80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:451
Počet zobrazení:5 169

Equals Three překládáme už skutečně dlouho a raději nepište kolik roků přesně, teď ale myslím nadešel čas na jeden z Rayových vlogů. Vlastně to není ani vlog ani plnokrevný podcast, prostě obyčejné otázky a odpovědi na Raye a jeho přítelkyni Annu. Ti občas pro svoje fanoušky znamenají opravdu hodně, a tak není divu, že dochází i na intimní otázky. Dnes se to ponese v duchu pohlaví, filosofie a mravenců.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Anna je hlavně sexy.

290

Odpovědět

VÍCE ANNY!

252

Odpovědět

mnohem zábavnější jak =1

191

Odpovědět

Ray je dobrej, ale Anna to ze sebe až moc tlačí.

189

Odpovědět

Tak já nevim, tohle mi nic neříká.
Ani jeden z těch dvou mi neposkytl žádný zajímavý informace, ani jsem se nepobavila, ani mě to jinak neobohatilo.. Mám dojem, že spousta lidí, který se nějak proslaví má potom tendence si myslet, že jejich názory jsou zajímavý. No, pro mě ne.

2010

Odpovědět

Čtu nadpis Asijské p***o a vidím dvacetiminutové video, říkám si super, donesu si brambůrky a limonádu, natáhnu si nohy a jdu koukat co hezkýho o tom řeknou.. kdo by čekal, že nadpis videa vlastně popisuje asi minutu z toho všeho a dva výrazy asijské p***o + pětivteřinovou ukázku.. xD

211

Odpovědět

já zas viděl nadpis "asijské p***o" pod tím roztomilou Annu. donesu si tedy rychle velký balení kapesníků a hydratační krém, stáhnu kalhoty, zapnu video... ani nevíš, jaký zklamání jsem potom pociťoval...

251

Odpovědět

ráda bych to viděla další Rayvy vlogy :)

183

Odpovědět

Dobrá dvojka.

185

Odpovědět

Pry se muzeme dostat kam chceme svobodnou vuli...no mela to rict spise te asiatce z toho p***a :X

180

Odpovědět

super video,skvělá Akana,vtipný názory paráda...jo a karma je o tom že ty africký děti něco dost posrali ve svých minulých životech

1813

Odpovědět

V Africe žije přes miliardu lidí, nevím, kolik z nich hladoví, ale už z matematického hlediska je jasný, že by si to v minulých životech všichni nemohli zasloužit.. Pokud teda nežila miliarda Adolfů.. Chápu, že lidé potřebují něčemu věřit, ale nechápu, jak někdo může něčemu tak zasvětit život, když o tom jenom slyšel a nikdy přitom neviděl..

183

Odpovědět

+Kinimod94Na jednu stranu v karmu nevěřím, ale je mi blízká z morálního hlediska, takže bych jí úplně nezavrhoval. Kdyby se tolik lidí nechovalo tak idiotsky/sobecky, ale podle pravidel karmy, tak by byl svět krásnější místo.

191

Odpovědět

a co mimozemstani mrdajici duchy stromu?

210

Odpovědět

Nechcete začít překládat pravidelně i Gabriela Iglesiase? Už hodně dlouho tady od něj nic nebylo, což je škoda, protože je to podle mě jeden z nejlepších stand-up komiků. Píšu to pod tohle video, protože jsem si na něj vzpoměl, jelikož má skvělou výslovnost a jde mu dobře rozumět i bez titulků a u tohoto videa jsem si zapomněl zapnout titulky :D

185

Odpovědět

Nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička z intra?

181

Odpovědět

Mně to připomíná tohle http://www.youtube.com/watch?v=3OnnDqH6Wj8

180

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=Os1Ajvdg94g
kdyby
jsi to sledoval na youtube tak je dole v popisku videa
Wax - Outta My Mind

182

Odpovědět

+mik.hejkNarazil jsem na stejnou věc, nicméně je to popisek u jinýho dílu, kde je ta znělka už jiná... Nebo možná neumim číst a někde to v tom popisku je, ale zajímalo by mě kde. ;-)
"Zveřejněno 7. 07. 2013

Download the podcast on iTunes here:
https://itunes.apple.com/us/podcast/r...

**NOTE** The NYU professor, Robin Nagle, is a female. In the video, I incorrectly referred to her as "he".

In this podcast, Anna and Ray answer your submitted questions on gay marriage, predetermination, political views, spiritual beliefs, and coming out as a transgender.

Be sure to submit your questions to either our Facebook or Twitter:

http://www.twitter.com/AnnaAkana
http://www.twitter.com/RayWJ

http://www.facebook.com/AnnaAkana
http://www.facebook.com/RayWilliamJoh..."

180

Odpovědět

1) Plakát je na film Metropolis, vřele doporučuju.
2) Dobré video.
3) Příště by to chtělo staré BNYC a příhodu o chytání myši :D.

183

Odpovědět

"Vlastně to není ani vlog ani plnokrevný podcast" - že to není podcast? Víš, že to vydávají na iTunes jako podcast pár dní předem před vydáním na YT :)

Ale jinak, obdivuju tě, že se pouštíš do takového projektu, 30 minut jejich povídání není sranda, Runaway Thoughts jsou super třeba na kolo nebo do MHD, doporučuji :)

186

Další