Policisté a zlodějiDudesoni (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:7 545

Žádné dlouhé povídání, všichni už se těšíte na Dudesony kriminálníky, takže tady jsou. ;)

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI BALETKA JARPPI Jdi do toho!

Ukážu vám, jak se nechat zatknout. Čuč na jeho prdel. Tohle není balet. Co to provádíte? Nikam nechoďte. Oblékněte se! Fakt ho seberou! Svoboda umění!

Sebrali ho. Oblečte se. Co dělá? "Dostanete pokutu, pokud se hned neobléknete." To jsou vaši přátelé? Nikdy jsem je neviděl. Oblečte se! Neuvěřitelný!

- Co říkali? - "Příště dostanete pokutu." "Teď nastupte do auta, oblečte se a jeďte domů." Dneska si hrajem na policajty a zloděje. V podstatě jde o to, nechat se nějak vynalézavě zatknout. Vítěz bude moct řídit tank. A já to nebudu. V TÉTO EPIZODĚ ZLOČINNÍ DUDESONI BANKOVNÍ LOUPEŽ RAZIE SWAT POLICISTÉ A ZLODĚJI Tamhle je policejní auto.

Ale sedí v něm polda. Čas nechat se zatknout. NEVĚSTA HP - Jdou dovnitř? - Jo. Dělej, rychle, rychle!

Čerstvě svoji. Připadám si hrozně hloupě. To se jim nebude líbit. Mamky svatební šaty budou celý špinavý. Co dělá? Kouká si na koule. Už. Co když se nedostane do basy, ale do chomoutu? Hej, počkejte! Za kterého z vás jsem se provdala?

Sundejte ty plechovky. Sundejte je! Dostanete pokutu 35 euro. Tak přeju pěknej den. Dostal jsem pokutu 35 euro. Jenom 35 eur? LUPIČ JARNO Právě jsem utekl z vězení, vyloupil banku... a teď se nechám zatknout.

Jsem bohatej, děvko! To si vezmu. - Okradem ho. - Okradem. - Čas nechat se zatknout. - Hodně štěstí. - Zavři dveře. - Právě jsem vyloupil banku! Vyloupil jsem banku! Vykrad jsem banku! Vykrad jsem banku!

Zatkněte mě! Zatkněte mě! Zatkněte mě! Zatkněte mě! Zatkněte mě! Zatkněte mě! - Dej jim! - Strčej ho dovnitř! Hele! Fakt jim to ztěžuje.

Snaží se chytit auta. Poputuje do basy. - Dostane mastnou pokutu. - Jde si za tím. Koleduje si o to. Určitě dostane klepeta. Co si myslíte, že děláte? Můžu jít do vězení? Šašci nechodí do vězení.

Dostanete pokutu. A víte co ještě? Ne. Uklidíte ulici. Bude sbírat ten bordel. - Jak to šlo? - Kolik je ta pokuta? 450 euro. Zatím nejlepší výkon.

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yetti: Vždyť to oni nikde netvrděj. Točej si to buď sami (často můžeš vidět Jarna s kamerou třeba) nebo prostě nějakej kameraman.

180

Odpovědět

Není mi jasné, jak mohli natáčet, když neměli ani oblečení, natož kameru. Spousta těch scén co tam je, je absolutně nereálná, že by je někdo točil. .)

187

Odpovědět

hodně povedenej díl :-)

181

Odpovědět

fakt hooodně povedený :-) :-D

181

Odpovědět

Lol Nejlepší díl co sem zatím viděl!! Dudesoni válí :D

181

Odpovědět

jn posledni čast se mi něják furt načitala. ale dnes je to dobry zhlédnul jsem ji bez sekani

181

Odpovědět

Hovada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kam se hrabe Jackass :-D Finsko jede!!!!

181

Odpovědět

fakt by ma zaujímalo skadiaľ berú toľko peňazí...=D

181

Odpovědět

Faabi: něco jim kápne z prodeje seriálu do televize, něco z živých show... 2.4. maj live show v Helsinkách, ale zatim nejsou lístky v prodeji a nemám ponětí, kolik to může stát.

181

Odpovědět

Dik snowi :)

181

Odpovědět

Jak se báli toho policejního zásahu :D, to jsem myslel že umřu :D..

181

Odpovědět

neviem, či ste si všimli, ale stale tam visí ta nafukovacia anča z prank wars :DDD

181

Odpovědět

pajaz: jednou týdně, v úterý ve 20:00.

181

Odpovědět

Snowi jak často sem ty díly dáváš ? tohle je fakt nej seriál :D

181

Odpovědět

dostalo mě jak na ní vystřelil

181

Odpovědět

Kam se hrabou nějaký Jackass

181

Další