75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:4 682
V dnešním stand-up okénku tu máme stand-up komika, který patří mezi legendy, jež už jsou bohužel po smrti. Bill Hicks byl komikem, který nebral svá vystupování jako příležitost pro lidi si odpočinout a jen tak se pobavit. Jeho politická a společenská kritika sice byla obalená humorem, ale snad víc než  kterýkoliv jiný komik se snažil skrz svá vystoupení něco změnit. V tomto klipu vám Bill poví o svém názoru na vraždu Johna Fitzgeralda Kennedyho. Pozn. editora: Původní video jsem nahradil jiným, které přesně neodpovídá... Začátek titulků je v čase 2:00. Poznámky: - Zapruderův film, o kterém Bill mluví a který i v druhé polovině napodobuje, je na domácí kameru náhodně natočený film zachycující vraždu JFK. - American Gladiators je starý americký pořad, ve kterém amatérští svalovci soupeří a plní různé úkoly.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V 2:12 hovori: "anti-Castro pigeons"(Fidel, Cuba, atd.) prekladu nejak nechapem.

00

Odpovědět

Většinou nejsem zastáncem konspiračních teorií proto, že většinou používají informace a argumenty které jsou neověřitelné, ale ten Zapruderův film je aji na youtube a působí to vážně dost divně, sice ta kvalita je hodně špatná, ale je tam zřetelně vidět, že hlava JFK se pohybovala úplně opačně než by měla pokud by jej zastřelili z toho skladiště. Ale stejně, pravdu rozhodně nezjistí nikdo z nás co jsme na videacesky, takže vám radím, abyste s těma konspiračníma teoriema neztráceli čas a počkali si, až někdo dokáže svou pravdu skutečnými argumenty.

194

Odpovědět

Tady to hezky vysvětlí Penn & Teller. Solved

http://www.youtube.com/watch?v=d7TbB4uxJEk

183

Odpovědět

+zdenek.kralNo nevim teda :) Hned ten první "důkaz", že je možný to stihnout... trošku zapomněli na to, že ten ostřelovač musel taky mířit na velkou vzdálenost na pohybující se cíl :)

190

Odpovědět

No dokázat pravdu skutečnými argumenty je dost těžké když tajné služby a vláda dělají vše pro to aby veřejnost uvěřila jejich povídačce která je uvěřitelná asi jako 9/11.

190

Odpovědět

Bill Hicks je king...
Ak mi dáš niekoľko desiatok mega, aby som za teba niečo spravil a ja nakoniec nespravím to čo si chcel, ale spravím úplny opak, pretože ma ktomu viedla tvoja morálna zodpovednosť, čo spravíš ? :)

210

Odpovědět

Ani jsem nevěděl, že existuje nějaká konspirační teorie na atentán J.F.Kennedyho, musí se hned podívat- konspirační teorie mám rád :)

191

Odpovědět

Vřele doporučuju film JFK od Olivera Stonea. Údajně to není kdovíjak objektivní (i když asi pořád objektivnější než spousta různých nových dokumentů...), ale hodně se tam čerpá z dostupných informací a je to především zatraceně působivý film :)

210

Odpovědět

To už není ani konspirační teorie, to že Kennedyho nezabil Oswald je tak jasné jako že se vláda USA podílela na "teroristických" útocích z 11. září.

2011

Odpovědět

+rooneyNeviem kde si čítal, že vláda...
Vládny insideri...To je sakra rozdiel...

183

Odpovědět

V tom případě doporučuji mrknout na Červeného trpaslíka s07e01 - Pekelně ostrý výlet (Tikka to ride). ;)

200

Odpovědět

Víc Billa Hickse :D

2113

Odpovědět

Jedna ruka bije, druhá ruka hladí.

181

Odpovědět

Nedávno jsem dočetl knihu sepsanou Clyde Tolsonem, pravou rukou a druhým jediným člověkem kterému věřil J.E.Hoover. Kniha je nabitá aférami 20tého století, a samotnému Kennedymu a atentátu na něj je tam taky věnováno pár kapitol. Koho to zajímá můžu vřele doporučit.

182