77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:568
Počet zobrazení:7 443
Google nedávno spustil vlastní sociální síť, která má konkurovat Facebooku, s názvem Google+. Tato síť se pomocí rozesílání pozvánek pomalu ale jistě rozrůstá a především díky tzv. kruhům si získává řadu příznivců. Otázkou je, do jaké míry se rozšíří a jestli časem "porazí" konkurenční síť z dílny Marka Zuckerberga. Osobně jsem si už účet u Google+ založil, ale nijak výrazně mě zatím neuchvátil. V dnešním animovaném videu z YouTube kanálu epipheo se podíváme novince Google+ a její hlavní přednosti na zoubek. Máte už založen účet na Google+? Jak se vám tato nová sociální síť zamlouvá?

Přepis titulků

Jsem na Facebooku, ale poslední dobou vídám hodně podobných statusů: POŠLETE MI GOOGLE+ POZVÁNKU? POŠLETE MI GOOGLE+ POZVÁNKU? - O Google+ jsem toho slyšel už hodně. Takže jsem si tam založil účet. Všichni si mě tam okamžitě našli a teď mi pořád chodí oznámení, že si mě někdo přidal do svých kruhů. Takže teď máme kruhy?

Já jsem s Facebookem spokojený. Už jsem se na něm zabydlel. Je to staré známé místo, kde vidím statusy ostatních. Co víc si přát? JSEM HROZNĚ BOŽÍ - Tohle bych oželel. A taky mě štve, že si mě šéf přidal do přátel, takže se musím odznačit ze všech kompromitujících fotek a doufat, že jsem si dobře nastavil soukromí. - Taky musím cenzurovat statusy.

SERE MĚ PRÁCE!!! -> MILUJU PRÁCI!! A to, že se znáte s někým z práce, přece neznamená, že máte společné zájmy. CELÝ DEN NA VÝSTAVĚ VYŠÍVÁNÍ - Na Facebooku je každý váš přítel. A to nedává smysl, protože to tak není ani ve skutečnosti. Ale mám kvůli tomu jít na novou sociální síť? Víte co? Kašlu na to. Je toho na mě moc. Radši se vrátím na Myspace. Nebo se radši vykašlu na všechno. Půjdu radši ven za opravdovými vztahy a smysluplnějším životem.

Budu se... Budu se navždy vyhýbat sociálním médiím. Co jste zač? Já jsem guru sociálních médií a pomůžu ti s výběrem té správné platformy. Účet na Facebooku už založený máš a znáš jeho možnosti, ale co Google+? V Google+ si místo toho, aby byli všichni lidé tví "přátelé", roztřídíš lidi do odpovídajících skupin zvaných "kruhy". Každý může být ve více kruzích, tak jako ve skutečnosti.

A pak můžeš sdílet určité věci jen s vybranými lidmi. - Nebo se všemi. JSEM BOREC!! To je jen jedna z funkcí Google+. Existuje jich mnohem víc. A nezapomeň, Google+ se teprve rozvíjí. Očekávám, že s ním časem provážou spoustu Google aplikací, čímž se bude neustále zlepšovat.

Facebook bude ale určitě držet krok, takže na něm zůstanu a počkám si. - U koho máš e-mail? - U Googlu. - Kde vyhledáváš? - Na Googlu. Používáš RSS? Jo... Google Reader. A nejspíš je toho víc. Google+ si nemusíš vybírat. Dříve nebo později ho stejně začneš používat.

GOOGLE+ NEBRAŇTE SE TOMU Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (154)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já bych třeba zkusil dospět? :-)

200

Odpovědět

já právě taky nevim

180

Odpovědět

Co tak skust falosny vek? Alebo zalozit novy google ucet, lebo si mozno datum narodenia zadal v inej sluzbe googlu alebo ja neviem :S

180

Odpovědět

Brý den.Rád bych šel na google+,zatim to lidi chválí,FB už nemusim.Každej má 3účty,posílá pořád pozvánky na farmwille a štve mě to to je jedno,ale nevíte jak mám obejít to,že mi tam pořád píše že musím dosáhnout určitého věku?!Díky za odpovědi

191

Odpovědět

pokud sháníte pozvánku stačí kliknout sem : https://plus.google.com/i/UYPKHZkU3z8:QzD43nHrukU

180

Odpovědět

2Matos: "Však i ta generace dětí 10-14 let musí někdy dospět a přestat hrát farmville." To je ten problém. Google+ je +18... Nevím jestli se od poslední doby něco nezměnilo...

180

Odpovědět

Na G+ jsem už nějaký ten měsíc a jediná věc, která mě trochu mrzí, je, že pořád není dost lidí, kteří by byli ochotni to aspoň zkusit a objevit, o kolik je lepší než FB.
Upřímně doufám, že se tento projekt chytne. Však i ta generace dětí 10-14 let musí někdy dospět a přestat hrát farmville.

180

Odpovědět

Poslete mi prosim nekdo pozvanku na G+
nejlepe na email: darkmesiah@email.cz

Dííííííííííky.

182

Odpovědět

Poslete mi prosim nekdo pozvanku na G+.

Dik Honza

182

Odpovědět

Zdarec lidi. Koukám, že se tady nějak rozjela žádost o pozvány na G+. Zkuste mi ji také někdo poslat. :) kauCZE@gmail.com

Díííííky. :)

182

Odpovědět

taky mi prosím někdo pošlete pozvánku na rewis35@gmail.com . :o)

182

Odpovědět

Zajímalo by mě kolik lidí, kteří tady tvrděj, že "skupiny na FB jsou to samý co kruhy" je alespoň trochu využívaji...
Pár měsíců zpátky jsem si lidi na FB roztřiďoval do skupin kvůli chatu, kde se mi nehodilo bejt online pro všechny. Trvalo to spoustu času, než jsem to naklikal, navíc to nešlo naráz - najednou tahle možnost přestala jít a musel sem se odhásit a přihlásit, ale možná se ten problém ukázal jenom u mě. A teď s dalšim úžasnym vylepšenim FB mi je všechna tahle práce k ničemu, protože mi v tom hnusnym a nepoužitelnym chatu nejde vybrat pro který skupiny chci bejt online. Podobný je to s fotkama. Sice si můžu vybrat, komu je chci ukázat, ale když mě někdo označí, tak s tim nic neudělam a uviději to všichni alespoň do doby, než se přihlásim a vyřešim to.

181

Odpovědět

je to s****a i FB má uplně stejný skupiny jako sout ty úžasně nový "kruhy" a stejný formy sdílení a soukromí

184

Odpovědět

jan@lauterkranc.cz prosím o pozvánku

181

Odpovědět

Nějáká dobrá duše ochotná mi poslat pozvánku? pavelvitejcek@gmail.com

181

Další