Demetri Martin - Nové cigarety

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:543
Počet zobrazení:6 549
Demetri Martin vás tu napoprvé celkem zaujal, a tak přidávám další úryvek z jeho vystoupení. Tentokrát se zaměří na cigarety, rčení o obracení v hrobě a stepaře.

Přepis titulků

Kouření je palčivým problémem. Lidi toho nechtějí nechat. A varování nezabírají. Asi by to chtělo změnit cigarety. Třeba by stačilo změnit jejich tvar. Mít cigarety, ze kterých by visely dvě malé kouličky. "Tohle už není tak hustý jako kdysi." "Musím s tím seknout. Tohle je blbost." Ministerstvo zdravotnictví varuje: Cigarety mohou obsahovat chlupaté kouličky.

Když někdo spáchá vraždu a následně sebevraždu, asi nemyslí na posmrtnej život. "Bum! Jseš tuhej! Bum! Já taky!" "Jé, čau!" "Kur*a!" "Tohle bude navždycky trapný." Když je někdo po smrti a někdo jinej udělá něco, co by se zemřelému nelíbilo, říká se, že se ta osoba musí obracet v hrobě. Ale já to rčení vůbec nechápu.

Proč by mrtvola projevovala nespokojenost obracením? Kdybychom tak dávali najevo nespokojenost zaživa, tak bych to chápal. "Kámo, ty mě tak vytáčíš!" "Jsem zlostí bez sebe!" "Do haj*lu, Demetri se obrací. Mizíme." Kdybych bydlel pod stepařem, přidělal bych ke stropu hodně silný magnety. "Copak? Nějak ti to přestalo stepovat, ne?" "Snad jsi nám tam nepřimrznul."

"Ale, my se hýbeme a jdeme k oknu. No vida!" "A je to."

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrá hříčka s tím vytáčením... Takže v češtině to i dává smysl. :D

250

Odpovědět

Humor dobrý, ale ten jeho monotónní hlas mi nějak nesedl... Za mě 8/10

212

Odpovědět

Taky nemám rád odpalování jednoho vtipu za druhým. Proto preferuji Dylana Morana, ale chápu, že to se pro krátká videa k přeložení moc nehodí.

221

Odpovědět

Doporučuju jeho vystoupení If I které tu bylo propagované minule. Je to paráda, napůl sranda a napůl těžká filozofie :D

201

Odpovědět

Přesně tak. Kdyby někdo nemohl sehnat, tady je to na YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=mKnzPHtf9u4

201

Odpovědět

+BugHer0Napoprvé mě jeho vtipy nějak neoslovily (takové začátečnické nebo je to možná jenom tím, jak píšeš níže), ale děkuji za ten odkaz, ten je vážně dobrý.

192

Odpovědět

+BugHer0je naka sance, ze byste prelozili i If I?:)
jinak diky ze preklad

221

Odpovědět

10*, vzdyt je to genialni

193

Odpovědět

Podle mě každému nesedne ten styl, kdy vypráví jeden vtip za druhým. ;-) Každopádně jsem osobně přečetl i jeho knížku This Is a Book a slyšel záznam jednoho vystoupení a moc se mi líbí jeho pohled na zpěv a kolikrát až filozofické zamýšlení nad každodenními věcmi. ;-)

202

Odpovědět

+BugHer0To je přesně můj problém. Vtipné to sice docela je, ale mám radši vystoupení s příběhem a nějakou pointou. Takhle člověk poslouchá něco o obracení se v hrobě a než se naděje, už se mluví o stepaři.

196

Odpovědět

+BugHer0Já vám nevím, díval jsem se na jedno vystoupení a tam se bavil dlouho o tom jak byl na výšce na právničině a...mělo to příběh, pointu, bylo to vtipné. Tohle dnešní jsem taky už viděl a zdá se mi ze všech nejslabší.

213