Přidat do sledovaných sérií 9
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:28
Počet zobrazení:987
Tento týden navštívíme studio Jimmyho Fallona, který si pozval Chrise Pratta. Popovídají si o posledním filmu ze série Jurský svět, ve kterém se losovala role oběti dinosaura. Řeč přijde také na rodinu a na dvojníky mezi celebritami.

P.S. – Komu v minulém týdnu chybělo druhé video s Neilem deGrassem Tysonem, najde ho přidané v původním příspěvku.

Přepis titulků

- Vítej zpět, rád tě vidím! - Díky za pozvání. Musím se zeptat, jak se má rodina, co Katherine? Rodina se má skvěle. Katherine je těhotná. Hodně. To je skvělé! - Gratulace. - Jo, budeme mít miminko. Pojmenujeme ho Jimmy. Pojmenujete ho Jimmy? Přesně tak.

Jimmy Fallon. A když to bude kluk… - Najdeme jiné jméno. - No jasně. Ale vážně, je to super, teď v létě se nám narodí miminko. - Moje třetí dítě. - Ty jo! Takže máš velkou rodinu. Ano. Jsem otcem třech dětí. - A kolik jim je? - Jackovi je 9, Lyla, té je zhruba rok a půl, přesněji 20 měsíců.

No, a Jimmy Fallon, tomu je… Jasný. A ty jsi talentovaný herec a také talentovaný muzikant, to vím, už jsme spolu leccos zpívali. Neříkal jsi, že dětem hraješ na kytaru? Ano, mému synovi je 9 a já doma rád hraju na kytaru. Hrál jsem jednu písničku od Keitha Urbana, Country Comfort.

V jedné sloce se tam zpívá: Včera jsem v obchodě viděl babičku, je na tom na 84 let fakt skvěle, prosila mě, jestli bych jí někdy spravil stodolu, na farmě by se jí hodil někdo na výpomoc. Moc pěkné. Takže jsem to zpíval a syn povídá: „Tati, proč furt zpíváš, běž jí pomoct s tou stodolou.“ - Je to vtipálek.

- To teda. Nedávno jsi dával něco na Instagram. S tím filtrem, co hledá dvojče mezi celebritami. A tys nahrál video, koho ti to vybralo. Tak se podívejme, kdo je tvé dvojče. Která celebrita je vaším dvojčetem? Je to J. Lo. - Jennifer Lopez!

- Já vím! V téhle hře se dá vyhrát jen jedním způsobem - a já ho našel. Vyhrál jsem. - To je ono. - Pokud je ona tvým dvojčetem. - Taky jsem se divil. - Ale očividně dělám něco správně. - Naprosto! Je tak krásná! Nikdy jsem si nepřipadal krásnější. Ale tohle je zvláštní. Není to plánované, nevěděl jsem, že to tak vyjde, - ale mezi diváky je máma Jennifer, Lupe.

- Mami? - Přišla do naší show. Kde jste, Lupe? - Fakt? - Vážně, je to ona. - Lupe! - Miluje tě. - No teda! - Lupe Lopez… - No nekecej! Je naprosto skvělá. Ale vážně to není naplánované, přísahám. Lupe, doufám, že to můžu říct, kdykoliv máme v show nějakého Chrise, - tak přijde.

Je fanynka Chrisů. - Vážně? To je úžasné. Vidíte tam tu podobu, Lupe? - Ano, vidím, - Tak to vidíte. - Prima. - Rád bych mluvil o Jurském světě. Ále, to není potřeba. Jurský svět: Nadvláda, to je poslední kapitola. - Ano. - Neumím si představit větší finále. Musí to být těžké loučit se s tak velkými filmy. Je to tak.

Už je to… Byl jsem vlastně tady asi před 10 lety. Byl jsem tu s Colinem Farrellem, bylo to před premiérou Jurského světa a bylo to úžasné období mého života. Hrál jsem v Jurském světě! Samozřejmě jsem znal Colina Farrella, těšil jsem se, že tu budu s ním, tys mi gratuloval, že v tom budu hrát, a Colin mi tehdy řekl: „Užij si to! Prostě si to užívej.“ A já si uvědomoval, že je moudrý, má zkušenosti. To bylo poznat. A je pravda, že těch posledních 10 let jsem si vážně užíval svou práci, ty filmy…

A máš pravdu, že to bude těžké loučení. Bylo neskutečné pracovat s těmi původními herci z Jurského parku. Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill, BD Wong… Na ty jsem se díval v kině, když mi bylo 12, a teď s nimi to plátno sdílím, hraju s nimi. A loučit se s nimi… Bylo to neskutečné. Ten film je fakt úžasnej! Moc se těším, že vyjde. - Je to obrovský film!

Jedna postava z… - Všichni se vrátili. Ale jedna postava se nevrátila. Já hrál v prvním Jurském světě. A mám dojem, že má postava vědce ještě nemá uzavřený příběh. Je tam oblouk, který… Je to prostě oblouk příběhu, který té sérii ještě chybí. Tys myslel, že hraješ vědce? - Šílený vědec. - Myslím, že jsi hrál Jimmyho Fallona. - Ale to je super.

- V hlavě jsem měl ale postavu vědce. - Hrál jsem sebe. - Jak dlouho jsi na té postavě pracoval? - Celé hodiny! - To snad ne. - Hraješ sebe… - Dobře, minuty. Vlastně mě docela mrzí, že jsi tam nebyl. Ale prý to bylo tím, žes byl minule taková primadona. - Bylo to se mnou složité. - Ale to nevadí. Byli tam jiní lidé. No jo, říkal jsem: „Sebe můžu hrát leda se spoustou make-upu.

- Jinak se nezahraju.“ - Jo, přijde Lupe… Nojo, přijde Lupe Lopez. Proto jsem hrál toho „vědce“. Ale taky jsi provedl super věc. To děláš často. Tohle bylo #TheAllInChallenge. To je taková iniciativa. Dělá ji Michael Rubin? Přesně tak. Tahle iniciativa… Natáčeli jsme to uprostřed pandemie.

Začalo se natáčet v lednu a v únoru to celé začalo. Takže jsme natáčeli asi osm měsíců s pandemickými opatřeními. To byla první fáze. Určitě si ještě pamatujete, jaké to bylo. A tahle iniciativa sbírala prostředky pro Feeding America. Vybralo se skoro 60 milionů dolarů. Díky. My jsme k tomu právě přispěli. Napadla mě jedna věc, že budeme losovat možnost hrát ve filmu Jurský svět: Nadvláda.

Za 10 dolarů se přidáte do slosování a vítěze v tom filmu sežere dinosaurus. - Jak to, že s tím štáb souhlasil? - Já to nejdřív oznámil světu. Co asi měli dělat, nepovolit to? Nechcete nakrmit Ameriku? Takže nakonec to prošlo. A obecně na to reagovali skvěle. Přišlo jim to jako dobrý nápad. Ale stejně je lepší prosit o odpuštění než o povolení.

- To je chytré. - Vyhrál to člověk jménem Terry, je z Missouri. Terry Thompson. A je dokonce v upoutávce. Má úplně nejlepší smrt v traileru. Sežere ho dinosaurus. Jo, Terry, dokázals to! Do toho, kámo! Je skvělý, má krásnou rodinu.

Telefonovali jsme si. A nejlepší je… Je mi líto toho, kdo to musel vymýšlet, ale bylo to uprostřed pandemie a on byl z Missouri. Nesměla nás navštívit ani rodina, jak máme natáčet scénu s tímhle cizincem? A já: „Pokud milujete Ameriku, přijdete na to.“ A přišli na to. Natočili ho před zeleným plátnem a podařilo se jim ho přimontovat do asi nejhustější, nejikoničtější akční scény, jakou jste kdy viděli.

Nekecám, nepřeháním. Ta scéna má 12 minut a naprosto vás ohromí! A pak ho tam zabijou! - A to celé pro Ameriku. - Měli bychom diváky na něco připravit? Pokud třeba neviděli… Dinosauři jsou všude.

V minulém dílu ostrov vybouchnul, dinosauři uprchli a za čtyři roky, které utekly jako voda, se dostali do celého světa a terorizují světovou populaci. Vrátí se původní herci a je to jako u ohňostroje, jde o velké finále. A celé se to uzavře. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neni už co dřív. Nějak se mi zajedl

00

Odpovědět

to sako mu je tak o 2 čísla malé

00