Epizoda 5 (S01)Dudesoni (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:223
Počet zobrazení:5 631

Máte dobré sousedské vztahy? Dudesoni v dětství bojovali s "panem Hitlerem", který to od nich v dnešním díle nepěkně schytá, takže radím: "Miluj bližního svého, protože nikdy nevíš, kdo bydlí vedle!" Na YouTube se jeden uživatel nechal slyšet, že Jackass jezdí na jednom nákupním vozíku, kdežto Dudesoni na deseti! Dost už ale řečí a přesvědčte se o kvalitě páté epizody sami. ;) Všechny předchozí jsou k nalezení zde. P.S.: Ta pěkná písnička, co hraje při záběrech na půlnoční slunce, je The Flaming Sideburns - Drive On.

Přepis titulků

Hej, kluci! Hoří mi auto! Dělejte něco! DUDESONI Hej, kluci! Hoří mi auto! Dělejte něco! Uhaste to! Už je pozdě. Asi jsem ho vzbudil blbě.

Musíme domů pěšky. Byl to hezkej den na rybách. Nevím, co to s náma je, ale vždycky, když si pořídíme nový auto, trvá nám jen pár dní, než ho rozmlátíme. Neřek bych, že to souvisí s naším řidičským uměním. Nejlepší vůně je, když odpálíte gumy. U nás platí jediný pravidlo: pedál až na zem a jeď, jak nejrychleji můžeš. V TÉTO EPIZODĚ SNOWBOARDING NA SCHODECH STEVE-O A DUDESONI NEHODA S NÁKUPNÍM VOZÍKEM VYROVNÁNÍ ÚČTŮ S PANEM HITLEREM TOTO JE ŽIVOT DUDESONŮ JARO ZA POLÁRNÍM KRUHEM V půlce zimy svítí slunce jen pár hodin.

Jak se blíží jaro, dny se prodlužujou a všecko kvete. BUDOVA PARLAMENTU Nejezděte po schodech!

Cože?! Jedem! Krvácí to? Fakt nádhera! Už ty schody nesjíždějte! - Ještě jednou? - Ne. Jukka je skvělej snowboarďák.

Není tak dobrej jako HP, ale je z nás druhej nejlepší. Přišel čas na snowboarding na schodech. Rozdáme si to se schodama! 3... 2... 1... Jedem! Podívej na to! Skoro vidíš kost! Uhni z cesty, sjedu to až dolů. Z nějakýho důvodu se mi sem nahrnula tekutina a vypadalo to jako velký prso.

- Dívej na to prso! - Můžu ho zmáčknout? Nejlepší prso, na který jsem šahal. Zazávodíme si! První dole vyhrává, ale nesmíte se nohama dotknout schodů. - Aspoň chodidlama ne. - Tehle týpek je talent! Auuu! Moje kolena! Hrozně to bolí! Ale bylo to dobrý, chlapi.

Se Stevem-O je vždycky sranda. Furt vymejšlí tohle a tamto. Je plnej energie a rád něco dělá. Něco se vždycky stane, když přijede Steve-O. DŮM STEVA-O Jsme v Hollywoodu a chystáme se zkusit, proč je jedení zapálených nachos opravdu blbej nápad. Ty hovado! Když jsem poprvé viděl klip Dudesonů, došlo mi, že fakt nejsem král bolesti.

Parchanti! Společně jsme silnější. Hecujem se, pak někdo spadne... Každej nás chce vidět padat, na to ser! Jsme silnější spolu než zvlášť, chlape! S váma lidi vždycky načerpám energii, což je dobrý, člověče.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bez chyby :D

180

Odpovědět

Vážně mě začíná s**t ,,V tomto díle uvidíte'' a ,,Ještě uvidíte''. Jinak jsou celkem v pohodě. Po pěti dílech si člověk zvykne. :)

180

Odpovědět

skvělý jako vždy :D oblíbila jsem si je :D :D

180

Odpovědět

To sou paka omg sadomasochističtí

181

Odpovědět

další kvalitní díl, už teď se nemohu dočkat dalšího pokračování, díky za překlad :)

180

Odpovědět

jsem zvedavej, jak tu budete davat casti, ktere na YT smazli kvuli autorskym pravum :(

180

Odpovědět

Parádní seriál už se těšim na další díl 10/10 jako každej díl

180

Odpovědět

Fakt by mě zajímalo, kde na to všechn berou peníze. :-D Ale pomsta panu Hitlerovi č. 1 se mi líbila, já bych je uškrtila! :-D

180

Odpovědět

prej "high four" :D naprostí šílenci :D

180

Odpovědět

:D :D peckovy su chcalani :D :D uplne uzasny :D som sa skoro dostal od smiechu ked bola scena s tou schranku :D mi slzy tiekli :D :D 10 :D

180

Odpovědět

skvělej díl, fakt respect těmhle borcům :)

180

Odpovědět

Václav Cifka: No ako ja by som bol tiez rad keby tento web fungoval na iPhone, tiez ma to napadlo len viem ze to neni zatial technicky mozne. Ako tu niekto napisal, pouzivaju prehravac ktory si iba nacita videa z youtube a prehrava ku nim titulky. Na iOS aby to slo prehrat, by ten program musel to video stiahnut a prekonvertovat do mp4 a natvrdo do toho videa pridat titulky. Neda sa no..

Aspon to tak teda chapem ja, mozno niekto s vedenia ma iny (pozitivnejsi) nazor :)

180

Odpovědět

lepsi ja Jaackets

182

Odpovědět

Úžasný...A za tu druhou část hitlerem zaplatili 5000 dolarů....Docela dobrej nářez

180

Odpovědět

Václav Cifka: tak za prvé, nikdo tady ty videa nestahuje, ten přehrávač je udělaný tak, že přehrává video ze zdroje kde je umístěné a pak se v tom přehrávačí přidají titulky. Jinak by tady asi těch videí moc nebylo, kvůli právům apod... Za druhé, je celkem demence si kupovat iPad na kterém nefunguje flash a ještě si stěžovat.

180

Další