Fallout 76

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:5 079

Poté, co Bethesda naznačila, že se něco chystá, vydala i upoutávku, která upřesnila, o co konkrétně půjde. Na veletrhu E3 se tak můžeme těšit na bližší informace o dalším kousku série Fallout, který nese jméno Fallout 76. Detailů je zatím pramálo, nejspíš však půjde o online odbočku od zajeté herní značky.

Přepis titulků

VYČKEJTE, PROSÍM DOBRÝ VEČER DOBRÉ RÁNO Až skončí boje a radioaktivní spad slehne, musíte začít budovat. JSTE ZVÁNI! Naše budoucnost začíná ve Vaultu 76. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jen si tu trochu pobrečim – hrál jsem 1 a 2, oboje jsem několikrát dohrál za různý postavy. Vždycky mě ta hra baví.
Zkoušel jsem 3, ale nechytlo mě to. New Vegas jsem už ani nezkoušel.

Dal jsem šanci 4 a vydržel jsem hrát tak 2 hodiny. Nedokáže mě to vtáhnout do děje, není to napínavý, nemá to nádech "po výbuchu atomový bomby" jako 1 a 2. Pravděpodobně mi už ta hra nikdy nesedne, protože první dva díly dávaly prostor pro dost představivosti a měli skvělou atmosféru, kterou se nepodařilo do First person překlopit.

Na druhé straně si myslim, že by se to někomu mohlo podařit. Stejně jako má Witcher Wild Hunt atmosféru jako knížky.

03

Odpovědět

Každého věc, ale to New Vegas které jsi vynechal bys naopak měl zkusit... Je to jediný novější Fallout, na kterém se podíleli tvůrci 1 a 2.

51

Odpovědět

V tom případě zkus Fallout Tactics :)

10

Odpovědět

Přesně jak říkají borci.. jestli jsi nehrál NV tak to naprav. Taky mám nejraději jedničku ale NV je pecka.

00

Odpovědět

Hraji fallout od 1 . Fallout 3 pak new vegas jsem dost dlouho hrál . Ale tu 4 tak 4 hod. max . Beru fallout 4 za totálně nepovedený koncept . Doufám že se vrátí ke stylu 3 a new vegas .

32

Odpovědět

Za mě je každej novej Fallout nejlepší z nich. Takže zatím je to Fallout 4. Starší hry jsou jen nostalgie, protože v tý době to bylo taky to nejlepší v herním světě.

61

Odpovědět

+Vault DwellerKdyž je hraješ, když vyšly, tak to asi jo. Jenže když hraješ nejdřív New Vegas, a pak chceš skočit do trojky nebo to čtyřky a zjistíš, že buď tě tolik nezajímá příběh jako v NV (3) nebo je totálně předělanej gameplay (4), a když se to snažíš dát do pořádku modama, tak ti zakážou achievmenty, tak je to na pytel.

Mimochodem free mody pravděpodobně pro 76 nebudou vůbec (jen přes Creation Club), čímž si Bethesda pod sebou dost solidně řeže větev.

40

Odpovědět

Až na to že F4 má konečně dobrej RPG system na rozdíl od 3 a NV. A se Survival obtížností mu 3 a NV nesahá ani po paty...

10

Odpovědět

Intro Falloutu bez Ink Spotu jo ? WAR HAS BEEN CHANGED!

31

Odpovědět

Kdyby někoho zajímalo, co zatím víme o Vaultu 76, tak zde: Everything We Know About Vault 76: Fallout 76 Confirmed! ;) (v angličtině)

30

Odpovědět

Takže žádný Elder Scrolls :(

50

Odpovědět

Mas tESo, to ti snad musi stacit

14

Odpovědět

Fallout mám rád, jen se trochu bojim.. ale pokud nějaký ty leak zdroje jsou aspon z části pravda tak snad nepůjde o nějakou battle royale sračku ale nějakou survival blbost kde použijou ten systém stavění z fallout 4 (což se mi docela i líbilo). Jako chápu proč to udělali, lidi chtěj online blbost co hrajou zdegenerovaný youtubeři a falešně se u toho smějou. BTW. nějaký týpci chtěj FNV dát do enginu F4 což vypadá na parádní rebuild. Na to se těšim.

196

Odpovědět

Ty si like nezaslúžiš ani keď príspevok nie je hodný disliku. Cheers.

324

Odpovědět

Mne zase absolutně nezajímá další Fallout s repetitivníma questama typu zabij tři krysy a raději bych skutečně kvalitní Battle royale od zkušeného studia ve světě Falloutu ;)

11

Odpovědět

Kokůtci, co řikáte teď h? Pěkně F1 do HD.

00