Epizoda 1 (S01)Dudesoni (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:7 400

A máme tu pro vás první díl slibovaných Dudesonů. Tahle banda z Finska se vyžívá v nejrůznějších šílených kouscích a samozřejmě se přitom natáčí na kameru. V první části první epizody se blíže seznámíte s prvním členem Dudesonů - Jarppim. Tenhle veselý blonďák přišel o palec při zápasu s ledním medvědem. Hned po něm se vám představí HP, který si neustále něco láme. Více se dozvíte ve videu... Určitě pište vaše názory. Na svém YouTube kanálu je první série rozdělena do 25 videí a celkově tam mají nahrány už 3 série, takže máme s bakeLitem, pokud bude zájem, určitě co dělat. Jelikož nevíme, jak budeme překlad stíhat, tak zatím nepíšeme přesně, kdy sem budeme díly přidávat. Další nahodíme asi podle toho, jak rychle ho uděláme, a pak se uvidí...

Přepis titulků

POLÁRNÍ KRUH ----------------------- FINSKO ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI Až budete starý, nechcete si připomínat, co jste mohli udělat. Jo. Chcete si připomínat to, co jste udělali. A přesně o tom Dudesoni jsou.

Když žiju život po svým... Můžem to rozjet?! V TOMTO DÍLE LAMAČ KOSTÍ PLANOUCÍ DUDESON SESKOK V POPELNICI SKOK SMRTI TOTO JE ŽIVOT DUDESONŮ RANČ DUDESONŮ Tak co teď?

Pořádně na to šlápni a prolítni tou kůlnou. Když tak sjedeš doleva nebo doprava, kdyby to šlo blbě. Vidí úplný kulový. Tak už to rozjeď. Jarno! Když tak to obrátíme a můžeš to zkusit znova.

PŘEDSTAVUJEME PRVNÍHO DUDESONA ODVÁŽLIVEC JARPPI Jarppi je pořádnej šílenec. Z nás všech asi největší. Neexistuje nic, co by Jarppi neudělal po chvilce přemlouvání. Musíte ho pobízet a pobízet... Dělej, dělej, dělej.

Honem, honem, honem. Po pár minutách to vážně udělá. Jo! - Nemám rád zranění. - Vždycky se mu něco stane. Ale když se mi něco stane, hlavu si s tím nelámu. ČTYŘPRSTÝ JARPPI Dřív jsem si cucal palec. Nepoved se mu jeden kousek.

Právě že se mu poved moc dobře. Jarppi přišel o palec na pravý ruce. Ukaž oba palce. Snažili se mu ten palec přišít zpátky, ale nevyšlo to. Jeden palec mi bohatě stačí. Na co vůbec potřebujete palec? KLIĎAS JARPPI Má pořád dobrou náladu a vůbec nic ho nerozhodí.

Bezstarostnej. Pohodovej chlap. Jarppi strašně rád lidi rozesmívá. Proto je každou chvíli ve špitálu. Pokaždý, když otevře pusu, vypadne z něj něco tak vtipnýho, že mám co dělat, abych se nepochcal smíchy. Jo. Přesně tak. Tady to máte. Nejsem dobrej?

Nejsem nejlepší? Jo, to jseš. ŽIVOT NA RANČI DUDESONŮ Viděli jste to? Neuvěřitelnej nindžovskej axel. Ranč mám hrozně rád. Je to můj pravej domov. Jo, protože tady neexistujou žádný pravidla. Můžem si dělat, co si zamanem. Je to náš pozemek. Dobře, budu hodně něžnej.

Takhle malou má HP bradavku. Vypadá, jak kdyby ji přejel tank. PŘEDSTAVUJEME DRUHÉHO DUDESONA DŽENTLMEN HP Chová se docela hezky. - Kliďas. - Správnej chlap. Snažím se chovat slušně. Myslím, že každá máma by chtěla, aby si HP vzal její dceru.

HP LAMAČ KOSTÍ HP je šílenec. Vždycky si zlomí nohu nebo klíční kost. Většinou si zlomí kotník. Prostě se normálně zlomí. Křup, prásk, bum. HP mě rozesměje, kdykoliv si něco udělá. Chtěli jsme uskutečnit největší skok na světě. Postavili jsme tak 100 metrů vysokej skokánek.

Nejdřív jsme se hádali, kdo bude skákat. Tak jsme si zahráli menší hru. Raz, dva, tři! Všech pět prstů na jedný ruce. Měli jsme malou motorku, která byla fakt rychlá. Jezdí tak 150 km/h. Musel přesskočit aspoň tak 10 kilometrů. Nešlo to zrovna podle našich plánů.

Myslím, že na chvíli zvážněl, když si uvědomil, že se jeho kotník otočil o 90 stupňů na druhou stranu. Byl jsem v šoku, to především. Bál jsem se, jestli... bude moje noha zase normální. Jestli budu moct jezdit na snowboardu. Jestli budu moct dělat triky... Přijeli chlapi ze záchranky a dali mu léky proti bolesti.

Říkal jen: "Nejsem moc rozcuchanej?" Pokazilo se v podstatě všechno. Malá rychlost, moc ošklivej chlap... Pro www.videacesky.cz BugHer0 & bakeLit Další díl již brzy na našich stránkách.

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to jsou blazni! :D

180

Odpovědět

JaneDoe: Tak to toho moc nesneseš ;) koukni na jackass

182

Odpovědět

Smutná skupina lidí, co si neváží svého zdraví. Sranda je něco úplně jiného, než když si lidi ubližují. Jednou to možná pochopíte... a pokud ne... bohové s námi.

2013

Odpovědět

konecne dudesons propaguje nekdo i u nas! :-D miluju je uz tak 3 roky to sleduju jsou to proste borci! :-D

191

Odpovědět

Snesu hodně, ale přibližně v 6:45 se mi udělalo špatně..

181

Odpovědět

BugHer0 - reuploadni prosím ťa časť Dudesoni – 1×02. Díki moc

180

Odpovědět

hm dobrý no pěkně trapný Jackass aspon pobaví a je to vtipný ale tohle o hovně ... jen banda blbů co se snaží upozornit na sebe...

186

Odpovědět

Edvard Grieg - In the Hall of the Mountain King

180

Odpovědět

Můžu poprosit o název písničky, která hraje na začátku? Je to hodně známé :)

180

Odpovědět

=D "chceme v stáí vzpomínat na to, co jsme prožili" =D zda se toho stáří vůbec dožijou..=D

190

Odpovědět

tohle je ale kravina

182

Odpovědět

Už mám skouklé 3 série a víc sem se snad nikdy nebavil :D Rozhodně překládat! :D

180

Odpovědět

Mě to přijde jak kdyby nezkoušeli co všechno dokážou, ale co všechno už dokážou doktoři spravit... Jako tohle je na mě trochu moc... Stačí mi Jackes xD

183

Odpovědět

Ti chlapi jsou blázní =) Nemám rád sebepoškozování a tihle pánové to rozhodně dělaj, ale dívat se budu ze zajímavosti co všechno vymyslí. Aspon pár dalších dílů

180

Odpovědět

Wow :D vyborný ^^

180

Další