Thumbnail play icon

Kdo byl Miloš Forman?

98 %
2. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:206
Počet zobrazení:4 213

Po krátké nemoci včera v USA zemřel ve věku 86 let Miloš Forman, jeden z nejslavnějších českých rodáků a držitel několika filmových Oscarů za režii. V dnešním videu zavzpomínáme na jeho začátky i velké filmové úspěchy.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já jenom doufám, že si do Ameriky nepřizvou žádného českého patlala z dnešní doby, protože česká kinematografie stojí posledních pár let za pěkně velké hovno, které sází jenom na popularitu a oblíbenost našich předních hereckých jmen. A to mám přednostně na mysli jména, kterým už táhne na 60+ let.

20

Odpovědět

prelet nad kukučím hniezdom, amadeus, muž na mesiaci, radím do top 10 filmov...pekná tvorba, pekný vek... nech mu je zem ľahká

00

Odpovědět

Škoda Formana :(

90

Odpovědět

jo no

30

Odpovědět

Fabie kombi je lepší.

44

Odpovědět

+JarininFóbie možná nehnije u tak je Formánek lepší ;)

00

Odpovědět

Neuveriteľný človek. Ako veľmi talentovaný musel byť, keď dokázal presvedčiť Američanov, že nejaký privandrovalec z malej socialistickej krajiny je to pravé pre točenie oskarových filmov.

510

Odpovědět

Naopak, on byl velmi uvěřitelný člověk a proto, že byl z jiného prostředí a s originálním pohledem mu pomohlo k vyjímečnosti.
Mlčeti zlato, debile.

329

Odpovědět

+JarininKdybi jsi si odpustil tu posledni vetu asi by ti dalo za pravdu vic lidi. Proc hned vulgarismy covece vzdyt to nemusi bejt.

150

Odpovědět

+Pipe McPiep"privandrovalec z malej socialistickej krajiny" to je důvod.

016

Odpovědět

On je přesvědčovat ale nemusel, když už jeho československé filmy byly nominovaný na oscary.

120
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)