Přidat do sledovaných sérií 9
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:986
Počet zobrazení:14 750

V dnešním úryvku ze stand-up vystoupení Gabriela Iglesiase uslyšíte příběh o tom, jak se Gabriel vydal se svým nevlastním synem do herny vyzkoušet taneční hru Dance Dance Revolution.

Přepis titulků

Frankie, podniknem, co budeš chtít. "Můžeme jet do herny?" "Do herny?" "Vždyť máš doma Nintendo Wii." A najednou jsem před očima viděl 20 let starej výjev. "Qué queeé? Cabrón, tu tienes un Nintendo en la casa!" "Vždyť máš doma Nintendo!" "Panebože, stává se ze mě moje máma." Tak jo, jedem.

Vzal jsem ho do jedný obří herny, ale jsem sto let za opicema a netušil jsem, že už se do těch automatů nehážou mince. Já tam vždycky házel čtvrťáky, tak jsem mu dal pět doláčů, a on mě málem zabil pohledem. "Co je? Jdi si hrát." Hned se vrátil se slovy: "Nemůžu." Teď musíte nejdřív k jinýmu automatu, kterej vám za peníze vyplivne kartu a tou kartou pak aktivujete automaty s videohrama. A ta hra, kterou chtěl hrát, nestála čtvrťák, ale tři dolary.

Velká mašina s názvem Dance Dance Revolution. Vy tu hru znáte? Aspoň trochu? Pokud ji neznáte, žádnej problém. Je to taneční hra. Má velkou obrazovku a na ní vyjížděj podle hudby šipky. A vy musíte na každou šipku šlápnout v tu chvíli, kdy vyjede. Je to docela fajn, ale hraje tam samý techno. A pěkně nahlas. Vím, že už stárnu, protože jsem si říkal: "Ztlumte to někdo."

Dance Dance Revolution! Revolution! Připrav se! A děcka: "Jsem připravenej!" Zvol hudbu! A na tohle tancujou. Připravit, start! Skvělé! A děcka řvou. A já dělám: Ta hra je skvělá, ale musej brát ohled na oplácaný lidi. Aby si mohli s rodičema něco v klidu zahrát a neumřít při tom.

Čuměli jsme na tu hru přes hodinu. Říkal jsem mu: "Pojď si zahrát něco jinýho a až se zmenší fronta, vrátíme se." "Tady se fronta nikdy nezmenší." Skvělý. Takže jsme tam sledovali jedno dítě za druhým. "Fakt to chceš?" "Kolik to stojí?" "Tři dolary za tanec." "Tři dolary za tanec?" A pak mi došlo, že jsem za něj platil o dva dny dřív dvacet.

Tři dolary nejsou zas tak moc. Když se to tak vezme. Koukám, že pár lidí tleská a ostatní nechápou. Nevadí, popojedem. Tak jsme se dívali, a najednou mi něco došlo. Člověk hned pozná, kterej z těch kluků bude, až povyroste, trošičku... kreativnější než ostatní. Stačí se dívat, jak tu hru hraje. I ostatní děcka hned něco zavětřej.

"Až bude hrát Benji, pořádně se dívej." "Dívej se!" A v tu chvíli nastoupí Benji. Dance Dance Revolution! Připrav se! "Jsem připravený." "To bude síla!" Zvol hudbu! Připravit, start!

A ten týpek to rozjel. Skvělé! "Já vím." Páni! Frankie říkal: "Teď já!" "Tohohle netrumfneš!" "Pojď radši na Street Fightera, naučím tě házet firebally." Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zit naplno neznamena nechat syna bez otce :D ...to je ta otazka na či ukor je to naplno.

291

Odpovědět

Melo byt ReeAll-ovy

231

Odpovědět

Měl by trochu zhubnout, jinak ho klepne tak ve 40ti, což by byla škoda.

3112

Odpovědět

Podľa jeho vlastných slov - ak ho má klepnúť zajtra, lebo jedol veľa koláčov tak boh žehnaj, tak to má byť. Veľa ľudí mu to vraj furt hovorí a on im vždy povie, že si chce užívať život naplno. Nie je to o tom ako dlho žije človek, ale ako naplno.

276

Odpovědět

+ReeAllJak naplno říkáš? Nic ve zlém, ale jíme proto, abychom žili, a nežijeme proto, abychom jedli.
Pokud se někdo cíleně přejídá, tak pak se z toho může vyvinou závislost a těžko se s tím přestává. Obezita mě neštvě kvůli tomu, že jsou lidi tlustí, ale kvůli tomu, že si ničí zdraví.
Jídlo je fantastická věc a užívám si jej velice rád, ale jen do té míry dokud tu je jídlo pro mě a ne já pro jídlo.

367

Odpovědět

+ReeAllAno je dobré žít život naplno a pokud ho žiji naplno tak je přece logické čím déle tím lépe. Ale tak kecat mu do toho nebudu.

222

Odpovědět

Pro mě zatím nejlepší Fluffyho vystoupení :)

278

Odpovědět

Bomba :D!

261

Odpovědět

Dost dobrý, a nedávno jsem si DDR podložku kupoval a je to super! A to nejsem zrovna "kreativní" :D

261

Odpovědět

Kámoš si tuhle podložku vyrobil sám z ovladače, pár drátů, pár prken a kusu koberce ještě na starý PlayStation. A na tom byl luxus hrát, oproti těm kupovaným igelitovým šmejdům.

254

Odpovědět

+TaanStačí nekupovat to nejhorší. Máme to taky doma, verzi s nějakým tvrzeným molitanem nebo co to je za panely. Drží tvar a povrch je nějakej pevnej textil a ne igelit, stálo to jen asi o 500 víc než ty igelitový šunty...

10

Odpovědět

Hmm, jak tak koukám na to hodnocení, tak jsem asi jedinej, komu tenhle člověk přijde strašně nesypatickej. :( Jako některy jeho vtipy nebo příhody jsou fajn, ale jeho projev mi přijde takovej... "buranskej", ale tak když se to lidem líbí, co nadělám :)

2087

Odpovědět

Možná jsi jenom vychovanej ve víře, že tlustý lidi jsou zlý a půjdou do pekla.

3217

Odpovědět

+TlustejZvláštní, že jsem se o jeho váze vůbec nezmínil. V jaké víře jsi vychován Ty a tví likeři, že hledáte za vším nenávist k tlustým lidem? :D

2513

Odpovědět

+TlustejPřesně takovej problém mám. Mám pocit, že se jim nedá věřit. Že by mě prodali za kus slaniny.

365

Odpovědět

Hroznej týpek :D

prosím, jestli to jde udělat, tak nastavte zastavení videa mezerníkem, díky

227

Odpovědět

Omouvám se za nesouvisející otázku, ale mohu se zeptat, jak to vypadá s tím konkurzem?

1810

Odpovědět

Kolik mu je let? vypada max na 16.

1871

Odpovědět

přez 30

226

Odpovědět

Muzete nekdo prosim vysvetlit ten vtip s dvaceti dolary ?

2235

Odpovědět

Celou dobu naraží, že to není nej hra a raději by byl jinde a v tu chvíli se přizná, že ji sám hrál 2 dny zpátky a ještě k tomu za ni platil 20$.

19146

Odpovědět

+MDPodle mě naráží na úplně jiný "tanec" za který před dvěma dny platil 20$ ...
A určitě to nebylo v herně :D

362

Odpovědět

+MDED: Tak to jsi hodně mimo. :-D
E: Přesně tak. Myslím, že Gabriel mluví o tzv. lap dance. :-)

322

Odpovědět

+MDna videacesky chodím od jejich začátku, ale komentář uživatele ED mě donutil se zaregistrovat a vyjádřit obdiv jeho nevinnému pohledu na svět... :-)

420

Odpovědět

+MDED :D :D :D :D

281

Odpovědět

+MDnex: a ještě k tomu tvůj počet lajků :D.

250

Odpovědět

+MDedit: který byl ještě před chvílí 69 :D.

231

Odpovědět

+MDSpíš to tipuju na sarkasmus. Že Sheldone?

228

Odpovědět

Odpovědět

ten typek je skvělej. :)

211

Odpovědět

10*! :) A neuškodil by tady poslední díl DamnTV, je tam asi 7 minutovej kus nový stand up show, kde má jako hosta Trevora Noaha... Je to p***l jak ďas :D

221

Odpovědět

Na DamnTV už jsem koukal a zvažuji překlad, ale jeho stand-upy mi přijdou lepší. :-)

221

Odpovědět

+BugHer0Stand-upy mi přijdou určitě lepší. Abych řekl pravdu, DamnTV mi přijde i celkem trapná, ale jak jsem viděl že to video má 10 min, tak jsem na to kouknul, doufal jsem že tam bude kus nějakýho vystoupení, a fakt že jo :)

200

Odpovědět

To tričko na konci "I beat anorexia" je brutální :D asi kvůli němu přiberu pár kilo a koupím si ho

251

Odpovědět

Me by zajimalo, jestli maji i velikost S :D

230

Odpovědět

kreativnější :-D

232

Odpovědět

Skvělý jako vždycky :D Dance Dance Revolution !

224

Odpovědět

I'm ready! (+jeho výraz) 10*

231
Další