Večerníček

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:8 385

Mají vaše děti problémy s usínáním? Unavuje vás jejich neustálé brebentění i během dne? Vše vyřeší nový lék jménem Večerníček, který vám představí tato fiktivní reklama Chrise Capela.

Přepis titulků

- Mami... můžu si vzít nanuka? - Ne, zlatíčko, zkazíš si... Haló, rodiče! Už máte dost uřvaných dětí? Dělají vám trapné scény, kamkoliv přijdou? V obchodě, na hřišti, dokonce i u stolu? Chcete se vzdát rodičovství? Zadržte! Máme řešení! Představujeme vám Večerníček! Nový účinný prostředek proti řevu! Je to jednoduché: stačí postříkat ručník naší patentovanou recepturou, umístit na otvor, z nějž vychází řev, přitisknout a držet 8 až 10 vteřin a voilá!

Už žádné záchvaty vzteku! Myslela jsem, že poslední možnost je adopce, ale pak mi kamarádka ukázala Večerníček! Nikdy tu nebylo takové ticho! Celé tajemství spočívá v patentovaném složení našeho uspávadla vyvinutého vědci a lékaři z NASA. Aktivní molekuly proniknou přímo do dětského mozku, kde jemně zajistí okamžité zklidnění. To je chloroform.

Už jste ty malé řvouny vyhodili na ulici? Nevadí! Večerníček funguje v jakékoliv situaci! Na golfovém hřišti. - Na trapném rande naslepo. - Dneska to bylo moc fajn... Funguje dokonce i na zvířata! Když se nám narodilo první dítě, litovali jsme toho téměř okamžitě. - Netušili jsme, že bude tolik brečet. - Nepatrná vada! Díky Večerníčku naše malá Samantha už několik týdnů nebrečí!

Máme ji schovanou v krabici. Zavolejte ihned a pošleme vám litrovou láhev Večerníčku za neuvěřitelných 23 splátek po pouhých 50 korunách! A to není vše! Objednejte ihned a pošleme vám originální pytlíček Sníček zcela zdarma! Je skladný a přenosný pro zklidnění záchvatů na cestách. Stačí přetáhnout, utáhnou a zapomenout! Jak snadné! Nemůžu dýchat...

- Pokud je vám tohle povědomé... - Připadám si těhotná... Pak neváhejte! Objednejte ještě dnes a připojte se k milionům Američanů, kteří každý den opakují: Díky, Večerníčku! Večerníček! Když nedokážou zavřít hubu... Večerníček je nelegální v těchto státech: Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Legální je teda v Alabamě :)

131

Odpovědět

Celé video mě vůbec nepobavilo, né že bych ho hned odsuzoval, asi na to jenom nemám tu správnou náladu... Ale každopádně mě dostala představa Večerníčka, jak tak smekne tu svojí čepici a pak uspí chloroformem nějaký dítě :D .

154

Odpovědět

Kop s otočkou do břicha je nejlepší antikoncepce.

1912

Odpovědět

Chloroform nefunguje tak rychle. Vlastně funguje docela dost pomalu. Například musíte někomu držet u nosu hadr s chloroformem několik desítek sekund. Chloroform je navíc celkem nebezpečný - může způsobit i oslepení. Dnes se používají už lepší uspávadla - např.: Diethylether.

112

Odpovědět

Přesně tohle nám říkal náš ex-chemikář. Láďo, jsi to ty?

261

Odpovědět

+BushidoBushido, ty dneska záříš :-D

72

Odpovědět

to fakt někdo má doma takové malé zmrdy?

96

Odpovědět

Tvoje máma má jednoho takovýho :P

654

Odpovědět

+Bushidonemá

49

Odpovědět

+Bushido( ︶︿︶)_╭∩╮

31

Odpovědět

Čekal bych, že ve speciální edici bude i lopata :D

313

Odpovědět

Kam se poděla Zlatá Česká facka? Jeden lisk... vyhozená čelist či zlomený nos, maximálně lehké krvácení z uší, to vyřeší hravě.

238

Odpovědět

Normálně nejsem hnidopich, ale máte tam drobnou chybičku v čase 0:34.... "press and hold gently for eight to twelve seconds" takže 8 až 12 sekund, ne 8 až 10 :)

91

Odpovědět

Objednávám !!!

80

Odpovědět

Jako fakt? Opravdu? Mám jedno dítě, druhé na cestě, a na tohle koukat? Chápu, černý humor, ale tohle s tím nemá nic společného. Chudák ten co to vymyslel. I my jsme byli děti a řvali jsme - nebo ne?

This is fail for this web. :(

9100

Odpovědět

Ne, neřvali :)

442

Odpovědět

+PomPokoJasně, ... povídali, že mu hráli :-)

022

Odpovědět

Pochopim když někomu vadí černej humor o Hitlerovi atp.
Ale tohle?

714

Odpovědět

+samerakJednou pochopíš. :-)

830

Odpovědět

+samerakJá nepochopím ani to. Pořád je to jenom humor. Nevidím důvod proč se tomu nezasmát. Vždyť není důvod to brát vážně. Vsadím se, že spousta lidí, kteří na tom videu dělali mají vlastní děti a chloroform na ně nikdy nepoužili. Prostě sranda, vtip, humor a pokud vám to nepřijde vtipný fajn, já se u toho taky zrovna neřezal smíchy, ale je to jenom neškodnej vtip.

250

Odpovědět

Že nepobavilo? Zkus jedno video od Johna Lajoie :), to snad pobaví více. Není totiž nic vtipnějšího než dětská rakovina. https://www.youtube.com/watch?v=Tbeaf75Pduk

20

Odpovědět

Při náhledu jsem si myslel, že to bude nějaká lepší varianta Fap Timeu... :/ Nu což, poradím si i tak.

171

Odpovědět

Super, konečně si vrznu. Thanks Nap Time!

651

Odpovědět

Paráda, u nás je povolen. Tak to si jdu zavolat a snad stihnu 1+1 zdarma

240

Odpovědět

A proč nepodpoříš lokální výrobce a nekoupíš si poctivé české uspávadlo vyrobené z byliny Quercus robur původem z České republiky?

230

Odpovědět

+kotjazajimá mě odkaz na to uspavadlo z Dubu letního.

40

Odpovědět


Odpovědět

+kotjaAle pozor! Strašně po tom bolí hlava.

10

Odpovědět

+kotjatak jedno upřesnění dub není bylina ale jinak mě ten odkaz pobavil :D

10

Odpovědět

:D 2:00 nejlepší část...

188

Další