SuperhrdinovéDudesoni (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:5 893

Stěžoval si někdo u předchozího dílu, že se HP moc nezapojuje do šaškáren, které Dudesoni provádí? V dnešní Superepizodě vám dokáže opak ;)

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI PORADA OHLEDNĚ PŘEVLEKŮ SUPERHRDINŮ Dneska si budem hrát na superhrdiny.

Já jsem Svalovec. Zvířecí muž může být jakýkoliv zvíře chce. Teď jsem králík. Ve vteřině... jsem panda. Co umí pandy nejlíp? Jíst bambus. - To je kuchyňská židle. - Co jseš ty? Možná by sis měl udělat převlek.

Já jsem Neviditelný. Když jsem do naha, zmizím. Kecáš! To je hustý! Dívejte. Teď mě vidíte. Vidím tvý hodinky, ale kde jseš ty? A sakra! Cejtím tě. Řekni něco!

Až tě najdu... - Slyším tě! - Vidíš tu vznášející se židli? Našel jsem tě! A ty máš bejt jako co? Létající muž. Dívejte. Létající muž! Jeden za všechny a všichni za jednoho!

V TÉTO EPIZODĚ ÚTOK BAGRU NADRŽENÝ KRÁLÍK LÉTAJÍCÍ MUŽ SUPERHRDINOVÉ NÁCVIK LÉTÁNÍ Létající muž připraven k letu. 3, 2, 1...

letím! - Tak jo, Létající muži. - Jdem na to! Viděl jsem tě letět! Jseš docela dobrej, ale to ještě nic nedokazuje. - Potřebujem víc. - Víc! TRÉNINK SCHOPNOSTÍ SUPERHRDINŮ Je tu s náma dvojnásobný Nejsilnější muž světa... protože superhrdinové potřebují sílu...

a on nás naučí pár triků. DVOJNÁSOBNÝ VÍTĚZ TITULU "NEJSILNĚJŠÍ MUŽ SVĚTA" Fajn, trénink začíná. Hej, Králíku, jsi připravenej nabrat super sílu? Jasně. Plyšáčku, o co se snažíš? To není možný! Neříká se mu Svalovec jen tak pro nic.

Ani se to nehne. Je to snadný. Prostě to vezmeš, zvedneš... a pak chodíš. Zkus s tím přese mě přejít. S tímhle je celková váha víc než 300 kg. A co teprv tohle. V nich mu to neklouže. Neslyšel jsem křupnout tvý záda?

Něco se mi asi zlomilo. Jouku mi teď ukáže nějaký cviky na svaly. Tohle jsou svaly jenom na efekt. Jakej je v nich rozdíl? 3... 2... 1... jeďte! Co se děje? Můžu to zkusit? - Jseš připravenej?

- Jo. 3... 2... 1... jedem! Natáhni si kalhoty! Hej, Svalovče, natáhni si kaťata! Budem muset trénovat mnohem víc. Jsme připravený zachránit svět. - Tak, superhrdinové... - Jsme připravený! Vyrážíme... Svalovec ti pomůže.

Každej superhrdina musí umět převrátit auto. Teď to umíte. Zachraňte Neviditelného.

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OK..to mi nevadí =D

180

Odpovědět

No když se zaregistruju na VIDEACESKY jestli nemusim překládat....

180

Odpovědět

Markus: samozřejmě, že nemusíš překládat. jen ti ta registrace moc k ničemu zatím nebude. jen nebudeš muset při komentování vyplňovat svůj nick. ;)

180

Odpovědět

Markus: nerozumím řeči tvého kmene. k čemu by ses registroval?

180

Odpovědět

Snowi: estli se můžu zeptat?? dá se sem zaregistrovat bez toho abych musel překládat =D

180

Odpovědět

Tak ten semafor fakt neměl chybu. Jak ten traktorista poslouchal na slovo. :) U nás by auto zpomalilo, možná na chvíli zastavilo a jak by viděl, že ten semafor tam nemá žádný smysl, tak by jel dál a kdyby mu tam skočil létající muž se stopkou, tak by ještě šlápl na plyn nebo ho aspoň poslal někam... :D

180

Odpovědět

No hlavně že byla sranda ne???... No trochu ujetý tribuny... asi moc lidí ve finsku si neumí užít hokej no...ale ani se nedivym když tam maj taký bláznivý týpky jako sou dudesoni =D ... Jinak už místo TY VOLE začínám říkat PERKELE =D

190

Odpovědět

Zatim nejlepsi dil. Kdyz se nemrzacej a delaj naschvaly lidem, je to lepsi.. :-D

180

Odpovědět

Markus: od nás poporu měli :D řvali jsme na ně hezky česky :D holt jsou na to asi zdejší hokejisti zvyklí. špatný je, že si u toho fandění ani pivo nedáš. nepustí tě tam skoro s žádným pitím.

180

Odpovědět

Tohle začíná být závislé jako prase =D

180

Odpovědět

Jak se jmenuje ten song hned na začátkU ?.)

180

Odpovědět

nejlepší je ten jarnův smích při tej akci se semafory :D

180

Odpovědět

to nebyl jarno ale jarppi :D

180

Odpovědět

Dělal jsem to , ale nevadí už sem to zkouknul :)

180

Odpovědět

tak to je bomba :D
jak ho přivázali k balónu a prej: ,,good morning" :D

180

Odpovědět

Snowi: No to bych se i klidně začal učít =D... noo to je blbé pro hokejisty ne?? nemaj psychickou podporu jako ti naši =D

180

Odpovědět

Ano Finsko je skvělá země až na ceny alkoholu a prostě prohibici kterou tam mají největší v Evropě... : (

180

Další