Na pasovém odděleníFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:2 536
Vyřídit si nový pas není jen tak!

Přepis titulků

- Vítejte na pasovém oddělení. - Potřebuji pas. Pardon, máme zavřeno. - Teď bylo otevřeno. - Ano. A teď ne. - A kdy zase otevíráte? - Teď. - Super, potřebuju… - Máme zavřeno. - Ale já… - Vítejte na pasovém oddělení. - Kdo je další? - Já. - Máte lísteček?

- Ne. Tak tady je. Na řadě je číslo… - Na řadě je číslo dvě. - Já mám jedničku. Teď je na řadě dvojka. - Dvojka? - Ano. Vyřizování pasu může být stresující. - Kdy pas potřebujete? - Co nejdříve. - Máme zavřeno.

- To si děláte srandu? Pardon, ano, jedu na dovolenou. Potřebuju pas co nejdřív. Kdy zase otevíráte? Teď máme otevřeno. To je snad jasné. - Formuláře mám vyplněné… - Formuláře? Formuláře řeší u přepážky 5. - Zdravím, potřebuju pas. - Aha, to bohužel vyřizuje přepážka 3. Tam jsem teď byl a řekli mi, že mám jít… Haló?

Na řadě je číslo 248. - Vítejte na pasovém oddělení. - Pas. Cestování. Teď. - Máte štěstí, za chvilku zavíráme. - Jo. - Máte formuláře? - Tady. - A fotografii? - Tady je. Tady se usmíváte. Tahle je moc tmavá. Tady máte přivřené oči. Ta ofina vám vůbec nepasuje. Tohle je moje poslední fotka, prosím.

Na té vypadáte příšerně. Značka ideál. - Super. - Před placením potřebuju nějaký doklad. - Ano, mám tu řidičák. - Bereme jen pasy. To si děláte p*del?! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám pocit, že takhle to funguje na všech úřadech, ne jen na pasovém :)

91

Odpovědět

Já mám pocit, že takhle to funguje v bankách a pojišťovnách...

20