VýletDudesoni (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:238
Počet zobrazení:6 336

Kdo to dnes odnese nejvíc? Jarno v traktorovém kolotoči, dřevorubec Jukka nebo HP v zábavním parku? Jarppi nám ukáže svou druhou tvář v supermarketu, kam se opět Dudesoni vydali nakupovat. Víte, co to asi znamená doopravdy, že? Však už jsme je jednou v supermarketu viděli ;)

Pozn.: "white trash" se v Americe říká bělochům, kteří často žijí v karavanech, nedodržují společenský řád a pravidla, praktikují domácí násilí, holdují NASCAR atp.

 

 

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT DUDESONI NOVÉ AUTO DUDESONŮ Zmlkni.

Tohle je naše nový auto. Je to stará sanitka. Berem ho na výlet. Ambulance Albert... - Pojmenoval jsem ho... - Nechápu tě, ale je to teda Albert. Jako Jukka šmucka. Stejně je to s Albertem. Můžem aspoň ozkoušet náš přívěs, kterej jsme dostali s domem.

Děláme ten výlet ve stylu bílý spodiny? - Jo. - S karavanem. Rychleji. Rychleji. Jukko, přidej, přidej, přidej, běž! Postaráš se o dům, jasný? Myslím, že Britney řekl ne. Nechci se starat o dům.

Nemůžeš se rozbít. Zatím ještě ne. Jako novej. - Jste připravený na cestu do pekla? - Jo! V TÉTO EPIZODĚ TRAKTOROVÝ KOLOTOČ BLIJAVEC DŘEVORUBEC VÝLET Tohle patří mým rodičům.

Vyrostl jsem tu. Mami, jsem zpátky! Připrav mi něco k jídlu! Tohle je první zastávka. Pro tebe, Jarno. TRAKTOROVÝ KOLOTOČ - Pamatuješ si to? - Jasně. Ten kolotoč? Vlez tam.

- Máš tu i kameru. - Jo, chci vidět tvůj blbej výraz. Vezmu tě na projížďku. Jsi připravenej? Jo, jsem. Jarnovi se bude hlava točit tak rychle, že si nevzpomene na vlastní jméno. Plnou rychlostí. Špatnej směr. Jsem hlavou dolů. Aspoň že umíš zaparkovat.

Jak jsi na tom s rovnováhou? DŘEVORUBEC Tohle je druhá zastávka. Jukka vyleze na strom, sedne si na větev s pilou... a větev ze špatný strany uřízne. A pak hezky přistane hlavou, zadkem nebo čímkoliv napřed. Do hromady tohohle. Z toho stopro koukaj pochroumaný záda.

Jdem na to. Myslíš to vážně? Byl to Jarppiho nápad. Udrží to moji váhu? - Jsme připravený. - Hotovo. Závisí na tom tvůj život. Lez nahoru. Dívej, jak leze.

Směšný. Dívejte na to. A na ně. Příště místo výletu zůstanu doma s Britney. Jdem na to. Jak to vypadá? - Ty nejsi levák? - Sklapni, řežu. Ty brďo. Dělej, přeřízni tu větev, ty slečinko.

Další přestávka. Fajn. Jukko, jseš borec! Propadnul jsem na zem. Jak je ti? - Jsi v pohodě? - Jo, jsem. Podej mi ruku. Tady je tvůj život, Jukko.

Pěkný! - Nakonec jsem odved špatnou práci. - Ta větev je furt nahoře. Takže... to udělej znova a dokonči to.

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

05:55 druhé video.. Jede za nima Octavia :)

181

Odpovědět

Náhodou HP je frajer a skvělej řidič k tomu :D
A opět skvělej překlad, obrovská pochvala pro tebe Snowi! :)

180

Odpovědět

No jasně....... Učitel a jeho bratři odbouchli svůj ranč =D.. Učitel a jeho známi bratři zejména svýmy výstřednímy výstupy byli opět chyceni v obchodním domě... =D

180

Odpovědět

Vidím tie titulky... "Učiteľ zakladnej školy grcial v zabavnom parku!" :DD

200

Odpovědět

Jj v dalších dílech se bude otevírat víc a víc.. =D a on i když je učitel tak mu to asi nevadí =D Ale noviny by ho v česku sežrali.. =D On se jenom trochu zmněnil na tý škole kde se učil...tak trochu byl bez toho všeho blbnutí a zmněknul no =D

180

Odpovědět

tvle kde ty volové furt berou na ty věci? :D

180

Odpovědět

HP sa ešte len prejaví.... :D ja mu verím... ale ako učitel si podla mna moc nemôže dovoliť robiť sprostosti...

180

Odpovědět

Lills: Je v pohodě..ale něak se zmněnil od té doby co byl na tý škole..Jako by víc dodržoval zákon........

180

Odpovědět

čo mate všetci stale proti HPmu? :) Veď je v pohode :)

180

Odpovědět

čo mate všetci stale proti HPmu? :)) Veď je v pohode :)

180

Odpovědět

Snowi: Není zaco =D Ale je pravda že tebe sem si oblíbil ze všech těch překladatelů nejvíc =D

180

Odpovědět

další super díl, další super překlad, dík :)

180

Odpovědět

hp je vzdycky strasne vazny... tenhle díl skvělý :) nemůžu se dočkat příštího týdne

180

Odpovědět

hp je vzdycky strasne vazny... tenhle díl skvělý :) nemůžu se dočkat příštího týdne

181

Odpovědět

Snowi : mohol by som ťa poprosiť o preloženie týchto videí : http://www.youtube.com/watch?v=JtsPxMXmQds&feature=related je tam 7 častí , je to od Dudesonov , dakujem :)

180

Další