Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:367
Počet zobrazení:6 149

A máme tu první přeložené Equals Three roku 2012, ve kterém se naše moderátorská dvojice zastaví u tančícího indického tlouštíka, babičky konzumující praskací sladkosti a sourozenců s pytlem mouky, kteří zůstali na chvíli bez dozoru. Odpovědi na otázku dne jsou znovu pod videem. Kolikrát jste si nadělali do gatí? - Asi tolikrát, kolik bylo dílů =3. To je dost, co? - Jednou, ale bylo to v kostele, takže jsem to tam musel nechat. - 605 - Ha, ztrapnil ses. Já nenosím gatě. - Tak 3957krát, když jsem byl kojenec. Dvakrát nedávno.

Přepis titulků

Jak je, lidi? První video mělo 200 000 zhlédnutí za 2 měsíce a jde o malýho kluka z Indie, který má úžasný taneční kreace. Viděli jste? Vypadal jako malej Gabriel Iglesias, že jo? - To bylo skvělý, ne? - Kde jsi vzal moje video? - Jen jsem vtipk... To nejsi ty. - To je moje video. - Tak se kouknem znova. Fajn, to není zlý, ale co teprve tahle část? Teď dělá Červa, teď zase Postřikovač. Teď pózuje, přidá trochu rozkroku a tohle je úplnej břišní tanec.

Červ mě vždycky dostane. - Kde ty ses tu vůbec vzal? - Co kdybys mi řekl, odkud máš to video? Včera mi ho dala tvoje máma a nebyla to jediná věc, kterou mi dala. Tomu řikám cool přechod, šmejde. Další video je staré asi tři roky a mělo přes 100 000 zhlédnutí. Něčí babička v něm jí poprvé praskací prášek. Já si taky pamatuji svoje poprvé. - Je to kyselé? - Ne. Za mých časů jsme neměli praskací prášek.

Jedli jsme obyčejnej prach a byl to hnus. A pokud jste chtěli mít v puse lechtavý pocit, museli jste... JEŽIŠI, GABRIELI! Proč to tam nechcete dát? Bylo to super. Proč si myslíte, že babča nikdy nedováděla? Je mi 82 let a nikdy jsem o tomhle neslyšela. - Slyším, jak ti to praská v puse. - To je neuvěřitelné. Poslyšte, dámo. Zažila jste dvě světový války, člověka na Měsíci a černého prezidenta, ale praskací prášek vám přijde "neuvěřitelný". Počkejte, až zkusíte houbičky.

Praská mi to v puse. Netoč mě při tom. Ta stařenka má tedy kuráž. Ze všech neuvěřitelných věcí je právě tohle... Ray tu drží koblihu, že? - Ku*va! - To ho zabaví asi na 30 sekund. Poslední video je naprosto šílený. Máma v něm vylezla ze sprchy a našla tohle. Co to děláte? Nechci se do těch dětí navážet, ale jaký blbec se dokáže takhle zasvinit? Co?

Koukni, Gabrieli. Ta mouka je úplně všude. Na podlaze. - Je na stínítku lampy. - Na rámečku. - I na gauči. Dokonce i na té věci, co vypadá jako loď. - To má jako bejt obejvák Tonyho Montany? - "Hej! Zmizte z mýho obejváku, vy malí švábi!" Stát se to mně, tak mám na tejden zaracha. To nic není. Stát se to mně, tak jedu na internátní školu do Mexika. Stát se to mně, tak by máma zmlátila jedno dítě tím druhým. Bejt to moje máma, tak by ty děti prodala.

Vlastně mi to připadá jako věc, kterou bysme v dětství mohli udělat. Proč musí bejt Mexikánec ve vězeňským oblečku? Chci bejt totiž pro jednou ten vyšší. "Gabrieli, koukal jsem na tvůj YouTube kanál. Máš tam vtipný věci, kámo. Taky jsi chytřejší a hezčí než já." - To jsi psal ty? - Ne. "Úsměv na kameru." Teď si zas udělám reklamu. "Zase se bude propagovat!" Comedy Central netuší, co dělám, ale nahrávám celou epizodu na YouTube.

Koukněte na to, je to boží. "Je to nejskvělejší věc. Lepší než =3..." Tohle je kravina. Nevím, proč mi to píšeš. - Fakt na to koukněte. - Odebírejte. Víte, co se taky propaguje? Otázka dne, která je od uživatele na Gabrielově tváři - a ten se ptá: - "Jak byste pojmenovali své dítě?" Jak byste pojmenovali svoje děcko? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářů pod videem... nebo na Facebook, Twitter a Google+.

Díky za sledování dnešní epizody =3. Jsem Ray William Johnson. Velký dík Gabrielovi. Příště Equals Three nebude, bereme si na Díkuvzdání volno. Uvidíme se za týden a pod tohle se podepisuji. - Mír, šmejdi! - Tak mi povězte, lidi. Kolikrát jste si nadělali do gatí? Nejlepší část Equals Three, kterou jsem kdy dělal. Kdo pozval tu ženskou? Dělám si legraci. Kur*a, právě urazil fanouška.

- Ty děti ale mají štěstí... - Promiň. Sahal jsem si na obličej. - V těchhle podmínkách se nedá pracovat. - Celej se potím, brácho. Já teda vlhnu. - Uvidíme, jestli to bude líp držet. - Jo, drží. Drží to! Dobrý? Fajn. Je výborný, jak tam ten cukr jen tak leží. Se*u na tvůj gauč a jseš drzej. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo si pustil titlky ještě jednou aby si prohlidl tu krásnou slečnu *Pálec nahoru*

:DD

1813

Odpovědět

dnešní belooow bylo asi to nej z celyho dílu :D:D:D

182

Odpovědět

Přeložte Gabriela !!!

180

Odpovědět

Miluju Raye

180

Odpovědět

Ten Gabriel je fakt dobrý týpek, občas se mi zdál lepší než Ray. Bylo by možné přeložit nějaké video od něj, jestli je tak dobrý i na svém kanálu?

182

Odpovědět

BEELLOOOOOOOOWW .... :D

181

Odpovědět

Moje dítě se bude jmenovat Fus Ro Dah :P

184

Odpovědět

jak by jste pojmenovali své dítě ? ..... JaaJ

184

Odpovědět

mohli byste prelozit i to Gabrielovo video, ja se o nem zminuji

182

Odpovědět

no1bitch: Klidně mě poučuj, já jen prostě nevěřím, že někdo jen tak vyjde z koupelny a nahrává si svůj příchod do obýváku, ať už na kameru, mobil, nebo gramofonovou desku. :-) Prostě evidentně přišla do obýváku, viděla spoušť, došla pro mobil a přišla znova, aby to natočila a mohla se podělit se světem a přitom dělala překvapenej tón, jako by to viděla poprvý. To je jediný, co mi vadí u většiny domácích videí. :-)

183

Odpovědět

Když je tý babce 82, tak asi dvě světový fakt nezažila, leda by mi něco uniklo :D

184

Odpovědět

BugHer0:nevim jestli si o tom slysel ale v dnesni dobe uz se montujou videokamery i do mobilu a tohle je jasne z mobilu kterej dneska malokdo odklada i v koupelne (je mi jasny ze budes argumentovat tim ze se tam nevejde civka s filmem ale pouzij trochu google kdyz uz ne hlavu)

1844

Odpovědět

keď sú obaja spolu je to pecka chcelo by to viac takých častí :D

182

Odpovědět

Super díl!

184

Odpovědět

OndřejK: tak si na ten gauč vylezli :)

182

Další