Nekonečný playlist Nicka a Nory

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:1 975

Jelikož se soustředím spíše na překlad seriálů, přeložil jsem za svůj život pouze dva celovečerní filmy. Toto je jeden z nich. Pusťte si upoutávku k této mimořádně příjemné romantické komedii s českým názvem Rande na jednu noc, který film podle mě vůbec nevystihuje. Proto jsem se při překladu držel původního názvu a přeložil jsem název filmu do češtiny jako Nekonečný playlist Nicka a Nory. V hlavních rolích se vám představí Kat Dennigs (Domácí mazlíček - to je můj druhý přeložený celovečerák) s Michaelem Cerou (Juno) a celý film vám zpříjemní plno skvělé indie muziky (soundtrack je opravdu boží). Na ČSFD má film 70% a já ho rozhodně všem doporučuji. Pokud nebudete koukat s titulky z DVD, můj překlad najdete ZDE. Film je už dva roky starý, ale výjimečně sem trailer dám, protože si podle mě zaslouží pozornost a u nás vyšel jen na DVD, takže se o něm moc

Přepis titulků

To snad ne... Do háje. No tak. Tohle je Nick. Je to citlivý hudebník... - Já nejedu.- Máme koncert, Nicky. Nechce se mi jet.Beru si volno, abych měl trochu klid. ...a s holkama mu to nevychází. Ahoj, Tris, tady Nick.

Chtěl jsem si s tebou promluvit. Oba jsme řekli pár ošklivých věcí,které jsme nemysleli vážně. Víš... když ses se mnou rozešla... v den mých narozenin. Tohle je Nora. Všichni dovnitř. Vždy dodržuje pravidla. Musíš mi slíbit, že se dneska neopiješ.

Ale tentokrát... Noro. - Zase sama?- Vlastně tady s někým jsem. S kým? ...je hodlá porušit. Mohl bys být na pět minut můj kluk? Cože? Prosím, nezkaz to, dobře?

Nicku. Noro. Odkud se vůbec znáte? - Chodíme ke stejnýmu zubaři.- Jo. Je dobrej. FILM OD COLUMBIA PICTURES A MANDATE PICTURES Ty jseš Trisin Nick? - Musím dostat kámošku domů.- My tu ožralu odvezeme... Vy dva se jděte bavit.

Jestli jí zkřivíš jedinej vlásek,všechny vás zabiju. Noro, někdo mě nese. Bude v pořádku. KDYŽ DOJDE KE ZMĚNĚ PLÁNU - Ty už máš po šichtě?- Tohle není taxík. - Máš po šichtě?- Tohle není taxík, příteli, za to ti ručím. Tohle není taxík. Není to taxík. Miluju tě tak moc, že mi z toho šibe.

Dobře, tohle je konečná. - Kolik to dělá?- Osm a půl dolaru. Naúčtoval jsem si trochu víc na úklid. MÁTE NEKONEČNĚ MNOHO MOŽNOSTÍ Ztratila se nám ta holka. - Cože?- Cože? Pátrací párty! - Kde jseš?- Našla jsem Ježíše.

- Cože?- Ježíše! Na vlastní oči je mnohem vyšší. V LISTOPADU 2008 Je fixovanej na Tris. Řekněme, že nemáme jeho bejvalku zrovna nejradši... a myslíme si, že jsi ta pravá. KAŽDÁ NOC MÁ SVŮJ SOUNDTRACK Znáš fén?

Noro, jdeme. Co se děje? Tohle se tě netýká. - Ještě jednou do mě strčíš...- A co? Skvělý. Skvělej večer. Jste připraveni? Nekonečný playlist Nicka a Nory. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teď jsem narazila na tohle video a hned po deseti vteřinách jsem si uvědomila, že jsem před týdnem četla knížku, podle které to bylo natočeno. Jdu se na to podívat a tady je odkaz, kdyby si jí někdo komu se líbil film, chtěl taky přečíst. http://www.databazeknih.cz/knihy/nick-a-norah-az-do-ochrapteni-87559

180

Odpovědět

Tak teda, musím říct, že ten film je úžasnej na odreagování. Na nic si to nehraje, je od začátku jasný, jak to bude, ale vůbec to nevadí. To je docela vzácný..

180

Odpovědět

Úžasný film :) ...

180

Odpovědět

moc pěknej film, tak akorát, když si chce člověk odpočinout a chce nenáročnej film :)

180

Odpovědět

hehe jaka nahoda, akurat dnes to davaju na cinemaxe

180

Odpovědět

Díky moc za typ! Michael Cera je skvělej Superbed byl super.

180

Odpovědět

Film jsem viděla. A ne jednou! ;-) Všem také vřele doporučuju

180