Projekt: Knihovna

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:4 797

Projekt Knihovna je čtyřdílný akční webseriál z dílny britských YouTuberů (TimH, Jack Howard, Benjamin Cook, Thomas "TomSka" Ridgewell), ve kterém se dozvíte, že i ta nejmenší maličkost může mít katastrofální následky. Na první díl seriálu se můžete těšit už zítra večer!

 

Přepis titulků

Překlad: Atevi www.videacesky.cz Sledujeme ten dům, pane. Mluvte. Podezřelý je asi tak 25 let starý. Muž. Žije sám. Má problémy se závazky. Dobrý den, pane Fostere. Volám ohledně nevrácené knihy. Neříká se mi to lehce, ale dlužíte nám milion liber.

Ne? Je ti jasný, že Michael milion liber nemá. - Dlužím milion liber! - Milion. Jak můžeš knihovně dlužit milion liber? - Dlužíte mi milion dolarů! - Liber, pane. Ještě lepší! To je mnohem horší. TENTO ŘÍJEN - Jak vám mohl utýct!?!

- Řekni mi o Michaelovi! Ozbrojenci i všichni ostatní, zaujměte své pozice! Chci, aby všechny oči mířily na cíl! A tak to začíná... PROJEKT: KNIHOVNA Kde máš hodnýho policajta? Předpokládám, že ty jsi zlý policajt. Já nejsem policajt. Jsem knihovník.

Čau lidi! Chvíli jsme se neviděli. A tohle je důvod. Projekt Knihovna je čtyřdílný seriál, který jsem vytvořil s těmihle talentovanými lidmi: Seriál najdete na mém YouTube kanálu v říjnu, tak si přihlaste odběr, jestli chcete. Projekt vznikl díky našim úžasným přátelům z Multiverse, a pokud začnete odebírat jejich kanál, tak uvidíte nějaký exklusivní materiál a také exklusivní spin-off videa.

Tak... na to nezapomeňte. Jsem rád, že jsem zpátky. A vy tři jste idioti.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TomSka? To nemůže být špatný.

240

Odpovědět

A Book Club 2 serii nema?

210

Odpovědět

Zatím bohužel ne. :(

210

Odpovědět

+SolamBeeOk, tak se budu tesit aspon na tohle.

210

Odpovědět

Zajímavé.... Teším se :)

250

Odpovědět

mohlo by to bejt dobrý :)
doufám ale, že to tady lidi ocení, ne jako Becoming YouTube :/

231

Odpovědět

tohle vypadá líp než Becoming YouTube... spíš jako STD: Oddfjord nebo
The Book Club a to byly dobré seriály :)

220