Zoufalí hledaši domuDudesoni (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:5 438

Po minulém mimořádném vánočním díle Dudesonů již dnes navazujeme 2. řadou. Snad vás potěší, že se na scéně opět objeví oblíbený pan Hitler :) Kterou scénku s ním máte nejradši? Tu dnešní nebo nějakou z dřívějška?

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI JUKKA, JARPPI A JARNO 6 MĚSÍCŮ CESTOVALI PO SVĚTĚ ZATÍMCO HP DOKONČOVAL JEHO STUDIA VE FINSKU TEĎ SE DUDESONI ZASE SETKAJÍ...

FINSKO, LETIŠTĚ HELSINKI - Právě jsme se vrátili ze států... - a můžem se vrátit domů. Domů na ranč. Stýskalo se mi po ranči a Britney. Je super být zase doma. Jdem. Tamhle je HP.

Jste připravený? 1... 2... 3... - Vypadáš dobře. - Rád vás vidím. Byla to doba. Jdem si někam pučit auto. V TÉTO EPIZODĚ Jedeme domů, jedeme domů. Jo! Jsme doma! - Co se tu stalo?

- Někdo nám zničil barák. Potřebujem se někam vrtnout. Musíme si najít novej domov. Jak těžký může bejt najít novej ranč? To je ono? Nevypadá jako na obrázku. ZOUFALÍ HLEDAČI DOMU OBCHOD S AUTY Našli jsme v Helsinkách dobrej obchod s autama, protože... potřebujem slušný auto, abysme se dostali domů. Docela se mi líbí tohle, až na to, že je švédský.

Takže ne. Já to nebyl! Nechte ta auta na pokoji. Kluci se nechali unést. Pardon. Kam mě švihneš? Do půlky, proč? - Chceš snad...

- Já to auto nechci testovat. Volva se mi ani nelíbí! Testovací jízda číslo 1. Dobrá, Volva. Podívej se. Nedotčený. Dobrý nárazníky. Ty auta vevnitř se mi líběj víc. Nastupte, lidi.

Mám auto pro vás. Tohle je pro vás dost levné. Můžete si zajet testovací jízdu. Jestli se vám bude líbit, dohodnem se. Jak dlouho ho můžem mít? Do zítra. Díky tomuhle fakt máme auto. Do zítra.

Hádejte co! Dívejte! - Co to děláš? - Co na to asi řekne ten chlápek? Jedem, jedem! Roztlač ho! Na chvíli na dvou kolech! To bylo super! Asi tak... 2 kilometry po dvou kolech? - Jo.

- Minimálně.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dobrý pan Hitler nejlepší :D :D

180

Odpovědět

=D aaha..=D

180

Odpovědět

Kde je Britney..?

180

Odpovědět

Vítej zpět :)

180

Odpovědět

lidé dobří, někteří z vás to možná víte, ale odlétala jsem na 5 měsíců do Finska, takže na Dudesony vzhledem ke všemu papírování, zařizování a školnímu úvodnímu kurzu nezbyl čas. navíc internet tady není vůbec ideální. omlouvám se za zpoždění, ale zkuste mě prosím pochopit.
BugHer0, děkuji, že ses v mé nepřítomnosti jal vysvětlování ;)

180

Odpovědět

Hypokryt: Omluva byla na Facebooku i včera u Chada Vadera v popisu:
"Snowi je momentálně ve Finsku a nestihla přeložit Dudesony, takže ty očekávejte během týdne a místo nich tu máme opožděný díl Chada."

180

Odpovědět

Kde je další díl???

180

Odpovědět

Omluva*

180

Odpovědět

Taky by me zajímalo, se na to těšim celý den...
A ani žádná onluva bo tak

180

Odpovědět

Kde je další díl, už má 45 minut spoždění

180

Odpovědět

Yakull: Asi jsi nějak nepochopil smysl těchto stránek. Jinak bys takovou kravinu nevyplodil. :-)

180

Odpovědět

stejne to mate vsechno uz kolik let na youtube :D tak nemusite cekat .....

180

Odpovědět

Proboha, on si snad někdo myslíš, že to není všechno domluvený?

183

Odpovědět

zrova včera sem dokoukala všechno co se dalo od dudsonitů a musim říct, že mam nejradši zrovna druhou serii, třeba epizoda se superhrdinama nemá chybu :D

180

Odpovědět

SAKRA !! Chtěl sem vidět jak to dopadlo s HP :(((

180

Další