30 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:350
Počet zobrazení:7 087

Gui-Home, pravým jménem Guillaume Wattecamps, je frankofonní humorista belgického původu, který se narodil roku 1992 v hlavním městě Valonska, Namur. Přestože na rozdíl od ostatních francouzsky hovořících bavičů mohou jeho videa působit více amatérským dojmem, věřím tomu, že disponuje kvalitami, které by člověk u ostatních jen těžko hledal.  V dnešním krátkém videu se Guillaume pustí do jednoho z věčných konverzačních tabu: návštěvy gynekologa. I když pokud by byť jen polovina z Guillaumových vtípků byla založená na pravdě, asi každý by musel uznat, že se o tom nemluví z dobrého důvodu... Vysvětlivky: Jeskynní komplex v Han-sur-Lesse je jednou z předních belgických turistických atrakcí. Nejen, že systém přírodních tunelů je dlouhý asi 17 km, ale ročně jím projde kolem půl milionu vášnivých návštěvníků (Tak si teď říkám, na kterou z těch dvou věcí asi chtěl Guillaume narážet...)

Přepis titulků

Tak, paní, začneme tu malou prohlídku, dobře? #Monika Máte nějakou přezdívku pro svoji... p***? Monika?! No dobrá. Dobrý den, Moniko! #Manuál Když dovolíte, já jenom nalistuju, jak to funguje, protože todle... #Bambus Vy chodíte s nějakým Afričanem? No, to mi došlo. Mohl bych tam narvat celou paži. #Nevolnost Tak se na to podíváme, ano?

#Deziluze Poslyšte, paní, po osmnácti měsících těhotenství je potřeba přiznat si pravdu. Nejste těhotná. Ne ne ne. #Kutil Poslyšte, paní, přece umím svou práci, ne? #Trapas Paní, na to si ale musíte sundat kalhotky, to já jinak nepracuju. Co prosím? Ony už jsou sundané? Aha. #Předvídavý Paní, mám dobrou zprávu – vyprovokujeme porod, dobře?

Prosím? Já vím, že jsou to teprve tři měsíce, ale já za šest měsíců mám už dovolenou, víme? #Zelenáč Takže to je poprvé, co jste tady? Vida! Křest! #Chybka Moc se omlouvám, ale budu to muset odsát. Spletl jsem se. #Telepatie Pššt! Prosím vás! Omlouvám se, ale komunikuju právě s vaší... jo. Děkuju. #Rádio No vida!

#RučníPráce Ano? No, tak to je jasný... Jde to, jde to. Zatím! #Miminko Tak jakpak se má miminko? Co prosím? Že miminko? Že žádný miminko není? #MůjBože! Ty bláho! #Dialog No ahoj!

Ahoj, ahoj! Aho...! Moc se omlouvám. #Přirovnání Tak vedle tohohle se jeskyně v Han-sur-Lesse můžou jít zahrabat, co? #... Paní! Vy jste vlastně asi chlap! #Ozvěny Je tam někdo?! #ŤipŤop Udělal jsem vážně všechno, co jsem mohl, abych vám nezkazil ten účes. Naschle, Moniko!

No co?

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

to byla pěkná ptákovina

20

Odpovědět

Nie len, ze to je nevtipny a trapny blabol ale este to je aj natocene horsou kamerou aku ma kazdy druhy mobil..

60

Odpovědět

Kde jsou ty jeho kvality?

140

Odpovědět

Původně jsem sem připravoval jiné Guillaumovo video, které bylo takovým lehce peprným komentářem nedávných atentátů v Bruselu, ale to mi nakonec bylo "odporučeno", že bych prý měl raději přeložit něco na strávení jednoduššího a prvoplánovějšího. Nu, a jak to dopadlo :D ... Takže kvality on opravdu má, ale uznávám, že na tomhle videu opravdu moc nevynikají. Většina jeho produkce je totiž zaměřená na frankofonní omladinu, a to se v tom (bohužel? – to asi záleží na věku komentujícího) dost odráží :) .

80

Odpovědět

+Gerza1996Nic na něm špatného není, jen jsem ho nepovažoval za tak vtipné, aby bylo úspěšným otvírákem nové neokoukané postavy, chtěl jsem proto začít něčím "obyčejnějším", čím by si u vás věčných nespokojenců šplhnul, načež by se vydalo i to video o atentátech. Gerza vybral toto a moc se to neujalo.

Popravdě teď naopak doufám, že si u většiny to další video šplhne právě kvůli tématu, jinak to bude Guiova jepičí kariéra na VČ.

19

Odpovědět

+Gerza1996Klidně něco dalšího od něj zkus, ale tohle byl fakt píčuskej humor (a to nemyslím pozitivně)...

20

Odpovědět

+Gerza1996V sobotu vyjde to původní video, ještě se to zkusí, ale těžko říct, jak dopadne...

12

Odpovědět

+Gerza1996Není to tak i u jinných celkem dobrých kanálů, které jsou uvedeny na Videačesky? Že je jako jejich první video přeloženo to, které zde lidi buď naprosto nezaujme nebo rovnou zazdí možnost překladu dalších videí?

20

Odpovědět

Belgický humor je jako anglická kuchyně. Tu taky mají rádi jenom Angličané.

181

Odpovědět

Kdyby jste raději přeložily dalšího Nerda :(

122

Odpovědět

Moje chyba. Belgický humor očividně navždy zůstane nepochopen :D . No nic, já se jdu vrhnout na dalšího Normana...

681

Odpovědět

priserny

163

Odpovědět

Z nějakýho důvodu mi dneska nejde nic přehrát... měnili jste něco? Ještě včera šlo všechno normálně a u mě se nic neměnilo... zkusil jsem firefox, explorer i chrom a nic, video prostě na nic nereaguje.

122

Odpovědět

Buď rád, tohle video je slabotka a ne jen kvalitou...

182

Odpovědět

Vyřešeno, díky za upozornění. :-)

50

Odpovědět

+Corwin8Super, už to jede! :D

30

Odpovědět

Nic moc.
Myslím, že tenhle bavič se tady neuchytí.

292

Odpovědět

spis to nic nez to moc

82