Epizoda 6 (S01)Dudesoni (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:5 807

Řekli byste o sobě, že jste velkými fanoušky Dudesonů? Nechali byste si dobrovolně přicvaknout Jukkovu fotku na své nahé pozadí? Jak rychle myslíte, že se dá pohybovat na staré matraci? Jarppi to dokázal cca 150 km/h! Jak? Uvidíte ;) Předchozí díly zde.

Přepis titulků

VAROVÁNÍ! Následující kousky jsou prováděny trénovanými profesionály. Nezkoušejte je napodobit. Polární kruh ................................... Finsko ČTYŘI FRAJEŘI OD POLÁRNÍHO KRUHU NEJLEPŠÍ KAMARÁDI JIŽ OD DĚTSTVÍ TOHLE JE JEJICH ŽIVOT MINULE JSTE VIDĚLI Pan Hitler dřív bydlel vedle nás. Horšího člověka neznám.

Zasedl si na nás, když jsme byli malí. Zjistili jsme, kde bydlí a rozhodli se pomstít. VYROVNÁNÍ ÚČTŮ S PANEM HITLEREM Pan Hitler je v práci a my jsme u něj na dvorku. Pan Lev kope díru. Hni sebou, jo? Odjedem s tou kraksnou. Točíš nás už tři hodiny.

Vypni tu kameru, ať nevybiješ baterky. Už jede! DUDESONI Konečně jsme se mu pomstili! Dudesoni museli panu Hitlerovi zaplatit $5000 na pokrytí škod. Ale stálo to za to! V TÉTO EPIZODĚ ZÁVODNÍK NA STŘEŠE DUDESONI - ŽIVÁ SHOW DUDESONI NA ROCKOVÉM FESTIVALU KONEC RANČE DUDESONŮ?

TOTO JE ŽIVOT DUDESONŮ ZÁVODNÍK NA STŘEŠE Jarppi se projede na střeše závodního auta. HOLE, ZÁVODNÍ JEZDEC Jak rychle pojedeš?

Asi 150 km/h. - Jseš připravenej? - Jo! 3... 2... 1... Jeď! Jsi ještě naživu? Seinäjoki je náš domov. Je to malý město ve Finsku. SEINÄJOKI - RODNÉ MĚSTO DUDESONŮ Seinäjoki je nejkrásnější místo na světě.

Narodili jsme se tam a žijem tam. - Vyrostli jsme tam. - Kousek odtamtud máme ranč. RANČ DUDESONŮ ŽIVÉ VYSTOUPENÍ DUDESONŮ Balíme věci na živou show. Neumím s tím zacházet. Už je to dlouho. Měj se Britney. Budem tu brzy. - Takhle jezdí na turné Dudesoni!

- Je čas vyrazit. Uvidíme se v Nivale.

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2 Lokas:

The Flaming Sideburns - Drive on
(http://www.youtube.com/watch?v=r9wPme3v82g)

... sice pozdě (skoro 2 roky), ale přece!

180

Odpovědět

tyvole ten dům :D o.O

180

Odpovědět

hustýý :-D

180

Odpovědět

Nvm jestli to je chyba u me nebo na serveru co jsou nahrany ty videa ale ta druha cast s rock festem me to tam pise ze video bylo presunuto nebo vymazano ://

180

Odpovědět

díky Majlo :)

180

Odpovědět

Snowi:Tak to jo.. =) už se těšim =D

180

Odpovědět

Sisa: na konci každýho dílu hraje Damn Seagulls - Once Upon a Time
Lokas: jestli myslíš u prvního videa, tak je to The Flaming Sideburns - Drive On

180

Odpovědět

Lidi, když jste odbornící na tu hudbu. Co je tady ten kousek ??? 4:51 - 4:57

180

Odpovědět

Pls nevíte jak se jmenuje ta pisnička na konci každýho dílu?

180

Odpovědět


Odpovědět

Ve Finsku jsem strávil poslední půlrok a musím dosvědčit, že dudeson je tam prakticky každý druhý. Polovina finů jsou introvertní intelektuálové se zvláštními zvyky, a polovina jsou praštěnci, co mě nikdy nelezli do hlavy. Ale povahově jsou Finové úžasní lidé - přátelští, hodní, štědří, akční.... Kolikrát jsem se přistihl, jak se chovám jako dudeson! :D

181

Odpovědět

2. část 4:02 "Na pódiu jsem válím!"
Jinak díky moc za kvalitní překlad

180

Odpovědět

Nevím proč, ale ti Dudesoni mi přijdou jako taková slabší napodobenina Jackass, které také neuznávám, takže mě to ani moc nebere :).

180

Odpovědět

Markus: teď byla jenom dohra tý pomsty no. na konci minulýho dílu bylo sice Mr. Hitler part 3, ale žádnej hovnocuc tam neukazovali. každopádně Dudesoni s panem Hitlerem ještě nekončí! :) bude i v druhé řadě.

180

Odpovědět

Snowi: Hele v minmulim díle byl uplně stejná pomsta hitlerovi jako ted...Ted mněla bejt s tim hovnocucem ne???

180

Další