Pokémoni v jedné minutě

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:305
Počet zobrazení:5 426

V jedné krátké minutě (a pár vteřinách) se podíváme na to, jak se stát mistrem Pokémonů.

Přepis titulků

Vítejte v Kantu, magické zemi, kde ve vysoké trávě žijí Pokémoni. Pokémoni mají být tví nejlepší přátelé. Místo toho je ale zavíráš do malých koulí a pouštíš je ven jen na vzájemné souboje. Vyrůstáš v Oblázkovém městě, kde žiješ s matkou. Očividně spíte ve stejné posteli, protože jiná v domě není. Vedle tebe žije velmi chytrý profesor Oak. Jednoho dne přijde: "Hej, děcko, co sotva znám." "Chceš jednoho velmi vzácného Pokémona?"

Vybraný Pokémon bude navždy tvůj nejlepší přítel. Dokud nechytíš Pikachu. Pak přijde tvůj rival a taky chce Pokémona. Je to hajzl, takže si vybere toho, co je proti tvému super-efektivní. Buď bez obav, ty vybíráš jeho jméno. Kdo se směje teď, Debile? Se svým Pokémonem máš za úkol porazit 8 trenérů na stadionech, zdrtit je, osvobodit hlavní město od Rakeťáků, porazit ty nejlepší trenéry na světě, Elitní čtyřku, rozdrtit rivala, který se stal šampionem, vyšplhat se na zasněženou horu a čekat na vyzyvatele, a další věci, které by 10letý kluk určitě mohl dělat.

A máš chytit všechny Pokémony. Všechny! Bav se! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vystihli to přesně. Ale stejně mě ty hry vždy bavily :))

301

Odpovědět

Pokemonům nemůžeme vzít to že jsou nejdéle hrající seriál podle hry

73

Odpovědět

Nikdy som nepochopil ako sa podarilo do rozprávky nielen napchať ilegálne zápasy zvierat ale ešte z toho urobiť tak populárnu rozprávku. To nikomu nepríde divné že sa pozerá na deti ktoré lovia voľne žijúce tvory aby ich posielali v zápasoch proti sebe ?

1442

Odpovědět

Lidem to vadí asi stejně, jako děti, co po sobě střílí, přejíždějí chodce nebo nechají utopit Simíky v bazénu.

592

Odpovědět

Ty zápasy nejsou ilegální.

283

Odpovědět

+MoggsOni je neloví, ale chytají. Většina pokemonů chce být chycena a ochočena a svého trenéra mají rádi. Problematika zápasů pokemonů byla částečně řešena v prvním filmu, kde bylo vysvětleno, že je rozdíl když do sebe pokemoni jen tak bezcilně buší a přátelsky zápasí....Svět pokemonu není jako ten náš, ale je mnohem přátelštější...proto se to nedá brát takovým způsobem, jakým to berete.

293

Odpovědět

+Moggstady se řeší podstata světa pokemonů??? tak to už je zlé :D souhlasím, že podstata pokemonů není zrovna nejvýchovnější, ale aspoň tam nikdo nikdy neumře, žádná brutalita, krev, zbraně atd. což se nedá říct o liných titulech, které děti běžně hrajou nebo je sledujou. Když si vzpomenu jak jsme si nevině hráli na pokemony a pak si poslechnu, jak mi 9 letý špunt vypráví o hraní na GTAčko, tak zlaté pokemon zápasy :)

172

Odpovědět

Já sem se vždycky jmenoval Ash, a ten protivník byl Garry. Jako v tom seriálu :D

78

Odpovědět

Taky jsem si svého rivala pojmenoval BAMBULA.
Docela mě tankuje, že abyste je chytili všechny, tak musíte, alespoň v I generaci, mít tři hry z toho jednu jiné barvy.

61

Odpovědět

tak je to v kazde generaci, abys doplnil cely pokedex musis mit vzdy vsechny 3 dily, ktere se od sebe lisi jen kosmeticky. mozna az na ten treti dil, ktery toho obsahuje vic. kazdopadne je to jen a jen marketing. vidis to ve filmech treba, vsecko, u ceho se predpoklada uspech se kouskuje na co nejvic casti, aby se z toho vymacklo co nejvic prachu. Proto mame treba hobbita stejne dlouheho jak pana prstenu, ikdyz obsahove ty knizky nejsou srovnatelne.

194

Odpovědět

+JoudaJouda:Ehm..tak proč se rozkouskovala už původní hra, když nebylo vůbec jisté, jestli se to bude prodávat? Ve skutečnosti váš to má donutit hledá jiní hráče, s jinou verzí a vyměnit si pokemony s nimi;) Bohužel hráči především v česku k tomu nemají přístup a musí si koupit všechny tři hry...případně stáhnout.

71

Odpovědět

Vystihli je přesně :D

333