89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:6 801

Blízká budoucnost, Evropa. Vítejte ve Stockholmu, kde se ulicemi místo lidí prohánějí geneticky stvořená smrtící monstra – upíři. Vysílač 59 přestal fungovat, a tak se skupina vojáků vydává do nebezpečné zóny 3, aby zjistila proč…
Krátký hororový sci-fi film z kanálu DUST vznikl pod taktovkou Andréeho Wallina, konceptuálního umělce a režiséra, který se podílel např. na vzniku filmů Star Wars: Síla se probouzí, Rogue One či Nevědomí. 

Přepis titulků

ZAHAJUJI TRANSFORMAČNÍ PROTOKOL PROBRAT SUBJEKT #25 JOHN C. ERICSSON – MUŽ, 830331, ID: #25 PŘIPRAVUJI SUBJEKT NA RG-5 HOTOVO 830331, MUŽ, #25 STOCKHOLM SOUČASNOST VAROVÁNÍ: KARANTÉNNÍ ZÓNA Základno, tady Whiskey 063.

Potřebujeme aktualizované skeny cílové zóny 3. - Přepínám. - Rozumím, Whiskey 63. Překontroluju to. Na skenu vše zelené, můžete jít na to. Přepínám. Potvrzuji. Fajn, slečinky, čas na další procházku parkem. - Jsme tam za 40 vteřin. - Rozumím, paní. Hej, Coope, jsi nervózní? Ví máma, že si dnes hraješ s velkýma klukama? - Naser si, Jacksone. - Fakt křesťanský. V pohodě.

Bůh mi uděluje výjimky. - Poprvé do třetí zóny, Coope? - Ano, pane. Budeš v pohodě. Drž se protokolu a měj oči na stopkách. Fajn, chlapi, poslouchejte. Grayi a Coopere. Jakmile zajistíme perimetr, zůstanete na místě. Co nejdřív zajistíte, že je vysílač nahozenej a funkční. Já a Jackson to rychle prozkoumáme. Nějakou dobu tu není hlášená aktivita, ale nezapomeňte…

Jsme na horký půdě. Žádné viditelné stopy poškození zvenčí, asi to jsou zase pojistky. Dobrá. Shazuju neutralizátory. Otevírám za 5, 4, 3… A jde se na to. OBLAST 59: KARANTÉNA Čistý. VĚŽ 059 KONTROLNÍ STANICE Udejte mi rytmus.

Fajn, seismometr běží. - Grayi, jak to vypadá? - S pojistkama nic není. Hardware se zdá neporušený. Možná došlo ke zkratu. - Budu chvilku potřebovat, seržo. - Rozumím. Necháme to na tobě a jdeme si odbýt průzkum. - Coopere, našpicuj pořádně uši. - Rozkaz. - Jacksone, jsi připravenej?

- Už jsem myslel, že se nezeptáš. Hele, mrkej na to. - Seržo, slyšíš to? - Slyším. Signál je moc slabý, nejde zaměřit. Cokoli to je, je to nejmíň několik pater pod náma. - Moc bych se tím netrápil. - Rozumím. Sleduj to. Nebudeme pokoušet štěstí. Jak říkáš, šéfe. Do prdele.

Seržo. No já se na to vyseru. Co je to? Něco, co nevidíš každej den. - Ještě nikdy se k vybavení nepřiblížili. - Mohli přijít na to, jak funguje? To není možné. Jsou moc… Alpha Zero One, zachytili jsme velký zdroj tepla jihovýchodně od vás. Vedlejší budova, asi 200 metrů od místa operace.

V přízemí. Rozumíte? Rozumím, WASP. Hýbe se to? Vydržte. Objevila se skupina. Jo. Rozhodně míří k vám. Musíte pryč, opakuji, vypadněte, hned. Rozumím, WASP. Seržo? Seržo? Kurva. Dobře, blíží se k nám monstra.

Chlapi jsou mimo dosah, zkusím najít lepší signál. Sbal ty krámy, budu hned zpátky. Do hajzlu. Viděls, že by někdy dřív něco takovýho udělali? No, tohle je výjimečný, to se jim musí nechat. Zaznamenej to. Velitelství se to bude líbit. Grayi? Coopere? Do řiti.

Grayi? Seržo? Seržo? Grayi? Seržo? Slyšíte mě? Seržo? Jacksone! Ne, ne, ne.

Jacksi, počkej! Do prdele, vidím ho. Grayi? Grayi? - Slyšíš mě, kámo? - Je to past. - Cože? O čem to mluvíš? - Podívej na něj. Je po něm. Kravina. Oni kurva neví, jak připravit past. Tenhle jo. Otevři sakra oči. Víš, že by ho tu jen tak nenechali. Padáme hned odsud, to je rozkaz. Alpha Zero One, slyšíte? Opakuju. AZO, slyšíte? Slyšíme!

Bylo na čase. Snažíme se spojit. Míří k vám několik cílů. Atrium padlo. Ztratili jsme i Cooperův signál. - Musíte najít jinou cestu ven. Ihned. - Rozumím. Čas hnout zadkem. Jsou po celé budově. Nemůžu je zaměřit, překrývají se. Kontakt! Jacksone! - Nedělej to, brácho.

- Měl bys radši běžet. - Co se děje? Co dělají? - Nehýbou se. Prostě tam… stojí. Seržante, co se děje? Proč se nehýbete? - Připrav se na útok. - Nestřílejte. 830331, MUŽ, #25 STAV NULA Přeložila: Mia www.videacesky.cz Sledujte DUST. Dejte videu lajk.

Přihlaste se a dostávejte vize budoucnosti každý týden. Budoucnost může být nebezpečná. DUST je vaše budoucnost.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šlo by k Dustu a Alteru přidávat odpovídající tagy?
Myslím tím, že Krátkometrážní a Horory jsou sice fajn, ale...

10

Odpovědět

8:30
Počujem tam "Demu pičku ja to jebem."

31

Odpovědět

Sice herecké výkony a dialogy jak z porna, ale jinak dobrá oddechovka. Koukám, že toho mají docela dost. Budeš překládat i další? Jinak díky za překlad a tip na na samotný shortfilm kanál.

60

Odpovědět

Teda, takovou znalost porna nemám, ale když to říkáš, budu ti věřit... :-)
Ano, budu překládat další videa z kanálu DUST, je tam spousta materiálu ;-).
Kdyby kohokoli zaujalo nějaké konkrétní, není problém hodit link do komentu a já to omrknu.

150

Odpovědět

Vidím, že od té doby, co jsem tam byl naposled, se toho ve Stockholmu moc nezměnilo.

323