NaschvályDudesoni (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:7 061

Pokud jste poctivě vydrželi počkat si na další přeložený díl Dudesonů a nevíte, jak to dopadlo s HP po jeho nepovedeném triku s autem, teď se dočkáte odpovědi.  Já si ovšem kladu další otázku. Kde Jarppi bere takové zásoby dynamitu? :)

Tento díl má název Prank Wars, stejně jako jeden seriál, který zde byl překládán.

P.S.: Další díly už by se tu měly objevovat pravidelně v úterý, jak jste zvyklí. Za zdržení této epizody může můj odlet do Finska a zařizování potřebných věcí. Snad mě chápete :)

 

OHODNOŤTE TENTO POŘAD NA ČSFD!

Přepis titulků

MINULE JSTE VIDĚLI Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI HP, jsi v pořádku? - Jsou všichni živí?

- Sakra! HP, žiješ? - Je všecko v cajku, HP? - Nehejbej se. Je tvůj krk... cejtíš nohy? - Jo, jo. - Stačilo takhle malinko. Praštil ses do hlavy. Měl by ses podívat, jak tam seděl. Viděls? Bože můj!

Máte nůžky? Zachytly se mi vlasy. To bylo salto s autem. Nedošlo mi, že se na mě bortí střecha. Jsi v pohodě? Vevnitř vidíte, že ta sedačka mu zachránila život. Pravda. Jsem živej! Sakra dobrej začátek léta!

Plyn až na podlahu! - To je tvoje krev? - Jo. Třeba půjde to kolo přidělat a dáme si to znova. Myslím, že to stačilo. Stačilo. V TÉTO EPIZODĚ TABASCOVÝ ZÁCHOD BUM BUM PARTY U DUDESONŮ JARPPIHO POMSTA NASCHVÁLY RANČ DUDESONŮ JARPPIHO NOVÉ AUTO Bude se lesknout.

Dělám klukům překvapující snídani. Chilli sendviče. Mám snídani i pro vás, lidi.

Proč se směješ? Nesměju, jen jsem hodnej. Co je ta červená věc? - Voní to dost ostře. - Je to jenom speciální majonéza. Jezte. Spolkněte to! No tak! HP, tenhle je speciálně pro tebe. Je to snídaně šampionů.

Musíš si omejt ksicht. Měl by ses napít. - Dost, to stačí. - Jo. Vážně. - Musíme opravit barák. - To je tvý auto, HP? Fakt bysme měli... Musíme spravit ten... Už to stačilo! Musíme opravit barák.

Zábavy už bylo... Ty sis začal. Jestli chcem udělat tu party, musíme dát dům do cajku. Jasně, že budem mít party. Jdem opravit ten dům. OPRAVA DOMU KVŮLI KOLAUDAČCE VTÍPEK S TABASCOVOU KADIBUDKOU Řek bych, že ta snídaně nebyla dost ostrá, takže tomu trošku přidám grády. Až bude Jarppi tlačit, nastříkám mu na díru u prdele tabasco.

Uvidíš odtud díru do prdele? Tohle je moje tabascová zbraň. Nenabíjí se zrovna nejrychlejc. Ano! Teď už jenom rozprašovač. Fáze 2. Nabídnu oběti úlevu... mlíko na neutralizování.

Je to ale tabasco. Nikdy nevíš, jak dlouho to potrvá. Pálí to jak... - Co to bylo? - Tabasco. Kde je voda? Víš, že to zabije všecky nemoci? Co děláš? Voda nepomáhá.

Mlíko to prej neutralizuje. Ale musíš mě chytit. Chytit... Dobrá, dobrá! Poleju ti to. Hups, to bylo taky tabasco. Mám kefír. - To pomůže. - Fakt to zabere? Teď přestaňte točit. Skončí tohle někdy?

Tak jo, musíme mu dopřát trošku klidu.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejde první část :/

180

Odpovědět

obzvlášť povedený díl Tabasco :D :D :D :D

180

Odpovědět

aido: pres notebook se to po HDMI seka, PC kvuli tomu natahovat do obyvaku nebudu a chci si to v klidu zkouknout na original DVD..

180

Odpovědět

to soldep songa se jmenuje once upon a time od damn seagulls

180

Odpovědět

kess ked chces pozerat doma na telke kup si 2 kably a pozeraj

180

Odpovědět

Nechteli by jste titulky vydavat i oficialne na titulky.com pro tento skvelej porad? Sloucit dohromady pro kazdy dil.. rad bych to pustil doma na televizi :o) druha serie je vazne skvela a to teprve zacina :o)

180

Odpovědět

ako sa vola ta pesnicka na konci

180

Odpovědět

Jarppi ma uplne genialny smiech :D

180

Odpovědět

To je pravda......

180

Odpovědět

HP je suchar... :D

180

Odpovědět

Riken: viď? a takových tu po ulicích chodí plno! :D

180

Odpovědět

Skvělej díl a mimochodem, finský holky sou moc hezký ;)

180

Odpovědět

Markus: netušim, kde maj ten ranč a i kdyby jo, byla by velká náhoda tam na ně narazit :) klidně bych si do Jarppiho hodila šipku, ale bohužel svý šance nevidim valně :-(

180

Odpovědět

drsný pomsty. Zase kvalitní dílek, díky za překlad, už se těšim na další díl.

180

Odpovědět

Snowi: Dobrá, v tom případě dám an tvé schopnosti a zkušenosti...:-)

180

Další