Boney M - Rasputin

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:4 781

"Rasputine, přines neoprénový oblek v rozkroku vystřižený a vypusť ty zuřivé, divoké bestie," legendární věta z Červeného trpaslíka, která se mi vybaví, když se řekne Rasputin. A hned na druhém místě je tahle skvělá písnička od Boney M, která se objevila v roce 1978 na jejich nejprodávanějším albu Nightflight to Venus.

Přepis titulků

Překlad: vlocka5555www.videacesky.cz Boney M - Rasputin Před dlouhou dobou žilv Rusku jeden muž. Byl velký a silný,v jeho očích planul žár. Mnoho lidí se na něj dívalos hrůzou a strachem. Ale moskevské ženy ho milovaly. Uměl kázat z bible jako kněz. Plný nadšení a zápalu.

Ale byl také tím typem učitele, po kterém ženy toužily. Ra Ra Rasputin Milenec ruské carevny. Byl to svůdník,který se zbláznil. Ra Ra Rasputin Největší ruský milovník. Byla to ostuda,jak to s ním bylo dál.

Křižoval ruskou zema nikdy nemyslel na cara. Ale kozáčka tancovalopravdu zázračně. Ve všech státních záležitostechdovedl potěšit, ale byl opravdu ohromný,když měl holku, kterou by objal. Pro carevnu nebyl podomní prodavač, ačkoliv slyšela o věcech,které spáchal. Uvěřila, že je zázračný léčitel, který může vyléčit jejího syna.

Ra Ra Rasputin Milenec ruské carevny. Byl to svůdník,který se zbláznil. Ra Ra Rasputin Největší ruský milovník. Byla to ostuda,jak to s ním bylo dál. Ale když se o jeho pití,chlípnosti a jeho touze po moci dozvěděločím dál více a více lidí, Požadavky, aby se něco udělalo s tímhle nemravným mužem,byly stále hlasitější a hlasitější.

"Ten muž by měl jít!"prohlašovali jeho nepřátelé. Ale dámy odporovaly:"Nezkoušejte to, prosím." Není pochyb,že Rasputin měl skryté kouzlo. Přestože byl krutý na všechny, kteří se mu dostali do rukou. Potom jednu noc nějacímuži s vysokým postavením, nastražili past, nebyl to vtip.

"Přijď nás navštívit,"poslali mu pozvání. A on opravdu přišel. Ra Ra Rasputin Milenec ruské carevny. Dali mu nějaký jed do vína. Ra Ra Rasputin Největší ruský milovník.

Všechno to vypil a řekl:"Cítím se fajn." Ra Ra Rasputin Milenec ruské carevny. Bylo to málo, chtěli jeho hlavu. Ra Ra Rasputin Největší ruský milovník. A tak do něj stříleli tak dlouho,dokud neumřel. Ti Rusové...

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

to Nathaka: Heh takovej discometal, ale libi se mi to :)

181

Odpovědět

pamatuju si, že když jsem byla malá, tak jsem našla tátovu kazetu, právě s touhle písničkou a sjížděla jí pořád dokola, dokud se ta páska nepřetrhla...to bylo pláče :)

230

Odpovědět

Kdyby někoho zajímala cover verze od Turisas, tak zde: http://www.youtube.com/watch?v=cdkBs0VCSX0&playnext_from=TL&videos=D-3mUPv1Do4

184

Odpovědět

Od Tohohle týpka mám radši písničku Daddy cool :D Hezky tam tancuje :D

180

Odpovědět

dan0202: ano je to tak, bohužel v tom videu v neznámých důvodů na konci vypadnul zvuk (ale naším přehrávačem to není, je to tak i na youtube) ;)

181

Odpovědět

nevím jestli to tak je v tom videu, ale na konci není slyšet the russians. Videu to samozřejmě nic neubírá, já jenom jestli nezlobí přehrávač

180

Odpovědět

Můj strýc vždycky tvrdí že ten chlápek je tam jen na dvě věci ... na to natřásání a na hov*o ;)

190

Odpovědět

Hehe, já vždycky myslel, že v tý písničce je "Run, run, Rasputin" :)

192

Odpovědět

nejlepsi jak zpiva ten cernoch...to je super hlas

180

Odpovědět

pls vyreste tu nedostupnost u college humor videi

180