78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:429
Počet zobrazení:3 903

Dov Davidoff námv tomhle krátkém stand-up vystoupení popíše, jaká byla jeho první zkušenost v Los Angeles. A to, o čem se zmíní nejspíše platí pro celý svět.

Přepis titulků

Poslyšte, já... Já... Můžu dostat nové krávy, prosím? Teď žiju v Hollywoodu. Blízko Hollywoodu, kvůli práci bydlím v Los Angeles. Já té kultuře stejně také nerozumím. Nerozumím ničemu... Žiju ve vlastním světě. Nerozumím... Moje první zkušenost v LA byla ta, že jsem šel do nějakého baru.

A byla tam žena s obříma silikonovýma prsama. Takhle velkýma. Měla top a na něm nápis. Nemohl jsem si pomoct a podíval se na ně a ona se na mě naštvala. "Na co koukáš?" A já... "Na co koukám?" "Kdybych si nacpal do kalhot míč a namaloval na něj terč, tak by ses na to taky mrkla."

"Koukám na tebe. Takový nárazníky. Na co myslíš, že koukám?" "Proč sis je nechala udělat tak velké, když jsi tak přecitlivělá?" A ona: "Udělala jsem to kvůli sobě." A já: "Kup si ortopedický polštář." "Kvůli sobě, chápeš? Tohle kvůli sobě neuděláš." "A proč jseš pak naštvaná na mě?" A ona: "Nepředpokládej, že chci, aby se na ně někdo koukal."

"Ženská, my o ostatních předpokládáme věci každý den." "Kdybych se oblékl jako obří myš..." "Jako obří myš a šel do Disneylandu v Paříži." "A kdyby přišlo dítě s foťákem a pozdravilo mě jako Mickeyho." "Proč jako myslíš, že jsem Mickey?" "Jsem jen chlap s nasazenou myší hlavou, hajzle!" "Nejsem Mickey! Jsem jen chlap oblečený jako myš!" Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud to není nána, tak si myslím, že letmý pohled nebude vadit... ovšem pokud na ni zíráš a slina ti teče po bradě, to je panečku trochu jiná

197

Odpovědět

Pracuju v jednom podniku jako kuchař/číšník a přeju si, abych to mohl pustit každé náně, která se ohradí, když mě oči semtam ujedou do té tmavé propasti výstřihu :D

202

Odpovědět

Si lama, že se neumíš kouknout tak, aby si toho ony hlavně nevšimly :)

1832

Odpovědět

+DinoCopA ty jim evidentně nestojíš ani za pohled, když si nevšimnou, že ti při přijímání objednávky sklouzávají oči na kozy. Co to povídám, vždyť jsi nikdy neobsluhoval :D

212

Odpovědět

+DinoCopTak ono podívat se nenápadně je umění, které poměrně ovládám (aspoň si myslím) a nikdy jsem neobsluhoval taky. Jasně, že se nepodíváš při přijímání objednávky. To by udělal leda amatér :D . Podívat se, když se ženská v 90% času soustředí na tebe je dost bad.

204

Odpovědět

+DinoCopJak říkám, Eric je lama. Díky Pikostra, že´s to tak hezky vysvětlil. Přišlo mi samozřejmé a zdvořilé nečumět holce do výstřihu, když se s ní zrovna bavím.

198