Člověk versus gravitaceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:322
Počet zobrazení:4 633

V dnešním díle vám Robby představí šikovného dělníka se zdvižnou plošinou, skotačícího huskyho a ukáže vám zmrzlináře, který si ze svých zákazníků rád utahuje. Videa: - skokan - pes v listí - kouzelný zmrzlinář

Přepis titulků

Ahoj, tady produkční tým. Sledujete Equals 3! - Díky. - Není zač! Dobře, v prvním videu uvidíte chlápka, co ovládá zdvihací plošinu. Údajně byl ten den v práci poprvé a nejspíš i naposledy. 361 DNŮ BEZ NEHODY 0 VTEŘIN BEZ NEHODY 0 VTEŘIN BEZ NEHODY Možná si ublížil!

Po prvním nadskočení si dal pauzu. Říkal si: "Páni! To smrdělo průserem." A pak ten průser přišel. "Je to dobrej nápad?" "Jo, určitě." Nedivil bych se, kdyby dostal padáka. Každej udělá sem tam chybu, ale ne dvanáct chyb. Nemám přilbu, sjel jsem s tím křápem dolů, nezametl jsem ho*na, jedu pořád dál, furt nemám přilbu, natáčí mě můj debilní kámoš, nešel jsem za kasu, nešel jsem za kasu, nešel jsem za kasu, šel jsem dělat tohle.

A jakmile se vyseká, přijde mu jeho kámoš na pomoc ve slow motion. Dokonce to vypadá, že si ten let užívá. Nechám se vystřelit do vzduchu! Mně je to fuk, půjdu radši zpomaleně. Je mi ho až skoro líto.

Skákat není snadný, nějak se živit musí. Líp to prostě neumím, jasný?! Dále tu mám psí video. Vzor všech psích videí. Když učíte psa, jak bejt psem, pusťte mu tohle video. Na začátku videa se ten pes prostě jen schovává. "Ještě ne, ještě ne... Kraken je venku!" Ten pes prostě rád skotačí, což je celkem úsměvný, protože se prej jmenuje Brutus.

"Jsem pes drsňák. Jsem drsňák jménem Brutus." "Jsem baletka na slunečnicovém poli!" Tenhle pohled je mi tak povědomej. Připomíná mi podzimní kalendáře mýho táty. Dělám si srandu. Táta huskye nemusí. Sakra. A páníček mu pak položí skvělou otázku. Baví tě to?

Baví tě to? Zeptal se dokonce dvakrát. Proč? Ten pes je evidentně v sedmým nebi. - A navíc neumí mluvit. - Baví tě to? Baví tě to? "Můžeš mi to zopakovat? Bože, ty jseš idiot." Třeba toho psa naschvál popichuje. Baví tě to? Baví tě to? To debilní listí jsem odhazoval dvanáct hodin!

Poslední video je z Turecka a hlavní roli v něm hrajou dvě věci, který zbožňuju: zmrzka a kouzla! POČÍTADLO FINGOVANÝCH VÝDEJŮ: 1 TO JE DOST Tohle se v Turecku dělá běžně? Nebo ten zmrzlinář prostě ujíždí na kouzlech, knírcích a vyje*ávání s lidma? "Dal by sis zmrzku? Smůla! Co takhle kornout v kapse?" Ale ten týpek je celkem kliďas.

"V pohodě, jsem od zmrzliny a nosím dvoje sluneční brejle." PROČ? Dělá to jenom cizákům, nebo i pravidelnejm zákazníkům? Jo... Páni, to je fakt novinka. Jupí! Hele, mám celkem naspěch, tak už mi naval tu zmrzku! Třeba je členem hnutí ZBPO. Zmrzlináři bojují proti obezitě.

"Chceš zmrzku? Tak to se zapotíš. Nahoře, dole. Chceš posypku? To bude bolet." Musí to bejt fuška. Radši si kupujte zmrzlinu v kelímku. Obzvlášť když máte den blbec. Tak jo, můj čas vypršel. Koukněte na celý videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. V těch brejlích vypadám fakt prďácky.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Not fakat!

20

Odpovědět

Robby je v pohodě, ale sere mě, že 2 ze 3 videí už sem viděl :(

20

Odpovědět

Jsem baletka na slunečnicovém poli :)

71

Odpovědět

Bohužel musim říct, že z Rayova úvodu jsem měl větší radost, než z celého dílu. A to jsem docela fanoušek Robbyho. Ale Ray byl prostě Ray a ten jeho humor byl jedinečnej :D

286

Odpovědět

"člověk versus gravitace" zní jak podtitul pro Dark Souls.
http://youtu.be/il5g0XkJtSc?t=1m5s

10

Odpovědět

Čím to, že je to video useklé před koncem? (Končí to ve 4:58.)
Nebo si návštěvníci u minulých videích stěžovali, že ty nepovedené záběry jsou nudné a je to useklé schválně?

31

Odpovědět

To video je useknute, protoze jsem uz minule zjistil, ze na prekladu stravim nejvic casu prekladem vystrizenych scen, ktere mi neprijdou mnohdy ani moc vtipne. Tretina tech veci se poradne ani neda prevest do cestiny, protoze jde jen o prereky nebo zvuky a jeste je tam Robbymu casto dost blbe rozumet, co rika, takze jsem to treba dneska useknul ciste v zajmu usetreni prace a casu. Priznavam, byl jsem liny. Odhalil jsi me.

376

Odpovědět

+BugHer0Klidně je tam nechte. I nepřeložené. Ti kdo anglicky neumějí, tak tomu nebudou rozumnět a ty co umí, tak to potěší.

201

Odpovědět

+BugHer0Kdo umí anglicky, ať si to zhlédne jednoduše na Jůťubu. (Jedno kliknutí myši nikoho nezabije) ;-)

81

Odpovědět

To chci vědět, jaká je tentokrát obhajoba překladu poslední věty.
"Nevím, jak to přeložit tak, aby to znělo prďácky, tak vymyslím něco úplně jiného, co zní prďácky a hodí se to do videa."

15

Odpovědět

To video jsem prekladal dneska na posledni chvili jako zaskok a koukal jsem u toho na fotbal. To samozrejme neomlouva chybu, ktere jsem se dopustil. Nevim, proc jsem tam napsal tricko a ne bryle, ale proste se to stalo a ted uz tu jsem jen z mobilu, takze to opravim az rano. Omlouvam se za chybu.

131

Odpovědět

+BugHer0Aha. Tomu rozumím. Myslel jsem, že to byl úmysl.

61

Odpovědět

V tom tričku vypadám fakt prďácky.
V těch brylích vypadám fakt prďácky.
Jo, vymyslel totálně něco jinýho a s překladem si nevěděl rady :D ma poser :D

31

Odpovědět

+-=(GT)=-Jedna věc je tričko vs. brýle - a to zrovna ta nepodstatné věc.
Ta důležitější je to "prďácký". Alespoň já v tom viděl silnější vtip než jen "prďácký".

11

Odpovědět

slabší díl :/

719