne, nestyděla. Vůbec se nestydím. Říkáš, že ne, ale když se zeptala: "Chcete zpět peníze?" Tak jsi řekla: "Podle ní mi to nesluší."

Výmluva pro vrácení peněz. To jsem nikdy neřekla. Nikdys to neřekla? Nikdy. Tvrdilas, že je to vytahaný, když jsem si to koupila. Řekla jsem vytahaný, ne že ti to nesluší.

To samý. Něco vytahanýho by mi neslušelo. Ne? Sluší vám to. Vypadáte v tom skvěle. To říká každýmu. Má jiný standardy? Ne, jen ti neříká, co si myslí. Když se zeptáš: "Nemám v tom plochý hrudník?" určitě odpoví: "Co tím myslíte?"

ale přitom si myslí: "Jasně, že máte, protože ho prostě máte plochý." Ne? Proč když dáváš příklad, tak to zní, jako by to měla být pravda? Proč si myslíš, že je to jen příklad? Co? Pardon, můžete mi vrátit peníze? - Proč?

Nelíbilo se vám to? - Počkejte, hned se vrátím. Dobře, ale určitě se vraťte. - Jo! Je milá. - Je milá. Ale za tohle vám peníze nevrátíme. - Co? Proč nám nevrátíte peníze? - Proč nám nevrátíte peníze? - Byla v tom díra? - Ne, nebyla. - Nemůžete zapnout zip? - Ne. - Nemá to zip. - Odpadl knoflík? - Ne. - Má to všechny knoflíky, ale... Nemůžete si to obléct, protože to nemá otvory pro ruce?

- Je naštvaná, co budeme dělat? - Nemůžu prostě říct, že se mi to nelíbí? Když řekneš: "Jen se mi to nelíbí," tak odpoví: "Proč jste si to tedy včera koupila?" A ty na to: "Včera to bylo hezké." A ona na to: - To je moje chyba? - Ne... - A co tohle? - Co? Buďme milé. - Pardon...

- Ne, řekla jsem milé. - Pardon. - Ne, milé. - Pardon... - Nevíš, co znamená milé? Chodíme sem často... - Mohli bychom... - Protentokrát dostat zpět peníze? - Jdeme na to. - To mám jako dělat tohle?! - Jednou to zkus. - Jednou? - Jednou. - Jen jednou, dobře? - Dobře. - Pardon...

- Ne. Nestane se tohle? Tak co budeme dělat? Včera jste tu nakupovala, že? Chcete vrátit peníze? Překlad: Haffy www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten typ tvorby mne vůbec nezaujal.

21

Odpovědět

Vidíš, a mně ano, protože rád poznávám, co komu a kde po světě přijde vtipné. Každý nemá smysl pro humor jako my.
Nehledě na to, že co se týče obou videí, tak ženy jsou prostě pořád stejné, jak u nás, tak v Asii.

43