Epizoda 3 (S01)Dudesoni (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:6 564

Třetí díl Dudesonů začíná "Nehodou s ruční brzdou", takže pokud jste na konci druhé epizody přemýšleli, jaktože auto najednou jede popředu, když se ze svahu rozjelo pozadu, dozvíte se proč :) Pracovali jste někdy v obchodním domě? Určitě netušíte, kolik srandy se dá zažít mezi regály, i když vás sledují bezpečnostní kamery a zákazníci. Dudesoni mají navíc svou brigádu tak rádi, že pracují i přesčas. Krom toho ještě uvidíte výchovu dětí ve Finsku a spoustu dalších bláznivých kousků. Příští úterý ve 20:00 tady na vás bude čekat nová epizoda. ;) EPIZODA MÁ 3 ČÁSTI!

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT MINULE JSTE VIDĚLI Nehoda s ruční brzdou Jsme tady!

Dívej na ten krásnej výhled na naše město. Bacha, auto! DUDESONI Bacha, auto! Nebyla zatažená ručka! Zapomněl jsem na tu debilní ručku! Asi budem potřebovat víc aut, abysme ho vytáhli nahoru. Jak to pořešíš, Jarppi?

Absolutně nemám ponětí. - Máš zataženou ručku? - Jo, teď už jo. Myslím, že když trošku zatlačíme, dostaneme ho v pořádku dolů. Síla svalů! Ne tak rychle! Moje auto! Bacha tam dole! Tak tohle bylo do černýho.

- To je dárek pro tebe. - Dík moc. Za pěknou jízdu. Jo, je to jak řidičák na Mercedes. To je konečná. V TOMTO DÍLE HLÍDÁNÍ DĚTÍ LAMAČ VAZU BRIGÁDA DEMOLIČNÍ DERBY TOTO JE ŽIVOT DUDESONŮ Ranč Dudesonů PŘEKVAPENÍ S KOPŘIVOU PROVOKATÉR JARNO Jarno nás pořád nutí dělat větší a větší triky.

Někdy je až moc panovačnej. Sklapni!

Ale taky chce nějakej pořádnej kousek udělat sám. Jarno je do Dudesonů opravdu zažranej. Dudesoni jsou... pro mě asi ta nejdůležitější věc. Miluje kamery, rád točí a rád dělá triky. Je na 110% Dudeson. 3 malí lotři. Jednou jsme hlídali děti a už to nikdy znova nezkusíme. Budeme malovat prsty, děcka.

Původně jsem si myslel, že to bude hračka, ale... vůbec ne. Dost, to stačí! Hele, děcka, my určujem pravidla. Do všeho mlátily, všechno rozbíjely... Rozbily nám všechny okna. Vy malý ďáblové! Bušení do dveří, do auta, do všeho.

Mlácení Jarppiho. Tohle je autoškola Dudesonů. Je mu 11 a bude řídit závoďák. Na plnej plyn. Co děláte, lidi? Co je s tebou? To byla první lekce. Druhá bude zítra. Nemyslím, že bysme na ty děcka měli bejt naštvaný, protože jsme byli stejní. - Byli jsme stejný lotři.

- Možná ještě horší. Až dospějem a budem mít děti, budou určitě stejný jako tyhle tři. Jedem do krámu, protože děcka chtěj Pepsi. Hodně Pepsi. Zkuste se na veřejnosti chovat slušně, jo? Co to děláte? Co to vyvádíte? Hlídejte si děti, ať nedělají problémy. Co s váma provedem, děcka? Musíte se naučit chovat se slušně.

Co blbnete? Kruci, má volný ruce, Jukko! Jedem na ranč. Dneska byla sranda, ale ulevilo se mi, když jsme se jich zbavili. Jen jsem... Dám si dvacet.

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U toho supermarketu jsem se nasmála jak něco :D :D

181

Odpovědět

mě by zajímalo kde Dudesoni berou tolik peněz

181

Odpovědět

Talkers když se ti to libi z 80% tak proč se na to diváš? :)

181

Odpovědět

to nechápu ty děcka sou strašní spratci,když to dělaj oni není to protože jsou nevychovaní,ale berou to jako srandu a ví co je a není špatný,ty děcka jsou strašný..boha...

181

Odpovědět

příde mi to spíš ubohý než vtipný ale líbí se mi to :D

182

Odpovědět

Jinak všechny operace by si měli platit ze svého :)) Protože jejich zdravotní pojistky těžko pokryje byť operace jednoho z nich, natož čtyř...

182

Odpovědět

4 dementi si hrají :) Každopádně pár puberťáků to furt žere, tak proč na tom nerejžovat i za cenu vlastního zdraví? :))

Osobně se mi tak 80% věcí nelíbí, ale sem tam mají dobrej catch...

186

Odpovědět

M4rtin: nejsou spíš první?

180

Odpovědět

2M4rtin,Tafi a až na to že oni boli skôr ako Jackass

180

Odpovědět

ten kameraman na konci mal smolu :/

181

Odpovědět

Děsí mě, baví mě, mám je rád, díky za překlad, už se těšim na další

180

Odpovědět

2ghazu: Až na to že jsou to fini :D a né amíci a je to ve Finsku ;)

180

Odpovědět

Druzí Jackass ? :D

181

Odpovědět

No je to celkom slaboducha zabava..taka akurat pre ameriku..a je skoda ze unas uz sa tiez namiesto normalnej zabavy bavime skor na takych to blbostiach..ale samozrejme je to aj poklesom urovne nasho humoru..radsej ybch si pozrel nejaku dobru relaciu vtipnu ako toto..ale proti gustu ziaden ...

181

Odpovědět

Dudesoni jsou nejlepsi :) Meli byste vedet ze se o ne zacinam bat :)

180

Další