75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:962
Počet zobrazení:8 297

Vlogerka Laina vám poradí s problémy ohledně vztahů. Toto video bylo první, které jsem s Lainou viděl, a její smysl pro humor mě zaujal. Třeba zaujme i vás.

Přepis titulků

Dnešní video bude celé jen o vztazích. A já vám poskytnu rady ohledně vztahů potřebné k přežití v tomto světě. Spousta z vás se mě na twitteru a všude možně ptá na radu, svěřuje se mi, jak to vypadá s vaším vztahem, nebo že vztah nemáte, ale chtěli byste ho mít. Proto tu jsem, zodpovím vaše otázky. Posaďte se, uvolněte se. A já vám poradím, co je potřeba. Tak fajn. První otázka: Jak na někoho po dlouhém vztahu zapomenout?

Zde je několik zaručených kroků, které jsem si pro vás připravila. Krok jedna: Proč zapomínat? Zamyslete se nad tím. Krok dva: Teď když jste si uvědomili, že nechcete zapomenout, můžete přistoupit ke třetímu kroku. Krok tři: Zavolejte jim. Nezvedají to?

Zavolejte znovu. Pořád nic? Tak zavolejte znovu. Nepřestávejte volat a zanechávejte hlasové zprávy. Dlouhé a dramatické. Klidně i plačte. Takové druhy zpráv. Pokračujte s tím, dokud se k vám nevrátí, nebo dokud nemají plnou hlasovou schránku. Krok čtyři: Pište jim. Můžete jim psát během toho, co jim voláte, nebo až budou mít plnou hlasovou schránku, pište jim potom, předtím, je to jedno, prostě jim pište. Dlouhé tklivé smsky o tom, jak vám chybí a váš život bez nich nestojí za nic.

Že vidíte jen jedinou budoucnost, a to společně, s vašimi dětmi. Šťastní. Máte piknik v parku. A malý Johny šplhá po skále. Sledujete ho z dálky. Johny pak z té skály spadne a praští se do hlavy. Spěcháte do nemocnice, společně. A Johny umře. Ale to vás sblíží. Jak mám přitahovat atraktivní muže a ne ošklivé úchyláky? Nejdříve musíš snížit své požadavky, protože svět je plný ošklivých úchyláků. A potom...

je spoustu možností jak přitahovat muže. V časopisech a na internetu radí, abys flirtovala očima, takže zkus někde v klubu nebo restauraci navázat oční kontakt s pěkným mužem - nebo ne tak pěkným, jak jsme probrali před chvilkou. Pohlédni na něj a zamrkej, nějak takhle. Možná se zahihněj, abys působila roztomile. Asi takhle. Přesně takhle. Určitě ho to dostane, ale když to nebude fungovat, pohoď vlasy, hraj si s nimi, chlapi vlasy milují.

A když ani to nefunguje, patrně máš větší problém, který musíš řešit, a s tím ti nepomohu. Jak si člověk může obstarat takový vztah? Takže znáš dívku nebo chlapce a chceš s ní či s ním být navždy a nevíš, jak udělat ten podstatný krok k navázání vážnějšího vztahu? Od toho je tady Facebook. Stačí zajít do nastavení, sice se to teď změnilo, ale pořád je to snadné, najdeš nastavení vztahů a změníš ho z "nezadaný" na "ve vztahu".

A teď, nejenže lze změnit "nezadaný" na "ve vztahu", ale také si můžeš vybrat, s kým v tom vztahu chceš být. Když tohle vše uděláš, stačí jen napsat jeho jméno a hotovo, budete spolu navždy. Takhle to funguje. To je vlastně jediný smysl Facebooku. A ještě ten, že tvůj život na něm vypadá mnohem zajímavěji, než ve skutečnosti je. A to před lidmi, se kterými se už nevídáš. Holky ve třídě si myslí, že je pronásleduji. To není pravda, jen se mi špatně komunikuje s ostatními lidskými bytostmi.

Jak to mám řešit? Zaprvé přestaň říkat ostatním lidským bytostem ostatní lidské bytosti. Zadruhé se musíš zlepšit v nenápadném pronásledování. Očividně v tom nejsi tak dobrý, když si ostatní všímají, že je sleduješ. Jestli se schováváš za keřem, asi by sis měl najít větší keř. Schovávání za stromy funguje skvěle. Ujisti se, že když sleduješ spolužačku ve třídě, sedíš za ní. Když sedíš před ní, je dost průhledné, když se pořád otáčíš.

Když jí půjčíš pero, musí ti ho vrátit, abys později mohl nasát její pach. Pak je snazší ji sledovat po chodbách nebo v jídelně. Sleduj ji domů, až najdeš její dům, dostaň se dovnitř, spousta lidí nechává otevřené zadní dveře. Dostaň se aspoň na dvorek, ať jsi jí blíž. Určitě najdeš cestu třeba na střechu a je spousta možností, jak se do domu dostat. Vlez tam těsně předtím, než půjde spát. Sedni si na postel a zamrkej, jak jsme si říkali před chvílí. Vejde dovnitř a ano, možná bude ze začátku překvapená, ale pokud zamrkáš očima, nebude schopna ti odolat.

Znovu podotýkám, potřebuješ se v tom sledování zlepšit. Pokud lidé poznají, že je sleduješ, znamená to, že to neděláš moc dobře. Jasňačka. Musím být dospělý, abych mohl mít vztah? Ne, ani trochu. Proto má mnoho lidí právě teď nějaký vztah. Chci přestat být podivín a pozvat holku, co se mi líbí, na rande.

Chci přestat krást její ostříhané nehty a místo toho jí ukrást srce. Moje holka si myslí, že jsem ošklivej. Co mám dělat? Zeptej se své přítelkyně, proč s tebou je, když jí připadáš ošklivý. A ať už odpoví cokoli, nech se tím nabudit a rozejdi se s ní. Je špatné mít někoho rád kvůli přízvuku? Ani trochu! Keith Urban... hm... ...

ten má přízvuk. Děkuji, že jste mi důvěřovali natolik, že jste mi poslali své otázky, doufám, že jsem na ně opdověděla. Tedy, odpověděla jsem na ně, ale doufám, že to pomohlo. A zase příště. Užijte si tento týden. Dbejte mých rad, dejte mi vědět, jak to šlo, ale já vím, že to šlo dobře. A uvidíme se v pondělí. Překlad: Walome www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc Lainy prosím! :) Je skvělá :)

31

Odpovědět

tak to je luxusní :D

32

Odpovědět

Skvělé video, už dlouho jsem neslyšel tak zžíravou ironii šeptanou s takto dokonale neviným úsměvem. :-D

101


Odpovědět

+LadyJoker9To jako fakt? :D To už není možné, vzdávám to. Ale přísahám, že předtím to fungovalo... -_-

40

Odpovědět

Celý video jsem se díval na její oči jestli už konečně mrkne :D

230

Odpovědět

mrkla hned ve čtvrtý vteřině ;) :D

00

Odpovědět

Musel jsem si to přetočit na konec, abych zjistil, jestli řekne: „A jednou na hudebním táboře jsem si strčila flétnu do p*či.“

254

Odpovědět

hehe, uz si predstavujem tych ludi, ako sa snazia drzat sa jej rad :D a tie reakcie :D dievca vsak posobi velmi sugestivne, tesim sa na dalsie videa.

111

Odpovědět

Taková technická- To they/them bych nepřekládal jako oni/jim. V Aj se they používá, pokud neznáš pohlaví toho, o kom mluvíš, jako právě v tomhle případě neni jasný, jestli mluví o klukovi nebo o holce.

09

Odpovědět

No dyť a který pohlaví bys mi doporučil si vybrat?

121

Odpovědět

+WalomeTo je taky pravda :D
Ehm... tak piš třeba mu nebo jí, víšco.

07

Odpovědět

To je právě těžký - hlavně mi přijde, že v jednu chvíli sama přeskočí - mluví o holkách i klucích a pak oběma radí ať mrkaj řasama :D ale to je prostě angličtina, tam to zní ok, v češtině si s tím musíme nějak poradit.

Uznávám, že to není nejšikovnější řešení, ale pokusil jsem se to udělat co nejpřehlednějc a tak nějak uchopitelnějc pro českýho člověka, co anglicky nerozumí.

Ti, co angličtinu umí a jen prostě sem tam nechytnou slovíčko, těm ten význam dojde a všichni jsou, snad, pak spokojený :)

110

Odpovědět

Ta holka má seriozní problémy s očima, neumí mrkat, a když už tak jen do poloviny oka. :D

86

Odpovědět

overly attached girlfriend je fajn :D

242

Odpovědět

Toto ani nepotrebuje preklad: https://www.youtube.com/watch?v=LDWJn3IwiaM

121

Odpovědět

Tak toto ma dostalo :D :D :D "don't say no" :D

41

Odpovědět

6:13 chybka :) srce-srdce

62

Odpovědět

Specifickej smysl pro humor, ale mně se líbí :-). A fakt je ten že vlastně na všechny ty otázky opravdu odpověděla ;-)

141

Odpovědět

Na jednu neodpovedala. Na tú o tom chlapcovi, ktorý kradol svojej milovanej nechty :D :D
Inak má zaujímavý druh humoru :) Aspoň dúfam, že to je humor pretože ak nie, tak by mala nájsť odbornú pomoc :D

31

Odpovědět

Myslím že Laina bude na VideaČesky ten typ obsahu, u kterého většina lidí bude kroutit hlavou a dávat 6*, ale bude mít nevelkou, ale věrnou skupinu "divných" fanoušků kteří se na ni vždycky budou těšit a budou nadšeně komentovat a hodnotit 10*. ( Například i já :-D )

896

Odpovědět

Tak doufejme, že těch divných fanoušků bude co nejvíc O:)

465

Odpovědět

neľutujem ani sekundu tohto videa :D ona je super...

284

Další