Eddie Cochran - Summertime BluesHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:5 048

Dnešní hudební klenot bude po nějaké době zase trochu víc retro. Zabrousíme do 50. let a Eddie Cochran se s námi v písni Summertime Blues (1958) podělí o jedno z  trápení, které tehdy sužovalo americkou mládež. Eddie Cochran zemřel v roce 1960 v pouhých 21 letech po automobilové nehodě v Británii, kde byl na turné. Spousta jeho písní byla vydána posmrtně. V roce 1987 byl uveden do rokenrolové síně slávy.

Přepis titulků

Vyvolám pozdvižení, způsobím poprask. Že musím celé léto pracovat, abych si vydělal pár šupů. Vždy, když volám své milé a chci si domluvit schůzku, šéf řekne: "Ani nápad, musíš dělat přesčas." Někdy si říkám, co jen budu dělat. Ale na letní splín není žádný lék. Máma s tátou říkají, že si musím vydělat, abych si mohl na neděli půjčit auto.

Nešel jsem do práce, hodil jsem se marod. "Auto nebude, nepracovals přesčas." Někdy si říkám, co jen budu dělat. Ale na letní splín není žádný lék. Vezmu si dva týdny na pěknou dovolenou. Půjdu se svým problémem do Organizace spojených národů. Zavolal jsem svému kongresmanovi a ten řekl: "Rád bych ti pomohl, synku, až budeš moct volit."

Někdy si říkám, co jen budu dělat. Ale na letní splín není žádný lék. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Americky shaolin :)

100

Odpovědět

Jeden z mých nejoblíbenějších songů, ale verzi od Stray Cats mám radši

00

Odpovědět

Stephen King a jeho It, díky :)

30

Odpovědět

Mafia 2 :)

311

Odpovědět

První věc co mě napadla :D

42