Thumbnail play icon

Jak by vypadaly Disneyho princezny ve skutečnosti

44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:317
Počet zobrazení:2 924

Finský ilustrátor Jirka Väätäinen zasvětil část své umělecké tvorby disneyovským pohádkám, a vytvořil tak originální sérii portrétů Disneyho princezen tak, jak by podle něj vypadaly, kdyby skutečně existovaly. 

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video mě pravda moc neoslovilo, ale i tak moc děkuju překladatelce za překlad. Začal jsem se učit rusky tak jsem rád za každý otitulkovaný video.

52

Odpovědět

Video dobrý ale tu debilní muziku v pozadí mohl vynechat, dokud kecá tak by se dala tak z poloviny vydržet ale na tom konci už je to příšerný.

04

Odpovědět

Uršula 10/10

40

Odpovědět

Už by měl Margarita jít s těmi ruskými sračky do ****. Nejen že se ten hnusnej jazyk nedá poslouchat, ale kvalita čehokoliv co rus pošle do světa je přinejmenším diskutabilní.

335

Odpovědět

Už by měl Smajdal s těmi svými komenty jít do ***. Zalez dál do Americké řitě, pak už nic Ruského neuvidíš..... a hlavně tam chcipni.

125

Odpovědět

+RuskývideatumužoubytHele, když se nechcu vomrdat od Rusa, tak musím chtít od Amíka? Uvažuješ jak mongoloidní retard, kterejch je na sibiři dostatek.

110

Odpovědět

+RuskývideatumužoubytOno tu vlastne niečo ako ban pre také indivíduá ani nie je? Zišlo by sa to.

32

Odpovědět

+RuskývideatumužoubytBan? Pro videarusky příliš slabé. Normálně revolverem do hlavy a svedeme to na amíky.

02

Odpovědět

Tak ten debilní komentář myslím není vůbec u těchto obrázku nutný :/

151

Odpovědět

Reálná Uršula mi připomíná učitelku ze základky.

Jinak podíval jsem se na video o Disneyho chlapech (inzerováno na konci tohohle) a že bych měl pocit, že o něco přicházím, když nerozumím tomu, co říká, to ne. Ale obrázky jsou tam povedenější. Jsou to sice samí metrosexuálové, ale to jsou tak trochu už v originále. Pokud si k tomu videu pustíte titulky z tohohle, získá to místy nový rozměr.

Pro milovníky pohádek líné googlit přikládám odkaz na Väätäitenovy obrázky krasavic, krasavců a padouchů (ti jsou asi nejlepší):http://jirkavinse.com/

31

Odpovědět

Takže pan překladatel Margharit bude asi zřejmě rus,když pro nás překládá ruský videa. Děkujeme ti,žes k nám emigroval.

733

Odpovědět

Ano. A zbytek zdejšího překladatelského týmu jsou angláni a jeden velšan. A ten co dělá Normana, to je žabožrout. V každém případě je to pořád o třídu lepší, než taková piča z Prahy jako ty.

552

Odpovědět

+PepekObviňuješ z toho, že uráží neprávem jistou sortu lidí a hned ho zařadíš, že je z Prahy? Jestli náhodou nejsi taky malinko pokrytec :-)

To neobhajuju, co píše. Je to prachsprostá volovina, ale tvůj komentář taky ;)

143

Odpovědět

+PepekZklamu tě,že ses netrefil ale z Prahy fakt nejsem :D Napřed zjisti fakta a potom piš :D

024

Odpovědět

To ji Fin vole - je to dost jinak znějící jazyk - nevím tedy jestli si z prahy(ani mi to nepřijde důležité), ale kecat kraviny, který si můžeš ověřit jen kliknutím na jeho stránku, nemusíš.
PS: Väätäiten fakt není slovanské jméno

43

Odpovědět

+SagartnTohle je teda omyl hodně za roh :D Z Finska je ilustrátor, který ztvárnil kresby. Ten, co je ve videu a komentuje je Rus jak poleno. Odkud pochází Margharit, je otázka, ale pochybuju, že se přistěhovala ze zahraničí ;)

80

Odpovědět

Nechci aby to vyznelo uplne jako hejt, ale video a zvlaste komentar (jak psano nize) naprosto o nicem, obrazky od radobyumelce se mi nelibi, a Esmeralda má snad zlomenej vaz...

132

Odpovědět

Velmi pěkné! Pohádky mám rád (tedy ty krásné holky), a tohle je jednoznačný důkaz, že mám šanci (malou) je najít i v reálném životě. Pánové a dámy beru si bágl, portréty a jdu šmajdat po zemi. Snad nějakou podobnou najdu :)

121

Odpovědět

Tak to mne pane přiberte do party a až nějakou najdem, tak to půjde lépe, jeden drží ruce a ten druhej se stará jen o sebe.

50

Odpovědět

+AoŽivot není fér, ale nakonec proč ne. Aspoň nebudu po tom světě šmajdat sám. Připrav si bágl a vyrážíme :D

20

Odpovědět

Co viedlo prekladatela k myslienke, ze toto je video vhodne a hodne videacesky? Dakujem.

201

Odpovědět

nechcete zkusit radeji this is horrosho ? prekladat :D
diky

141

Odpovědět

Srovnání beru, ale ten komentář? WTF! Určitě všechny zajímá, nad kterou z nich by nějakej totálně random guy pohonil... a který si jsou podobný víc/míň vidí každej sám. Prostě video o hovně... kdyby to bylo něco přímo od toho autora, třeba jak je "vytvářel" atd., ale tohle fakt ne.

535

Odpovědět

Posleni dobou to tady chciplo...

371

Odpovědět

Myslím, že Uršula z Malé mořské víly u nás kdysi moderovala Banánové rybičky, ne?

301

Odpovědět

Kdyby honibrci nad USA dole jednou nenadávali na ruštinu byl to zázrak světa.

817

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)