Olympiáda DudesonůDudesoni (S02E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:290
Počet zobrazení:6 988

Dnešní díl je předposlední z 2. série. Docela rychle nám to utíká. Ale nezoufejte, ještě jsou před námi další dvě řady. ;)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI RANČ DUDESONŮ Pojďte sem.

Odstartujem olympiádu. Tlusťoch si chce zasportovat. Je čas odstartovat olympiádu Dudesonů. Musíme vytvořit týmy. Mám tady všechna naše jména. Dokázals je napsat sám? Kapitán prvního týmu je... Kapitán druhého týmu je... Kdo bude v mém týmu? Tým Emäntä (paní domácí) je Jukka a kapitán Jarno.

Tým Isäntä (pan domácí) je kapitán Jarppi a moje děvka HP. Aby to bylo zajímavější, poražení nakonec olížou vítězům podrážky. V TÉTO EPIZODĚ ZKOUŠKA VĚTRÁKU SUMO HONĚNÁ ZÁVOD AUT POSLEPU OLYMPIÁDA DUDESONŮ ZKOUŠKA VĚTRÁKU První disciplína je přímo tady.

Body dostaneš podle toho, co tam strčíš. Za nohu je 1 bod, za ruku 2 body... a když tam strčíš hlavu, usekne ji to. A to je za 5 bodů. Uvidíme, jak rychle se točí. Vzdáváme se. Kapitánové první. Připravenej?

K čertu! Teď hlavu. Rozhodně si jdu pro 5. Jdi do toho! - Viděl jsi hvězdičky? - Sakra! Taky tam strčím hlavu. - Tak jo. - Připravený? Půjdu rovnou na hlavu.

- Budem mít 10 bodů. - Přesně! Asi jsem si rozrazil lebku. Dobrá. Můj nehet! 1, 2, 3. Praštilo mě to dvakrát. Nemám na výběr. - Připravený?

- Ne, já nejsem. - Jseš si jistej? - Nech ho! 3, 2, 1. Je to vyrovnaný. Takže olympiáda začala. Sedřelo mi to kůži. Máme led? ZKOUŠKA BLÁTIVOU DÍROU Tohle je zkouška blátivou dírou.

Vyhrabal ji Britney a my se ji budem snažit přejet... na věcech jako snowboard a sněžnej skútr, kterej nefunguje. - Skoč sem. - Neutop se. Tak začnem. Ať vyhraje ten nejlepší tým! Nasbíráme body za styl. Jedem! Moje koule!

Body za styl jsou tvý. Myslím, že jsme sebrali všechny možný body. Vítězství je naše! Vítězství! Vytáhni mě odsud.

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sou drsný a vtipný myslim že by se jim líbil můj smysl pro humor
jehnusnější bylo lízání podrážek... :-)

190

Odpovědět

vždycky mě rozesmějí :D :D

180

Odpovědět

to jo no

180

Odpovědět

Tohle by měli dát do americké soutěže fear factor

180

Odpovědět

Tohle je opravdu ten nejlepší seriál překládaný na tomto webu. Moc si vážím úžasného překladu!!! Dudesoni jsou opravdu skvělí a vždycky mám co dělat, abych neupadla ze židle :D

180

Odpovědět

Terka: děkuji velmi pěkně. :)

180

Odpovědět

To sou pitomci :D ale nechtěla bych být na místě Jukky a Jarna :D
Bleh :D
x/ xD

180

Odpovědět

Thomas však já nemám v plánu přestat, dokud budou díly. :)

180

Odpovědět

Neví někdo co to tam hraje za song ? Například na začátku třetí části ?

180

Odpovědět

Snowi, taky si preji, hodne dalsich dilu, super to je:-)))))))))))))))))))

180

Odpovědět

Překládejte dudesoni !! (y)

180

Odpovědět

Snowi,BugHer0:Jen sem se ptal =D Na jejich stránkách to asi nenajdu.Píšou tam jen Finsky =D Ale já to zjistim..a až to zjistim tak to sem napíšu =D

180

Odpovědět

Mají laťku hooodně nahoře !! :D

180

Odpovědět

kuba: kiitos! ;)
Markus: asi z živých show, prodeje seriálu do televize, sponzoři... bůh ví. ;) až je potkám, zeptám se. ;)

180

Odpovědět

Dnešní díl Dudesoni je zatím nej! :D

180

Odpovědět

Pelda: nejsem žádnej specialista přes PC, ale stáhni si nový ovladače a nový verze přehravačů a mnělo by být vše OK. Jinak dudesoni borci jak vždy

180

Další