83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:7 499

Skoro každý pár se občas rafne, chytne, pohádá. Jak by taková hádka ale vypadala, kdybychom u ní byli naprosto upřímní?

Přepis titulků

KDYBY BYLY HÁDKY UPŘÍMNÉ Pasivně agresivní poznámka. Zvyšuji hlas a zmírňuji výraz tváře. Mluvím stále stejným tónem, ale říkám pravý opak. Kéž bych nebyl schopný vnímat, co se děje, ale bohužel jsem. Snažím se zachovat chladnou hlavu a zoufale zjišťuji, o co tu vlastně jde. Odhaluji svůj skutečný postoj. Šarmantně se snažím rozluštit, proč jsi kurva naštvaná.

Připomínám ti něco, o čem to vůbec není. Začínám mluvit stejným tónem ve snaze získat převahu. Předložení důkazů. Vařím z vody. Mám pocit, že zároveň vyhrávám i prohrávám. Měním téma na fakt, jak jsi důkaz získala. Nechci měnit téma. Předstírám, že můj problém je stejně vážný jako tvůj.

Zvyšuji hlas, abys věděl, že to myslím vážně. Zpochybňuji tvou příčetnost a sebe označuji za racionálního. Ptám se po odpovědích, i když je možná nechci slyšet. Mám výmluvy. Jsou to špatné výmluvy, ale mám je. Emoce! Vysvětluju, že se 100% nepletu, i když nemám 100% pravdu. Chrisi, promítám si do tebe všechny své minulé vztahy a viním celé tvé zasrané pohlaví.

A ubližuju ti zcela novým způsobem. Vytahuju něco, co jsi udělala dávno a co se tomuhle vzdáleně podobá. - Popření. - Obvinění. Je děs, že se snažíš, abych tě pochopila. Vztekám se, abych neměl pocit, že jsem ten špatnej. Chci ti ublížit, ale tohle bych po tobě nikdy nehodila. Ukázka moci. Teď předstírám, že se vztekám kvůli tomuhle.

Teď toho lituju. Zranitelná emoce. Zranitelný pokus o vysvětlení a omluva. Pocit, že ti vůbec poprvé nemůžu věřit. Snažím se získat tvou pozornost. Nikdy bych s tou holkou nešukal, leda bych nebyl zadaný, pak bych ji ošukal rád.

Zdráhavé přijetí tvé věrnosti. Odlehčený komentář ve snaze obrátit list. Mluvím jako normální člověk, ale nezapomínám, co se stalo. Snažím se to ukončit pozitivně. Navrhuju udělat něco, co máš ráda, i když víš, že to nesnáším. Jsem ráda, že si rozumíme, ale schovávám si to, abych to vytáhla při příští hádce. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Začíná pořad vydávající se za realitu ve snaze prodat reklamu.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mne tento styl humoru vobec nesedi...

815

Odpovědět

Předstírám, že mne tvůj názor zajímá, přestože mi je zcela ukradený.

506

Odpovědět

+PetrfdbNo vidis a mne si zase nerelevantny ty a tvoj stupidny komentar. Taky je zivot

56

Odpovědět

+nopeSe zájmem sluduji tuto konverzaci, načež musím přidat i svůj blbý komentář, ale prostě mi to nedá. Následně si říkám, že jsem se aspoň zviditelnil.

00

Odpovědět

Chci vidět i další :)

231

Odpovědět

Proč tak nízké hodnocení pánové? Podle mě to bylo dobrý.

227

Odpovědět

Pánové? Jsou tu i dámy abys věděl :-)

65

Odpovědět

+NinaPche! na internetu jsou přece jenom Chlapi a Ženský za který se ostatní chlapi akorát vydávají, to nevíš? :P

131

Odpovědět

+EnerGy_ViaLJsi zapomněl na ženský, co se vydávají za chlapy a taky děti, co se vydávají za agenti FBI... ;)

94

Odpovědět

+BurgBurg: ten byl ze slabšího soudku, že?

34

Odpovědět

+ddddddddddddOno to je totiž původně úplně naopak. Všichni chlapi na Internetu jsou chlapi, všechny holky na Internetu jsou chlapi a všechny děti na Internetu jsou agenti FBI.

00

Odpovědět

+TaanA kde jsou všechny ty krasotinky, dlouhonohý blondýnky 90-60-90, co studují mezinárodní právo a ve volných chvílích pomáhají stavět školy v Bangladéši a zachraňují deštné pralesy na Borneu? Takovými se přece internet jen hemží!

00